בנות יקרות !!

בנות יקרות !!

איך אני מעבירה עוד שישה ימים בצפייה למחזור שהלוואי ולא יגיע ? אני כבר מטפסת על הקירות ,שלא נדבר על דימיונות השווא שאני לוקה בהם...לעוד מישהיא זה קורה או שזו רק אני ?

פּוֹנְג

New member
חה. ../images/Emo13.gif

את לא לבד. את מוזמנת להוסיף לרשימה שכאן. נשמח לשמוע עוד רעיונות מוטרפים ומבדרים.

m i c h a l y

New member
אכן

ימים אלה מלמדים את כולנן משמעותה של סבלנות.... למרות שאינני ידועה כבחורה אימפולסיבית, כאשר הבנתי לראשונה שעליי להמתין לשעון הביולוגי, וכי לרפואה המודרנית אין מענה לשאלה המהותית (האם אני בהריון? עכשיו?!) הייתי די בשוק. בפעם הראשונה זה כלל לא הפריע לי לרכוש סטים שונים של ערכות לבדיקה עצמית, לקרוא בעיון את כל האותיות הקטנות - ולבדוק שוב ושוב הרבה לפני שיחלפו להם 14 ימים.... לצערי כמה חודשים נוספים הבהירו לי שעד יומיים איחור לפחות אין כל טעם בבדיקות ובציפיות - כך שלא, את ממש לא לבד. לדעתי, ימי הצפייה המטורפים האלה הם הצורך הבסיסי הראשוני שהוביל לפורום זה. רק כאן אנו יכולות לקטר ולקטר על ההמתנה הארוכה בלי להעיק - כי רק מי שנמצאת בדיוק במצבך יכולה לסבול קיטורים אלה... אז הנה - גם את לא לבד, וגם חלפו להן 3 דקות נוספות של המתנה. ב ה צ ל ח ה
מיכל.

פוקית27

New member
בהחלט לא לבד,אהבתי את הקע של ה-

3 דק' . יש מאמר על זמן שמסביר איך לכל אחד השנה ,היום או החודש משמעותיים ואין ספק שהשבועיים זה החלק שלנו. את האמת שאני התחלתי לעסוק באומנות שימושית ודיי נהנית. רוצה לשכוח מזה לגמרי ,כי הסיפורים אומרים שבנות שניסו חודשים , בחודש האחד ששכחו הכל הסתדר. אולי גם לי זה יקרה.

ועוד איך קורה

אני מניחה שכולנו חוות את הדמיונות והדקירות בבטן ובחזה ומדמיינות בחילות אוף אם הילדים שלנו לעתיד היו יודעים מה עובר עלינו הם כנרה מזמן היו גורמים למקל השנוא להראות 2 פסים

bubamara

New member
ממש מזדהה עם כל מה שכתבתן

ההמתנה הזו פשוט הורגת אותי, עוד 4.5 ימים למחזור... אני מאוד מאוד משתדלת להיות פסימית, אבל לא כל כך יוצא לי...למרות כל הנסיונות והאכזבות עדיין כל חודש מתעוררת לה התקווה, שאולי הפעם זה יצליח... אין כל כך ברירה, צריך להעביר איכשהו את הזמן, אני ממש מעסיקה את עצמי, קוראת הרבה (לא בנושא ההריון), מטיילת, חזרתי לתחביבים שזנחתי ממזמן וכו'... חוץ מזה יש לי שני ארועים ביומיים הקרובים כך שאני בטוחה שהזמן יעבור לי די מהר... מאחלת גם לכן את אותו דבר... וכמובן
לכולנו!!!

PUGNI

New member
או הו - מוכר...

למרות שאני כבר הבנתי ששום דבר לא יגיע בזמן כי התבלגן לי המחזור בטירוף, אבל אני מכירה את ההרגשה יותר מדי טוב. מכיוון שאני הייתי קרובה ללצאת מדעתי אז הנה כמה טיפים שעוזרים: קניות! דווקא של בגדים חתיכיים, תחשבי על זה ככה, הכי גרוע לא תיכנסי להריון עוד קצת זמן, עדיין תוכלי ללבוש את הבגדים החתיכיים. ספורט! עוזר פלאים לכל הפסיכוזות, לי אישית התמכרות לספורט עזרה לעבור בשפיות דרך כמה וכמה משברים (אנחנו הגדלנו לעשות ונסענו לחופשת סקי - מיותר לציין שלא חשבתי על הריון ולו לרגע קט כל החופשה). סרטים וטלויזיה (להמנע מכאלה שנוגעים בנושא) ספרים בילוי עם חברות שנמצאות בשלב פחות מתקדם ממך בחיים, ז"א לא כל אלה ש"דווקא" בהריון עכשיו. בברכת || בקרוב אצלך

למעלה