בעיה בעבודה

עדי676767

New member
בעיה בעבודה

התחלתי לפני כ-8 חודשים לעבוד במשרד ואני אוהבת מאוד את העבודה. יש לי בעיה עם הממונה עלי - היא פשוט רעה אלי! כל דבר שאני עושה הוא לא בסדר ועל כל דבר יש לה הערה ארסית.. אני לא יודעת מאיפה זה נובע.. אני אוסיף ואומר שבחודש האחרון אחת הבנות שעושה את אותו התפקיד כמוני, יצאה לחופשה, ופתאום היא הייתה מאוד נחמדה... חשוב לציין שהבוס שלי (ושלה) מאוד אוהב ומעריך אותי ואת הרעיונות שלי. אני ממש תקועה! אני מאוד אוהבת את העבודה ויש לי הזמדנות לפרוח פה אבל מצד שני ממש לא נעים לי לבוא לעבודה בתחושה כזו.. מה עושים?? לדבר איתה זו לא אופציה.. היא פשוט תגיב בבוז ותמצא את זה כעוד הזמדנות לומר משהו מגעיל..

Maayan Bar

New member
מה היית רוצה שיקרה ?

את אוהבת מאוד את העבודה ויש לך בעיה עם הממונה עלייך שיש לה הערות לגבי כל דבר שאת עושה והיא ארסית כלפייך. לדבר איתה זו לא אופציה עבורך. מה היית רוצה לגבי מקום העבודה הזה?

עדי676767

New member
תגובה

הייתי רוצה להמשיך לעבוד פה ולא לסבול מהיחס הזה.. אני ממש אובדת עצות! האם לדבר עם הבוס? אולי בכל זאת לדבר איתה? או שלא תהיה לי אופציה אחרת ואאלץ לעזוב?

Maayan Bar

New member
להמשיך לעבוד ולא לסבול מהיחס

בבקשה תנסחי את זה בלזון חיובית: להמשיך לעבוד פה וכן.... או ו.... (שלא יהיה "לא" בתשובה). כשיודעים מה "כן" קל יותר להגיע לשם ולהשיג את מה שאנחנו כן רוצים. תחילה חשוב לברר מהו הכן הזה שאותו את רוצה. או. קיי. ? :)

היי עדי

אני מאמינה שקודם כל יש לדבר. יכל להיות שהשיחה תעזור ויכל להיות שלא, העיקר תנסי לפני שתפני לבוס. חשוב שהבוס יבין שניסית לפתור את הבעיה קודם כל איתה. עכשיו יש לך היזדמנות כי הבחורה השניה בחופשה, והיא נחמדה אלייך כי היא צריכה אותך.

למעלה