בנות יקרות...

בנות יקרות...

עם כל האיבה שאתן רוחשות כלפי הרשו לי להקדיש לכן שיר (שלי) עם כל זאת חשבתי שאנשים ידעו לקבל דעות שונות משלהם כניראה שזה לא ממש קיים אצל הרבה וזה ממש קומם אותכן שהיו לי דעות משלי ששונות משלכן עקב נסיוני ואולי עקב זה שאני רואה משהו שאתן לא ראיתן לא עצרתן לחשוב ולו לרגע ... מה הוא ראה שגרם לו לשינוי כזה קיצוני? אינכן מכירות אותי מלפני השינוי בניגוד לחלק בפורום שלי... אין לי תלונות והכל נלקח בסבבה ושיהיה לכם תחיים הכי מקסימים שרק אפשר לחוות... יום נעים .. איפה הערב הזה ?? ................ הערב בו האורות עמומים, הלב פועם חזק חזק מבפנים. אותו יום בו שנינו יושבים בפינה, כאור המצפה לשעת הזריחה. מבטים חופפים מקצה לקצה , שמחפשים בן זוג למעשה. רוצה אותך לחוש בידי, לחבק חזק חזק בזרועותי. את היא האור שבחיי, את היא הקרן היוקדת בפניי. לראות את עינייך נפתחות עם אור ראשון, ועם חיוך עד קצה הלשון. לא יכול עוד בלעדייך, חייב לחוש את נשימותייך. לראות אותך עטופה בסדינים יושנת ומחכה לגבר שבגברים לזה שאת ליבך שבה כי את האור האור שבאהבה.

מלאך....../images/Emo20.gif

איבה ? של מי ולמה ? הכל בגלל דיעה שונה במקצת ? ובנות , תמיד יש עוד כמה הבטים לכל נושא , נסו ללמוד להקשיב לשונה , למיוחד , ללא קונבנציונלי , אפשר ללמוד הרבה מזה.
ולך מלאך
אהבתי את השיר . רק לי יש שיר של בוקר אחר , בוקר שונה מהערב שאתה ציירת קשה היא הפרידה שחורה היא ומבלבלת , קשה להתמודד עם כל הזכרונות שבאים ושוטפים כנחשול , באים ומתדפקים על מחשבתי , הלב עדיין לא החלים , עדיין פצוע הוא , מלקט שיבריו אחד לאחד, כאילו והיה סירה טרופה , ויש כאלה שלא חופפים למקומם הטבעי. כשנכנסת לחיי שינית , את מיקומו של ליבי , את פעימותיו, הקמת אותו לחיים , הזרמת בו רגשות , נטעת בו כוכבי אהבה , והתחדשות שלא היו בו . וכשיצאת מחיי, השארת אותם שם . חייבת אני לעקור אותם , אחד אחד לפני רדת שקיעה, לפני שיזרחו באור , לפני שלא אוכל להתכחש אליהם , כי אורם כבה , ואתה לא כאן כדי להדליקו שוב . נותרתי לאחר לכתך , נטושה על החוף , ולא רואה מרחוק את צל צילך המתרחק , דמותך כבר נעלמה מהעין. מקווה שהגעת לנמל הבית נמל מבטחים , שתוכל לעגון בו , ללא חשש מסערות , ללא חשש ממסעות חדשים . היה שלום , נותרתי על החוף, מביטה , מייחלת , אך יודעת………. שמקסם שווא זה .

פשוט אישה

יש לי מגירה מלאה בשירים שלי :) מוטב שלא נפתח אותה כולה לדיוק רוב רובה על אהבה ולאו דווקא משהו עצוב

פשששש......

לאיזו רמה שניכם ירדתם ? שקית ? אפשר לדעת ולקבל יציאה מהמסגרות , של הפורומים , ובחיים עצמם , לא הגיע שתתבגרו כאן ?? אתם מעוניינים בפורום של בינו לבינה , לא הגיע הזמן שקודם תלמדו להפנים קצת נימוס ??

טל קר

New member
?? הצעתי בשיא הנימוס לנוטה להאמין

לחלוק עימי שקית, על מה כל הרעש?

בלי

תמימות , היא לא הולמת אותך , ולא אותו . ובזה נגמר השיח ביננו . אתם מחרחרים כאן מלחמת הודעות , ולזה לא אתן את ידי .

טל קר

New member
סלחי לי, אך לו הייתי רוצה לכתוב

הודעות פוגעות עם תיאורים ויזואלים מפורטים, הייתי יודעת איך, אך אין ברצוני. ואני סה"כ התבדחתי על שקית, ועוד הצעתי בשיא הנימוס לחלוק אותה עם אחר. לא הולמת אותך אי נתינת היד.

למעלה