בנים

בנים

בנים. כאלה מטומטמים. כאלה לא החלטיים. כאלה שקרנים, וכאלה טפשים. אומרים משו אחד ומתכוונים להיפך... אומרים לך משו, ולאחרים אחרת. גורמים לך להרגיש שהכל טוב ובסוף מתנהגים כמו אדיוטים בני חמש, כשהזנב מקופל להם בין הרגלייים. משחקים אותה גברים, אבל ברגע האמת הופכים לרכיכות בלי טיפת עמוד שדרה. הביצים שלהם שוות לשקשוקה, וכל המילים שלהם שוות לתחת. את נותנת בשבילם מעצמך, מקבלת אותם כמו שהם, גם כשקשה, את נלחמת ולא בורחת. מנסה ליישר את ההדורים, לא מתקפלת. ואפילו אם תרצי להיפרד מהם- את לא תשלחי את חברה שלך במקומך, את תיפגשי איתם כמו בן אדם ותגידי להם את זה בפנים. ואם תאמרי למישהו שאת אוהבת אותו, ושבחיים לא תייבשי אותו, ותמיד תמיד תהיי שם בשבילו, אז את תעשי את זה. כי אני אף פעם לא שיקרתי לאף אחד, תמיד התכוונתי למה שאמרתי, או שפשוט לא אמרתי. אני הזהרתי אותו, ואותו, ואותו- שאני לא בן אדם קל. שאני חשדנית כי פגעו בי. ושצריך סבלנות בשביל אחת כמוני. שזה יהיה קשה לקנות האמון שלי. והם רצו. אפילו התלהבו מהאתגר. אבל ברגע שרכשו את האמון שלי, זרקו אותי לעזאזל. ואם זה משנה למישהו, אני בתולה, אז זה לא אחרי זה. כשמתחיל להיות לי קצת שמח, אני חייבת להתחיל לתהות מה לא בסדר בתמונה הזו. איך הגיוני שכ"כ טוב לי.. יש פה איזה שהוא קץ'. ותמיד הוא מגיע... אחרי שבוע, שבועיים, חודש. תמיד מגיע הרגע הזה שהם לא רוצים אותך יותר. והשאלה שלי היא למה? אם תרצו להגיד שזו הגישה הדפוקה שלי שמשבשת הכל, אז אני אבשר לכם משו. אני הילדה הכי חייכנית והכי אופטימית עם הגישה הכי זורמת לחיים שיכולה להיות, וככה כולם מאפיינים אותי. ככה שהגישה זה לא. אני לא מכוערת בכלל (אולי אפילו יפה?), וגם האיקיו שלי לא נראה לי הבעיה (לא אמרתי שאני חכמה מאוד, אבל גם לא טפשה ברמה שמרתיעה אנשים). אני נחמדה, ומשקיעה, ודואגת, אבל תמיד טיפה קרירה, אני לא קלה להשגה, וגם לא טיזרית וקשה מדי. אפשר לדבר איתי על הכל, אני חברותית, אני תמיד גורמת לאנשים להרגיש נוח, ולא להרגיש מועקה כשהם איתי. אני מנגנת, אני צוחקת מלא. אבל משו שם באמצע מתפקשש. זה תמיד השלב שבו אני מתחילה סוף סוף להיפתח (אמיתי) אליהם, ומרשה לעצמי להרגיש משהו, ואז יומיים אחרי זה הם פשוט זורקים אותי. כאילו כלום. אז המסקנה שלי היא: שבנים הם עם דפוק. נכון, אולי אני ילדה דפוקה. אבל זה עדיין לא אומר שהם צריכים להתנהג כך. כבוד מינימלי לבנאדם זה לגמור איתו דוגרי, ולא לשלוח חבר שיעשה את זה במקומו. מה לעזאזל? אני עד כדי כך חסרת משמעות שאפילו את זה לא מגיע לי? נמאס לי. אני לא פחות טובה מאחרים, ואני כבר יודעת את זה. זה לא אקט של העלאת ביטחון עצמי. אני יודעת שאני שווה. רק שמשום מה אני כנראה היחידה שרואה את זה. בנים- אתם דפוקים. לא כולכם, אבל הרוב המוחץ. בעע. נמאס לי להיפגע.

תירגעי קצת

אוקיי בתור בן (על תדאגי אני לא דפוק)אני רואה שהבעיה שללך קרתה שהיית בקשר עם משיהו היית אופטימית ופתוחת ראש לקשר ממושך והוא היה איתך אבל ברגע האמיתי הוא ברח ושלח מישהי שתיפרד ממך אוקיי יש לי כמה דברים להגיד לך: תראי מבן אחד או כמה את לא יכולה להגיד שבנים זה דפוק אוליי דעה שלך אבל את לא פגשת את כולם נכון? אוליי הבן הזה סתם היה חרמן לקשר לא בישביל באמת קשר כי לקשר יש מובנות גדולה מאוד סתם חיפש מישהי שתקבל אותו ואם הוא או עוד כמה עשו לך קטע מסריח,מטומטם,אידיוטי וילדותי את לא צריכה להתיעצבן אני מבין שזה מעצבן גם אני עברתי כמה דברים כאלה וזה נכון אני מבין אותך 100% אוליי תנסי לספר יותר את המקרה?

קפפאו

New member
בעע

אתה רק מוכיח את הנקודה שלה. לא אכפת לך בשיט מהבעיה שלה, אתה רק ישר מהר מהר "למה את מכלילה על כל הבנים? בלה בלה בלה אני מטומטם" ברצינות, עשית לי בחילה כרגע.

GUNIT2007

New member
חבל שככה את חושבת!!!

אני ממש לא כזה כמו שאת מתארת!!! אבל יש משפט כזה שחכתי אותו אבל הוא אומר משהו כזה.. עם אתה טוב כל החרא נדבק עלייך עם אתה רע הכל מצויין!! משהו כזה בערך זה אומר...

second place

New member
נכון,

בנים הם עם דפוק. יש להם משחקי אגו, והם לא מתמסרים, הם יודעים לפגוע ולהיות חרא. אבל גם בנות הן עם דפוק. הן ביצ'יות, מניפולטיביות ורכלניות. לפעמים נורא נורא קשה להתחבר למין השני, לפעמים ממש קשה להבין איך המוח שלהם עובד. לי הייתה גישה מאוד שלילית על בנים הרבה שנים. הרגשתי ניתוק נוראי מהם וחוסר הבנה בסיסית של "איך הם עובדים". התכונות שרציתי בבן היו נורא נשיות. דברים שקשורים לרגשות ולאמפטיה. אבל מתבגרים. גם אנחנו וגם הם ומגלים אנשים מקסימים ומגלים אנשים מגעילים ואיכשהו מסתדרים בסוף. בנים הם לא רעים- אני מבטיחה לך. הם יכולים לא תמיד להבין אותך ולתת לך מה שאת צריכה, הם יכולים לפגוע בך. אבל אני מבטיחה לך שאת עוד תמצאי את הבנאדם שיהיה לך איתו חיבור מטורף ושיבין אותך ואת תביני אותו. את צריכה סבלנות, את צריכה להתרחק מאנשים שנראים לך מזיקים ואת צריכה לדאוג לעצמך. אני בטוחה שבסוף יהיה בסדר.

יונתנטן

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אפשר לשלוח את זה במייל לאנשים? XD יצא טוב דווקא. תחפשי תמצאי. לא כולם חרא..

קפפאו

New member
היי

אני חושב שהבעיה שלך היא שהחברים הבנים שלך לא באמת רוצים להיות בקשר של חבר חברה, והם לא מבינים את זה עד שזה באמת קורה - כשאת נפתחת. לילדים בגיל הזה יש אוטומט למצוא חברה, לא משנה מי מה מתי ואיך. למה? אין לי מושג. פוזה, סטיגמות, אגו, אני לא חושב שזה בכלל משנה. הנקודה היא שאני במקומך לא הייתי מחפש חבר-חבר, אלא יותר חבר-חבר'ה לבלות איתם, אלא אם את מאוהבת בו נואשות.

למעלה