בעיה ב-NETMEETING -(

yan77

New member
בעיה ב-NETMEETING -(

שלום יש לי בעיה בהתחברות בכל פעם שאני מנסה להפעיל את התוכנה היא נתקעת אחרי אולי פעמיים של RESTART אז התוכנה עולה לפעם אחת ושוב פעם נתקעת התקנתי שוב את התוכנה והיא נתקעת בכל זאת אשמח לקבל תשובה/ות בנושא תודה מראש יניב

eYaL

New member
המממ

נראה כמו בעיה עם הזיכרון יותר מאשר בעיה עם התוכנה עצמה שקול שידרוג של הזיכרון הקיים. eYaL

yan77

New member
לא נראה לי הזיכרון

בכל זאת יש לי זכרון 128 פנטיום 800 MHZ ברגע שאני מתחבר לאינטרנט זה נתקע ולפני החיבור לאינטרנט אז התוכנה עובדת זה ממש מרגיז אשמח לקבל תשובה תודה יניב

yan77

New member
כן ככה קופאת

בלי שום הודעת שגיאה זה קורא לי ברגע שאני מתחבר לאינטרנט ואז אני מפעיל את התוכנה והיא פשוא לא מגיבה פשוט נתקעת זה מביא ממש עצבים חברים תנסו לעזור לי אני אובד עצות תודה יניב

d.r.

New member
מאוורר מעבד תקוע או לא מהיר

עם גם העכבר שלך נתקע כככול הניראה זו הבעיה נסה לסגור את כל התוכניות שעובדות ברקע ונסה להתחבר ,בכל מקרה לא ניראה לי שזה קשור לזיכרון מתי זה בדיוק קורה ?? מתי שאתה מצליח להתחבר?? מתי שאתה מחייג?? מתי שאתה פותח את הדפדפן??

yan77

New member
לא זה לא המאוורר וגם ....

זה קורה לי ברגע שאני מחובר לאינטרנט אחרי שנייה אני מחבר את התוכנה והיא נתקעת ברקע ןעוד דבר אם אני מפעיל את התוכנה לפני שהתחברתי לאינטרנט היא פועלת גם לאחר החיבור אבל אם אני מנתק אותה שהאינטרנט עובד ולאחר מכן מנסה לחבר אותה שוב אז התוכנה ניתקעת (את זה גיליתי עכשיו) אז מה כל פעם שאני רוצה לחבר את התוכנה אז אני צריך לחבר אותה לפני שאני מתחבר לאינטרנט? זה ממש מעצבן כי זה לא אמור להיות קשור בכלל אשמח לקבל תשובות לפני שאני זורק את המחשב לים תודה מראש יניב

למעלה