בעיה בנוגע למבחן

solidas

New member
תודה על התגובה

אני יגיד לך מה הבעיה אני מפחד נורא מהסמינריוניות שאני יקבל בהן ציונים נורא נמוכים מה שיגרום להורדת הממוצע שלי מ90 פלוס למשהו מאוד נמוך ולכן אני זקוק לנקודות ספייר האלו, מה גם ש90 זה ציון שנכלל תחת הצטיינות בתואר ו89 לא נכלל תחת הצטיינות-אבל בכל אופן תודה על התגובה כי זה מה שרציתי לשמוע אני כל דקה חוכך בדעתי אולי בכל אופן אני אנסה שוב את המבחן-תגובתך מעודדת אותי לא לעשות זאת

solidas

New member
כן אבל יעבור המון זמן

עד שאני יסיים את התואר וברור שאת כל החומר של הקורס אני כבר ישכח ויצטרך לחזור וללמוד את הכל באופן נרחב לכן שאלתי עכשיו אם בכל אופן שווה לי לגשת בעוד חודש למבחן חוזר בקורס הזה כי החומר עוד יחסית טרי בראש-בכל אופן השאלה היא יותר כללית האם בשביל נקודה שווה ללמוד שוב את כל החומר, לנסוע ולבזבז זמן של עבודה כדי להגיע למבחן וכ"ו, בכל אופן שוב תודה אני מבין שזה לא ממש שווה לעשות מהלך כזה בשביל נקודה בודדת..

אולי תשכח את החומר

אבל אז תדע אם באמת כדאי לך להשקיע את המאמץ.

כדי לעגל את הממוצע למעלה.
או להגיע להצטיינות.

במקרה כזה בטח בוחרים קורס עם אחד הציונים הנמוכים כדי שאפשר יהיה להשיג שיפור.
בכל מקרה זה יהיה שיפור קטן כי מדובר בקורס אחד (אפילו 6 נקודות זכות) מתוך רשימה ארוכה של קורסים (מעל 100 נ"ז)

solidas

New member
בעיה בנוגע למבחן

עשיתי מבחן וקיבלתי ציון שממנו לא הייתי מרוצה-החלתי בתהליך הערעור ואכן קיבלתי תוספת של 9 נקודות לציון היינו הציון עלה מ79 ל88 וביחד עם הממ"נים קיבלתי 89-הבעיה בכל הדבר הזה זה שאני לא מרוצה מהציון הזה והייתי רוצה לעגל אותו ל90 אממה אני חושב שהאופציה היחידה שלי לעשות זאת היא בעוד חודש ששם יש את מועד ב ובגלל שהמבחן נערך לפני בערך חודש ז"א שאני יצטרך להתחיל ללמוד המון כי החומר כבר ברח לי מהראש וכן בעוד חודש כבר צריך להתארגן לפסח ונסיעה ולימוד זה לא ממש דבר שיקל עליי את כל הסיפור של החג הזה שקשה לי גם כך לכן אני שואל האם יש איזו דרך לערער על הערעור כדי לנסות ולהוסיף נקודה או אולי לדבר עם מישהו כדי שיתחשב בי ויוסיף לי נקודה כדי שהציון יהיה 89 ויחד עם הממ"נים אני יקבל 90 שזה ציון שאני אכן יהיה מרוצה ממנו?

למעלה