-בעזרתך אבא-

-בעזרתך אבא-

שאלון
והפעם-בלי השאלות הקבועות... מוזיקה
1. זמר מזרחי אהוב: 2. זמר חסידי אהוב: 3. השיר האחרון ששמעת: 4. השיר האחרוון ששרת: 5. שומעים שירים במחשב? ספורט
1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו') 2. ספורט שנוא: 3. קבוצת כדורגל: 4. קבוצת כדורסל: 5. ספרים
1. ספר אחרון שקראת: 2. 3 ספרים מומלצים: 3. ספר שנוא: 4. הספר הכי ארוך שקראת: 5. סיפור או ספר לימוד: ביצפר
1. כתה: 2. בי"ס: 3. מס' כיתות בשכבה: 4. מס' תלמידים בכתה: 5. מורה אהוב/ה: לימודים
1. מקצוע אהוב: 2. מקצוע שנוא: 3. מקצוע קל: 4. מקצוע קשה: 5. מקצוע אחרון שלמדת: חברים/חברות
1. חבר/ה הכי טובה: 2. חברה הכי רעה: 3. גם אצלכם יש חבורות? 4. מריבה אחרונה: 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת: משפחה
1. אבא או אמא: 2. מס' אחים: 3. בני דודים או בנות דודות: 4. בן/בת דוד/ה הכי טוב: 5. גרים קרוב למשפחה המורחבת? מקום מגוריכם
1. מקום מגורים: 2. אוהבים את המקום? 3. הייתם רוצים לעבור? 4. השכנים-טובים או רעים? 5. מס' דירות שעברתם: אמונות
1. מאמינים במזלות? 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון? 3. מאמינים במכשפות? 4. מאמינים בגלגול נשמות? 5. ה-אמונה שלכם: בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.)
1. מאמינים ב-ה'? 2. למה? 3. מאמינים בתנ"ך? 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל? 5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות? פוליטיקה
1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול? 2. ימין או שמאל? 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות? 4. יהודים או ערבים? 5. קדימה או ליכוד? סטיגמות
1. מאמינים שבלונדיניות סטומות? 2. מאמינים שפרסים קמצנים? 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים? 4. מאמינים בסטיגמות? 5. למה? אסיטואציות
1. ימין: 2. שמאל: 3. טוב: 4. רע: 5. שחור: 6. לבן: 7. כביש: 8. ממשלה: 9. משפט: 10. ארץ ישראל: 11. ארה"ב: 12. פרה: משפט
1. המשפט הכי שגור בפיך: 2. מוטו: תמונה
1.העלו תמונה אהובה: כ-ו-ל-ם, אבל כ-ו-ל-ם כולל כ-ו-ל-ם, לענות!!!

chagiti

New member
עונה.......

מוזיקה 1. זמר מזרחי אהוב:יש הרבה 2. זמר חסידי אהוב:אין כ"כ 3. השיר האחרון ששמעת:השיר של הפסטיגל 4. השיר האחרוון ששרת:כנ"ל 5. שומעים שירים במחשב?תמיד!!!גם עכשיו... ספורט 1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו')שחייה 2. ספורט שנוא:ריצה 3. קבוצת כדורגל:מכבי חיפה 4. קבוצת כדורסל:מכבי תל אביב האלופות 5. ספרים 1. ספר אחרון שקראת:הארי פוטר 2. 3 ספרים מומלצים:איןלי... 3. ספר שנוא:לא נראה לי שיש 4. הספר הכי ארוך שקראת:הארי פוטר 5 5. סיפור או ספר לימוד:סיפור ביצפר 1. כתה:י' 2. בי"ס:אולפנת **** 3. מס' כיתות בשכבה:1 4. מס' תלמידים בכתה:26 5. מורה אהוב/ה:יש הרבה והם חסויות... לימודים 1. מקצוע אהוב:מתמטיקה 2. מקצוע שנוא:תנ"ך 3. מקצוע קל:מתמטיקה 4. מקצוע קשה:היסטוריה 5. מקצוע אחרון שלמדת:היסטוריה חברים/חברות 1. חבר/ה הכי טובה:**** 2. חברה הכי רעה:אין 3. גם אצלכם יש חבורות?כן-אפשר להגיד שיש כמה קבוצות בכיתה 4. מריבה אחרונה:לא הייתה 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת:****** משפחה 1. אבא או אמא:אמא 2. מס' אחים:4 3. בני דודים או בנות דודות:בנות דודות 4. בן/בת דוד/ה הכי טוב:**** ו-*** 5. גרים קרוב למשפחה המורחבת?כן, דיי מקום מגוריכם 1. מקום מגורים:מרכז 2. אוהבים את המקום?כן בערך 3. הייתם רוצים לעבור?כן 4. השכנים-טובים או רעים?טובים 5. מס' דירות שעברתם:5 אמונות 1. מאמינים במזלות?לא 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון?לא 3. מאמינים במכשפות?לא 4. מאמינים בגלגול נשמות?לא 5. ה-אמונה שלכם:??? בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.) 1. מאמינים ב-ה'?כן 2. למה?ככה 3. מאמינים בתנ"ך?כן 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל?אמממממממ לא משנה 5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות?התגיירות פוליטיקה 1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול?כתום 2. ימין או שמאל?ימין 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות?אני צעירה מדי לבחור ואם היה לי את הזכות לבחור לא הייתי בוחרת באף אחד 4. יהודים או ערבים?יהודים 5. קדימה או ליכוד?אף אחד מהם סטיגמות 1. מאמינים שבלונדיניות סטומות?לא 2. מאמינים שפרסים קמצנים?לא 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים?אולי 4. מאמינים בסטיגמות?לא 5. למה?ככה אסיטואציות 1. ימין:גירוש 2. שמאל:מפגרים ונגד הגירוש 3. טוב:נחמד 4. רע:רשע 5. שחור:מזל רע 6. לבן:צבע יפה 7. כביש:מכונית 8. ממשלה:אריאל שרון המנובל!!!!!! 9. משפט:חברה שלי**** 10. ארץ ישראל:מדינה-או שאפשר להגיד שהיא לא מדינה... 11. ארה"ב:דודים שלי 12. פרה:מדריכה שלי משפט 1. המשפט הכי שגור בפיך:?????? 2. מוטו:????? תמונה 1.העלו תמונה אהובה:

MK respect

New member
=]

מוזיקה 1. זמר מזרחי אהוב:אין 2. זמר חסידי אהוב:סיני תור אם הוא נקרא בכלל חסידי.. 3. השיר האחרון ששמעת:אלוקים..של מוקי 4. השיר האחרוון ששרת:אלוקים..של מוקי 5. שומעים שירים במחשב?כע ספורט 1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו')כדורסל,כדורעף,ריצה.. 2. ספורט שנוא:כדורגל 3. קבוצת כדורגל:שונאתת.. 4. קבוצת כדורסל:מכבי ת"א!!!
5. ספרים 1. ספר אחרון שקראת:ספר בהסטוריה.. 2. 3 ספרים מומלצים:הארי פוטר?!?! 3. ספר שנוא:לאידעת 4. הספר הכי ארוך שקראת:הארי פוטר?! 5. סיפור או ספר לימוד:את כל הספרי לימוד אני אוהבתת!!במיוחד אנגלית.. ביצפר 1. כתה:ט 2. בי"ס:עירוני ו' 3. מס' כיתות בשכבה:3 4. מס' תלמידים בכתה:24 בערך.. 5. מורה אהוב/ה:המורה לשל"ח כפרות עליו!!והרבושקהה.. לימודים 1. מקצוע אהוב:ספורט,של"ח ושיעור חופשי 2. מקצוע שנוא:אנגלית.. 3. מקצוע קל:לשון 4. מקצוע קשה:לאידעת.. 5. מקצוע אחרון שלמדת:פיזיקה חברים/חברות 1. חבר/ה הכי טובה:הרבה.. 2. חברה הכי רעה:מה זה חברה הכי רעה?? 3. גם אצלכם יש חבורות?כע..חלקית..כאילו כולם חברים של כולם אבל לכל אחד יש ת'חבורה הזאת שלו...לא משו רציני.. 4. מריבה אחרונה:עם אלון 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת:לאידעת.. משפחה 1. אבא או אמא:כמה שזה מגעיל וזה..וכמה שאומרים שזה שאלה שלא שואלים..וכמה שאני חולה על שניהםםם....אני יותר קשורה לאבא..הרבה יותר! 2. מס' אחים:5 3. בני דודים או בנות דודות:בני דודים..חח.. 4. בן/בת דוד/ה הכי טוב:זהר 5. גרים קרוב למשפחה המורחבת?לא.. מקום מגוריכם 1. מקום מגורים:חיפה 2. אוהבים את המקום?כע.. 3. הייתם רוצים לעבור?כע.. 4. השכנים-טובים או רעים?מי מכיר אותם???חבורת רוסים וזקנים.. 5. מס' דירות שעברתם:אני לא עברתי אבל המשפחה עצמה עברה 3 פעמיים בערך לפני שנולדתי.. אמונות 1. מאמינים במזלות?לא 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון?כע..למה לא?? 3. מאמינים במכשפות?לא 4. מאמינים בגלגול נשמות?כע 5. ה-אמונה שלכם:טאטע בורא עולם אבא שבשמיים!! בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.) 1. מאמינים ב-ה'?אני-כעע..!! 2. למה? זה שאלה די מורכבת..אבל תסתכלו מי עוד יכול לעשות לנו את כל הדברים האלה..רק טאטעע!! 3. מאמינים בתנ"ך?כע 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל?כע 5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות?אני יהודיה גאהה!! פוליטיקה 1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול?כתום 2. ימין או שמאל?ימין 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות?אני לא בורחת גם ככה.. 4. יהודים או ערבים?יהודיםםםם! 5. קדימה או ליכוד?ליכוד סטיגמות 1. מאמינים שבלונדיניות סטומות?נכון מי שכתבה את זה היא בלונדינית???כותבים סתומות..!!חחח... 2. מאמינים שפרסים קמצנים?לא 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים?כעעע.. 4. מאמינים בסטיגמות?תלוי.. 5. למה?כובע אסיטואציות 1. ימין:גוש קטיפים.. 2. שמאל:מסריחים!! 3. טוב:רע 4. רע:בעסה 5. שחור:כתום 6. לבן:נר 7. כביש:תאונות דרכים 8. ממשלה:מחורבנת 10. ארץ ישראל:אהבה 11. ארה"ב:אמריקקים 12. פרה:חלב משפט 1. המשפט הכי שגור בפיך:להתעצבן זה להעניש את עצמך על טעויות של אחרים.. אושר זה לא להשיג את מה אתה רוצה אלא לרצות את מה שכבר יש לך.. 2. מוטו:אל תגיד לקב"ה כמה גדולות הצרות שלך אלא תגיד לצרות שלך כמה גדול הקב"ה!!

-בעזרתך אבא-

מוזיקה 1. זמר מזרחי אהוב: לא מישו מסוים... 2. זמר חסידי אהוב: חיים ישרל. אבל הוא מזרחי חסידי. 3. השיר האחרון ששמעת: רק אלוקים/חיים ישראל 4. השיר האחרוון ששרת: אממ.. שיר של כתה א'. מה לעשות שצריך לאמן אותם?! 5. שומעים שירים במחשב? רק במחשב. ואולי באוטו. ספורט 1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו') שום כלום 2. ספורט שנוא: הכל 3. קבוצת כדורגל: לא מבינה בזה 4. קבוצת כדורסל: כנ"ל 5. ספרים 1. ספר אחרון שקראת: נראה לי תפילת הנזיר 2. 3 ספרים מומלצים: בן ערובה, תפילת הנזיר, בלתי הפיך 3. ספר שנוא: כל ספר באנגלית וספר של לימודים. 4. הספר הכי ארוך שקראת: בן ארובה 5. סיפור או ספר לימוד: רק סיפור ביצפר 1. כתה: ח' 2. בי"ס: בית רבקה (יום ראשון יש מבחנים באולפנאאא) 3. מס' כיתות בשכבה: 3 4. מס' תלמידים בכתה: 26 בערך. לא יודעת. 5. מורה אהוב/ה: יש דבר כזה?! לימודים 1. מקצוע אהוב: לא ידוע לי על דבר כזה 2. מקצוע שנוא: אנגלית 3. מקצוע קל: מתמתיקה 4. מקצוע קשה: אנגלית 5. מקצוע אחרון שלמדת: מתמתיקה חברים/חברות 1. חבר/ה הכי טובה: אביה 2. חברה הכי רעה: אין 3. גם אצלכם יש חבורות? כבר לא 4. מריבה אחרונה: מאז שחילקו אותנו ל-3 יש רק מריבות. בעסה. 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת: אמממ... עדי[?!] משפחה 1. אבא או אמא: סבא או סבתא? 2. מס' אחים: 4 3. בני דודים או בנות דודות: בנות דודות. 4. בן/בת דוד/ה הכי טוב: אביההההה 5. גרים קרוב למשפחה המורחבת? לא ממש. מקום מגוריכם 1. מקום מגורים: מושב אחיעזר 2. אוהבים את המקום? לא 3. הייתם רוצים לעבור? כן. מאוד. 4. השכנים-טובים או רעים? פ'סדר, לא מכירה אותם... 5. מס' דירות שעברתם: 5-6 אמונות 1. מאמינים במזלות? לא 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון?לא 3. מאמינים במכשפות?לא 4. מאמינים בגלגול נשמות?כן 5. ה-אמונה שלכם: הקב"ה בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.) 1. מאמינים ב-ה'? כןןן 2. למה? כי הוא אחד!! 3. מאמינים בתנ"ך? כן 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל? כן. חבל שזה לא ככה. 5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות? התגיירות, אבל לא לצורך נישואים. פוליטיקה 1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול? כתוםםם 2. ימין או שמאל? ימין 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות? אסור לי לבחור. כולם מושחתים אבל האיחוד הלאומי או המפד"ל 4. יהודים או ערבים? יהודים. 5. קדימה או ליכוד? 2 מפלגות שמאלניות. לא שווה. סטיגמות 1. מאמינים שבלונדיניות סטומות? לא 2. מאמינים שפרסים קמצנים? לא 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים? לא 4. מאמינים בסטיגמות? לא 5. למה? כי זה סטיגמות אסיטואציות 1. ימין: א"י 2. שמאל: פיגור 3. טוב: מצוות [?!] 4. רע: ממשלה 5. שחור: ממשלה 6. לבן: 7. כביש: תאונות... 8. ממשלה: שחיטות. זבלים. 9. משפט: שחיטות. 10. ארץ ישראל: לעמ"י!!! 11. ארה"ב: חצופים מחוצפים. 12. פרה: חוות השיקמים.. משפט 1. המשפט הכי שגור בפיך: לא נשכח ולא נסלח 2. מוטו: הכל לטובה... תמונה 1.העלו תמונה אהובה: >>>>

בחיי, כמו שכתבתי

לאלה (אלה נכון?) תרגיעי. אוף, אני שואנת אנשים שמקצינים. תכתבי זכור את אשר עוש לך הערבים. הוא יהודי. ומי את שתחליטי שהוא לא טוב??

הממ.. אני מקווה לסיים

מוזיקה 1. זמר מזרחי אהוב: מזרחייייי??? מה אני חולת נפש? 2. זמר חסידי אהוב: אין... 3. השיר האחרון ששמעת: rock down to 4. השיר האחרוון ששרת:מעוז צור
בשיעור אנגלית כל אחד הסביר על חג שנמצא בתקפוה הזאתת, והיינו צריכים להדגים משו. אז שרתי משפטט, ואני אתחרט על זה כל החיים שלי... 5. שומעים שירים במחשב? בטח ספורט 1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו') כדורסל 2. ספורט שנוא: בוליבול. ואל תשאלו אותי מזה, אין לי משוג. זה מה שמחקים בספורט, וכלךהשיעור אני עומדת כמו פוסטמה 3. קבוצת כדורגל: אין 4. קבוצת כדורסל: מממממממממככככככככככככביייייי!! והפארק הזההה!! 5. ספרים 1. ספר אחרון שקראת: ספר ביולוגיה 2. 3 ספרים מומלצים: אחוות המכנסיים הנודדים, שחר, והמסע לשם 3. ספר שנוא: ספר ביולוגיהההההההה 4. הספר הכי ארוך שקראת: בן הערובה שני החלקים 5. סיפור או ספר לימוד: בטח ספר לימדו. מה השאלה בכלל? ביצפר 1. כתה: ט'. פרשמנן 2. בי"ס: ווילסון 3. מס' כיתות בשכבה: הממ.. זה לא כתה... 4. מס' תלמידים בכתה: כל השכבה זה 500. ואין כתה!!!! 5. מורה אהוב/ה: המורה לאנגלית. כפרעליה. היא הלכה וקנתה לי ממתק כשר, כי לא היה לה.
לימודים 1. מקצוע אהוב: גיאומטריה 2. מקצוע שנוא: ביולוגיה 3. מקצוע קל: אנגלית 4. מקצוע קשה: ביולוגיה 5. מקצוע אחרון שלמדת: אנגלית חברים/חברות 1. חבר/ה הכי טובה: הדסוש, ומייו 2. חברה הכי רעה: אין דבר כזה
. הכי מגעילה ואלי. הממ.. לא לפה 3. גם אצלכם יש חבורות? בשכבה יש. 500 תלמדיים לא יכולים לאהוב את כולם ולהכיר את כולם. זה טבעי דווקא 4. מריבה אחרונה: עם מור. והמירבה הראושנה בערך =/ 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת: מור משפחה 1. אבא או אמא: נו. אני לוידעת להגידר לעצמי. אני אוהבת אוהבת אוהבת את שניהם, אבל לכלך אחד יש תפקיד אחד אצלי בגדילה. 2. מס' אחים: 4 3. בני דודים או בנות דודות: בנות דודות... 4. בן/בת דוד/ה הכי טוב: יפעת. בהחלט 5. גרים קרוב למשפחה המורחבת? ממש. רק 24 שעות טיסה!!!!! מקום מגוריכם 1. מקום מגורים: פורטלנד 2. אוהבים את המקום? כמה פעכמים? לללללללללללללללללללללללללללללללללאאא 3. הייתם רוצים לעבור? מאוד מאוד 4. השכנים-טובים או רעים? אין שכנים. בית פרטי (זה לא שאנחנו כאלה עשירים
זה פשוט החברה של אבא משלמת
) 5. מס' דירות שעברתם: הממ.. איזה 7 אמונות 1. מאמינים במזלות? לא 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון? כע. נו, סאם זאת הדוגמה המוחצת
3. מאמינים במכשפות? לא 4. מאמינים בגלגול נשמות? לא 5. ה-אמונה שלכם: הקב"ה בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.) 1. מאמינים ב-ה'? כע 2. למה? כי אין מצב בעולם שהיינו יכולים לחיות בלעדיו. בידוק למדתי בביולגויה כמה מסובך זה רק הכלורופיל, איבר פצפון בבתוך תא פצפון. נו, זה התפתח מאיפה בדיוק? ממפץ???? 3. מאמינים בתנ"ך? בטח 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל? בוודאי!! 5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות? נגד. שכל אחד יחיה איך שהוא נולד פוליטיקה 1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול? כתום 2. ימין או שמאל? ימין 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות? לא יכולה עוד..... 4. יהודים או ערבים? יהוידם... (משו של שאלה..) 5. קדימה או ליכוד? אפחד. סטיגמות 1. מאמינים שבלונדיניות סטומות? סטומות???
. לא מאמינה.. יש לי כמה עובדות בשטח
. כמה בלונדינות יש בבצפפפפפפר!! זה לא פייר.. גמני רוצה.. 2. מאמינים שפרסים קמצנים? לא 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים? לא 4. מאמינים בסטיגמות? לא 5. למה? כי זה קיטלוג מכוער. האופי שלך לא קשור לזה שאתה יקה/ גורזיני או ענרף (הא.. בדיחה פרטית
) אסיטואציות 1. ימין: יד 2. שמאל: ימין 3. טוב: יופי לך. 4. רע: לא יופי לך. 5. שחור: שטן 6. לבן: קיר 7. כביש:ארוך...... 8. ממשלה: משוחתת 9. משפט: כלכלה (אל שתאלו איך הגעתי לזה....
) 10. ארץ ישראל: געגעוים 11. ארה"ב: חרא 12. פרה: שוקולדדדדדד משפט 1. המשפט הכי שגור בפיך: כפרע עליך
2. מוטו: אדם חשוב ואלוהים צוחק. אבל תן חיוך תמונה 1.העלו תמונה אהובה: היה מזה כיף
. בזבז עוד כמה דקות עד לארוחה.........

שילייי

מוזיקה 1. זמר מזרחי אהוב:שונאת מזרחי 2. זמר חסידי אהוב:גם שונאת 3. השיר האחרון ששמעת:נובמבר 4. השיר האחרוון ששרת:^^
5. שומעים שירים במחשב?כה
ספורט 1. ספורט אהוב: (שחייה, ריצה, כדורגל וכו')רכיבההההההההההה
2. ספורט שנוא:כדורגל. זה משעמם
3. קבוצת כדורגל:לא אוהבת
4. קבוצת כדורסל:
5. ??
ספרים 1. ספר אחרון שקראת:הכלבה שמצילה חתולים
אני צריכה לקרוא אותו
אבל אני לא מוצאת אותו ואני צריכה לסיים כבר!!!!
2. 3 ספרים מומלצים:קיץ אחד ביחד וקדרים באים וזהו לא קראתי כל כך הרבה ספרים...חח 3. ספר שנוא:רודף העפיפונים כי חברה שלי הרבימה לי איתו על הראש
<<חח בצחוק>> 4. הספר הכי ארוך שקראת:הארי פוטר
5. סיפור או ספר לימוד:?? ביצפר 1. כתה:ח'4 שליטההה
2. בי"ס:כפר הנוער ויצו קנדה נהלל ע"ש חנה מייזל שוחט
כן ארוך
3. מס' כיתות בשכבה:5 4. מס' תלמידים בכתה:33
5. מורה אהוב/ה:מורה שלי לגאוגרפיה
כיף איתו
לימודים 1. מקצוע אהוב:ציור וגאוגרפיה
2. מקצוע שנוא:אנגלית 3. מקצוע קל:גאוגרפיה 4. מקצוע קשה:אנגלית!! 5. מקצוע אחרון שלמדת:תנך חברים/חברות 1. חבר/ה הכי טובה: 2. חברה הכי רעה: 3. גם אצלכם יש חבורות? 4. מריבה אחרונה: 5. החבר/ה האחרונ/ה שהכרת: אתם ממילא לא מכירים
משפחה 1. אבא או אמא:מה איתם??
2. מס' אחים:3 3. בני דודים או בנות דודות:11 ואני אוהבת אותםםםם
ומחר אני רואה את הבני דודים הקטנים שלי מצד אמא והם כל כך חמודים ואני חולה עליהההםםם
יאי
4. בן/בת דוד/ה הכי טוב:כוווולםםם!!!
5. גרים קרוב למשפחה המורחבת?יש לי בישוב סבא וסבתא ודודים
מקום מגוריכם 1. מקום מגורים:עמק יזרעאל
2. אוהבים את המקום?ככככככככככככ=ןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!! 3. הייתם רוצים לעבור?ממש ממש ממש לאאאאאאאאאאא!!! 4. השכנים-טובים או רעים?חרא של שכנים
שונאת אותם
הם גנבו את הכלבה שלנו
5. מס' דירות שעברתם:מארה"ב לירושלים,ומשם לחיפה,ומשם לתמרת,ומשם לישוב שילי ומשם לבית אחר בישוב
אמונות 1. מאמינים במזלות?לא 2. מאמינים באהבה ממבט ראשון?בארורר
3. מאמינים במכשפות?לא 4. מאמינים בגלגול נשמות?לא 5. ה-אמונה שלכם:בסוף יהיה טוב
בגלל שאנחנו יהודים (המשך לחלק הקודם.) 1. מאמינים ב-ה'?לא 2. למה?כי זה לא הגיוני ולי זה נשמע מפגר
3. מאמינים בתנ"ך?לא סתם שטויות 4. מאמינים ש: ארץ ישראל לעם ישראל עפ"י תורת ישראל?אני בכלל לא מאמינה בתורת ישראל אז זה יוצר סוג של בעיה
5. התגיירות או התנצרות/התאסלמות? מה אני מעדיפה לעצמי כאילו?! טוב לי ככה תודה
פוליטיקה 1. קצת חזרה לעבר (שלא עבר)-כתום או כחול?כחול
2. ימין או שמאל?שמאל 3. למי תבחרו בבחירות הקרובות?אני בת 13
4. יהודים או ערבים?שניהם ביחד
5. קדימה או ליכוד?מה אכפת לי אני לא מצביעה
סטיגמות 1. מאמינים שבלונדיניות סטומות?לא 2. מאמינים שפרסים קמצנים?לא 3. מאמינים שמרוקאים עצבניים?לא 4. מאמינים בסטיגמות?לא 5. למה?ככה
אסיטואציות 1. ימין:כתום 2. שמאל:כחול 3. טוב:הכי טוב
4. רע:
5. שחור:ממ
6. לבן:יפה 7. כביש:מסוכן
8. ממשלה:
9. משפט:בנוי ממילים שבנויות מאותיות שורש ומוספיות
עזבו למדתי לשון
10. ארץ ישראל:ארץ שילי
11. ארה"בממ
12. פרה:רפת משפט 1. המשפט הכי שגור בפיך:בסוף יהיה טוב
2. מוטו:בסוף יהיה טוב, ואם לא טוב-סימן שזה לא הסוף
תמונה 1.העלו תמונה אהובה:הכלבה הכי יפה בעולםםם