בעידן המודרני יכול להיות מצב...

אשדודיה

New member
בעידן המודרני יכול להיות מצב...

שאשה תשיר סרנדה לגבר? שאשה תשלח זר פרחים? תתחיל עם בחור? ואשכרה תחזר אחרי בחיר ליבה? ראיתי אתמול וואחד שקיעה ונכנסתי למצב רוח רומנטי...(טוב נגיד קצת יותר מכל יום אחר) ערב טוב קרן:)

s h o o s h a

New member
../images/Emo23.gif רומנטיקה ../images/Emo23.gif

כן!!! כי לאהבה אין גבולות. לא יודעת על כאלו. לא מכירה אותם. כי כשאני אוהבת, אז אני אוהבת.

Gilliana

New member
בעידן המודרני...

נשים עושות את זה ואפילו הרבה. טוב, אולי בדרכים קצת פחות שקופות כמו לשלוח זר פרחים או לשיר סרנדה - אבל זה בהחלט קיים.

אלמרה

New member
אשרי האיש שיזכה בזוגיות רומנטית

שבאה מאישה שלא יודעת עוד מעצורים, שלא בוחלת באמצעים ושלא רואה בכך משום פחיתות לכבודה או למעמדה. כנ"ל להיפך אשרי האישה שתזכה ב... שוויון מלא ודו כווני ברומנטיקה וסממניה הוא מפתח להצלחה. עלי והצליחי קרן. איפה הייתי אתמול בשעת השקיעה יופטפויומאט...

mysterious V

New member
לא יודע...

כולם כבון אומרים שזה אפשרי אבל עולם היחסים עדיין נשאר כמו שהוא היה: הגברים הם אלה שצריכים לרדוף אחרי הנשים.

אשדודיה

New member
נכון...זה לא מודרני במיוחד..

אבל באהבה אני אוהבת לתת אבל שהגבר יתחיל:)

s h o o s h a

New member
ומה טוב כל כך בכך?

למה זה כל כך 'נורא' להקדיש לאיש שאת אוהבת שיר (על תקן סרנדה)? לחבק אותו מול שקיעה על חוף ים ולשיר לו מילים של אהבה... למה זה כל כך 'נורא' לתת לאיש שאת אוהבת פרח (אפילו חרצית מהגינה) ולהגיד לו שיופיו של הטבע מתגמד אל מול יופיו שלו... להמשיך בהדגמות או שהנקודה הובנה? חושבת שאין צורך לפרט יתר על המידה. זה לא נורא. זה אפילו מרגיש נפלא לזו שעושה ואומרת ועוד יותר לזה ששומע ומקבל. לא, אין זו דרכו של עולם כי על הגבר 'לרדוף' אחרי האשה. הכי טבעי שזה הדדי. ואולי זו רק אני...

אשדודיה

New member
בטחחחחחחח שככה צריך...

האשה צריכה לחזר אחרי הגבר בטחחחחחחחחח הבעיה כשהגבר מרגיש שהאשה נמצאת אצלו בכיס ואז הוא מפסיק לחזר:) אני אוהבת לשלוח פרחים ושירים אבל מה לעשות?אני חושבת שהגבר צריך לתת לי להרגיש רצויה...וכל הזמן... :)

Gilliana

New member
זה לא ממש נכון...

אני מכירה באופן אישי יותר ממקרה אחד שבו האשה רדפה או רודפת אחרי הגבר - בגלוי!!! הצרה היא שבכל המקרים בהם נתקלתי עד עכשיו הגבר הנרדף לא היה מעוניין.

אלמרה

New member
אני כמי שמת שפעם יחזרו אחריו...

מבטיח להתעניין מאוד... רק שירדפו אחרי...

Gilliana

New member
תאמין לי אלמרה...

אל תהיה כ"כ בטוח. לפחות ממה שאני הספקתי לראות - אלה שרודפות לא רודפות סתם...

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מי בכלל שולח פרחים כיום ?

או שר סרנדות (בלי כל קשר למינו) ? מקסימום שולחים S M S.

s h o o s h a

New member
אח יא שיח' יא שיח'

כשתשיר לך האישה שלך שיר סרנדה בערפית ספרותית ותקלע לך זר מסבּיונים וחרציות ותסתכל ליך ככה, פיל עייניק ויתגיד לך - עומרי, חבּיבּי, מחַבּיק עאווי עאווי (תתרגם אם אני דיברתי סינית) תאמין לי ... אתה מתנמס תוך שניה שיח' ידידי יש רומנטיקה אני יודעת ואם מישהו אחר אין לו צר לי עליו כי הוא (או היא) לא יודע(ת) מה הוא (היא) מפסיד(ה). וה SMS? רק תוספת חביבה ומודרנית שעושה/ משדרת כל מיני דברים.... ובהזדמנות זו מקדישה שיר יקר לאדם יקר זכיתי לאהוב ביצוע: עברי לידר מילים ולחן: עברי לידר
וכשהשמש נמחקת בשמיים והלב מטפטף לי דרך העיניים החומות אז אני זוכרת שיש ידיים שרוצות אותי קרוב אני יודעת שזכיתי לאהוב וכשהרוח אחרי הצהריים היא מפזרת ענפים קטנים ובנתיים זה נעים אז אני זוכרת שיש עיניים שרואות אותי קרוב ואני יודעת שזכיתי לאהוב אני יודעת שזכיתי לאהוב וכשהשמש יוצאת מעל המים ומתחיל עוד יום אפור ובנתיים אין סיבה אז אני זוכרת שיש שפתיים שרוצות אותי קרוב אני יודעת שזכיתי לאהוב אני זוכרת שיש שפתיים שרוצות אותי קרוב ואני יודעת שזכיתי לאהוב

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
די לאלימות שושה

למה את רוצה שיקלעו עלי חרציות וספיונים ? הם עוד עלולים לפגוע. בכל אופן כשהאשה שלי תתחיל לקלוע עלי אני קודם כל מחפש מחסה ומייד אח"כ משיב אש. אין לי דבר וחצי דבר חלילה נגד רומנטיקה אבל השאלה המקורית נשאלה כאילו שסרנדות וזרי חיזור הם ברירת המחדל כיום ולא כן הוא. אז אני בסה"כ רציתי להעמיד דברים (גם) על דיוקם.

למעלה