בן 17.5 מחפש קשר

טל-מר``ג

New member
בן 17.5 מחפש קשר

היי... טוב אז אני מניח שבתור הודעה ראשונה כדאי לי להציג קצת את עצמי.... אז ככה לי קוראים טל ואני עוד 3 חודשים בן 18 בכיתה י``ב מרמת גן... מוזיקה: אני אוהב כל דבר חוץ ממזרחית כי אני פשוט יותר מדי אופימי כדי לשמוע אנשים ששרים על כמה שהם מסכנים... אני אוהב לדבר ויודע להקשיב ואני מקווה שגם את אוהבת לדבר כי בלי דיבורים אין כימיה וחבל... השנה יש לי שנה קצת עמוסה מעל 20 יחידות ואני חושב למה תקעתי לעצמי כל כך הרבה.... אני גם מובטל בינתיים אבל העבודה בדרך אני פשוט צריך לחכות והיא תגיע... אם מעניין אותך במה אני עובד אני מורה פרטי לפיזיקה לילדים בכיתות יוד ויוד אלף, ככה אני גם חוזר על החומר לבגרות וגם מרוויח קצת... טוב אז נראה לי שאני מסיים לספר על עצמי לבינתיים... אותי אפשר להשיג בכמה דרכים ואני מקווה שתבחרי ברביעית והאחרונה כי היא הכי חביבה עליי מכיוון שהבנת כמה אני אוהב לדבר... אז אוקי דרך ראשונה להשיג אותי היא להחליף כאן הודעות בינינו (במקרה שתשלחי כאן הודעה אני אקבל אותה בערך בין 30 ל 60 דקות אחרי בגלל שאני אגיע שאני אראה שיש לי הודעה וזה הזמן שלוקח לאתר לשלוח לי הודעה לאי מייל... הדרך השניה היא באי מייל [email protected] ואם מילא את שולתת הודעה אז עדיף כבר שם כי שם אני מקבל את זה כמעט מייד... מכיוון שאני כאן הרבה אז תצפי לתשובות מהירות ובבקשה גם תני כאלה כי אני לא אוהב לחכות ימים לתשובה ואז לענות בחמש דקות ולחכות עוד פעם כמה ימים... הדרך השלישית היא באיי סי קיו 71903061 והדרך הרביעית והאהובה עליי היא כמובן הטלפון שאותו אני אתן אם תשלחי לי מכתב או תצרי קשר כי אני לא רוצה לפרסם אותו כאן ואני מקווה שתבחרי בא ומכיוון שאני אופטימי אני גם מאמין שתחזירי לי הודעה או תתקשרי בהקדם... טוב אז אני מצטער על ההודעה הארוכה ומקווה שלא בלבלתי לך את השכל מקווה לשמוע ממך בקרוב ביי ויום טוב לך...

למעלה