בנות? האם שמן נבט חיטה

ofda

New member
בנות? האם שמן נבט חיטה

מגיע גם ללא ריח לחלוטין? כי קניתי את השמן בכבישה קרה, והריח לא משהו, והשאלה אם הריח מתאדה מהר מהגוף, כך שהריח רע רק במריחה ולא נשאר על הגוף? אודה על תשובה מהירה.....

טל66

New member
שלום ofda וברוכה הבאה לפורום

לי באופן אישי אין מידע בנושא שמן נבט החיטה. חיפשתי קצת באינטרנט ולא מצאתי קישורים שנוגעים לשאלתך. אני מציעה לחכות, ובטח אחת החברות כאן תמצא תשובה עניינית. טל

ofda

New member
תודה...אני פשוט מתלבטת אם לנסות ../images/Emo9.gif

להחליף את מה שקניתי....ואם לא תהיהי תשובה...אספר לכם מה קרה לבסוף....

talis48

New member
למה זה טוב....

אני תוהה למה זה טוב שמן נבט חיטה, אם מישהי מוכנה לספר לי? אודה לכם.

טל66

New member
מכירה ליידי פיצפון?

אותו הדבר רק מהטבע! מורחים על הגוף (הבטן הישבן וכו´) על מנת למנוע סימני מתיחה בהריון ולאחריו. טל

ofda

New member
אני חושבת שהשמן הוא טבעי

ולידי פצפון הוא תכשיו קוסמטי. לא?

ofda

New member
טלי- שמן נבט חיטה טוב לשימון הגוף

בעי קר בחודשי הריון אחרונים, הוא עשוי לסייע בגרד, ניתן לעזות איתו את עיסוי הפירנאום, ולשימון הפטמות לפני ואחרי לידה למניעת היסדקות...בקיצור- אם לא יועיל ויסייע בטדאי לא יזיק

עוד יתרון לנבט חיטה- המיילדת מקורס

ההכנה ללידה נתנה לנו עוד שימוש לשמן נבט החיטה- שימון הנרתיק משבוע 32, אם אני לא טועה, באופן קבוע ובצורה יסודית, יכול למנוע את החתך בלידה... זה לא בדוק על ידי (למרות שהתמדתי) כי עברתי בסוף קיסרי...

ofda

New member
בקורס הכנה ללידה אמרו לנו שישי את

השמן הזה בגירסה מסריחה ובגירסה נטולת ריח...השאלה היא אם ללא ריח זה באמת נטול ריח או לא מסריח נורא.....

מיה :)

New member
בקשר לריח

אני קניתי שמן בבקבוק מתכת (לא זוכרת את שם החברה, אני אבדוק הערב) עם עוצמת ריח מינימלית, כתוב על הבקבוק "ללא ריח דומיננטי" והוספתי לו כמה טיפות של שמן לוונדר מרוכז. הוא מריח קצת יותר טוב ובכל מקרה, הריח מתאדה במהירות.

למעלה