בסימסיטי 3000...

• פותח הנושא kyle
  • פורסם בתאריך

kyle

New member
בסימסיטי 3000...../images/Emo13.gif

איזה סגנון בניה הכי אהוב עליכם? - צפון אמריקאי - אירופאי - אסייתי? (או שאני טועה...) לדעתי האירופאי הכי יפה...

kyle

New member
וואלה...

אנחנו צריכים לאסוף כסף כדי קנות לכל מי שאין לו "מהדורה עולמית" את המשחק הזה... הסבר: בסימסיטי מהדורה עולמית (או בארה"ב - "אנלימיטד") יש אפשרות לפתח את העיר שלך עם סוג מסוים של בניה, האפשרויות הן: בניה בסגנון צפון אירופאי (ברלין, פרנקפורט, לונדון, פריס), סגנון צפון אמריקאי (ניו יורק הישנה, סן פרנסיסקו, ושיקגו לפני שנת 70), ויש סגנון אסייתי, שהו הכי גבוה, הכי "מוזר", ולדעתי יותר מדי (סינגפור, הונג קונג, בייגין וכו´) כמובן שאתה יכול להחליף סגנונות גם באמצע בניית העיר... אני אישית הכי מעדיף את הצפון אירופאי, מכיוון שהוא יפה, "היי-טקי", ומפותח, לעומת הצפון אמריקאי שהוא יחסית נמוך יותר וקשה יותר להשיג איתו מבנים גבוהים, רוב הבניינים בסגנון הזה נראים כמו חיקויים של הקרייזלר והבניינים הישנים (מאוד!) של שיקגו. זה בעצם סגנון "לפני שנות השבעים". מולו יש הסגנון האסייתי, שהוא ממש גבוה, ענק, צר, מוזר, עם צורות משונות, ולדעתי צבעוני מדי בשביל בניינים. זהו, מקווה שעזרתי.

אני רגיל יותר ל- 3000 ולא לאנלימיטד

ולכן אני לא ממש מכיר טוב את הסגנונות, לא יצא לי עוד להחליף.. כשיחזור אלי הדיסק של אנלימיטד אני אבדוק

למעלה