בעוד שעה אני נפגש עם התאומות שלי

בעוד שעה אני נפגש עם התאומות שלי

איזה כיף לי. יש לי תאומות זהות בנות 4.5 מקסימות ויפייפיות ! מעולם לא נהנתי מהם כמו עכשיו ! אני מקדיש להם זמן איכות של ממש , ואני לומד להכיר אותם כפי שלא הכרתי מעולם. גרושתי - פרעה (תכירו ... זה כינוי החיבה שלה ) תמיד הייתה מקיפה את הבנות סביבה, לא נתנה לי לרחוץ אותן , לא נתנה לי לרדת איתם לבד, מעולם לא לקחתי אותן לאימי לבד, הכל איתה ובהשגחתה הצמודה. היום אני חופשי לעשות איתן מה שאני רוצה, אני נהנה מהם יותר, והגירושים מהבחינה הזאת עשו לי רק טוב. הן מתות עלי, הן רצות לקראתי ואין מאושר ממני , לראות שתי מדהימות כאלה שהם שלי. ואם יורשה לי , אז אפילו אפשר להנות מהן בלי לשאת בעול היום יומי של הגידול, אני אומר את זה בכאב אבל זאת המציאות ! נכון אני משלם הרבה מזונות , ואני מגיע לכל ביקור חשוב אצל הרופא. אבל כאילו אני המתנה שלהם, הפאן, הלונה פארק, אני המקור לבילויים, לקניות , למתנות , לחיבוקים, לנשיקות, לא יודע איך אתם מרגישים, אבל זה כמו לקבל משהו מוכן, מטופל ונקי...וכל שנותר לי .. זה רק להנות ממנו. אני היום פשוט נהנה מהמצב הזה . איך זה אצלכם ? שלכם, ענבר

יפעת*

New member
ענברי

נהדר לראות שאתה יודע להוציא את הטוב מכל דבר. אגב רק היום אמרה לי חברה (בלי שמות), שגברים לא יודעים להעריך את זה, שהם מקבלים את הילדים רק בשביל הכייף. אז מסתבר שהיא טעתה. יש לפחות אחד, שכן יודע. בפעם הבאה, תמונות עדכניות בבקשה. יפעת

למעלה