בעיה דחופה

lahav200

New member
בעיה דחופה

עקב חוסר יכולתי להגיע לריגוש מיני מבנות בגילי המתקדם(מעל 25), ולאחר עצות ממומחים בפורומים השונים, הופניתי לאבחון מיני שבסופו נקבע שאני סובל מחרדות ופחדים ונמצא במעגל סגור שמונע מימני לנהל קשר עם בנות ולהגיע לריגוש והנאה מינית, לכן עלי ללכת לטיפול בסרוגייט ובכן, לאחר מספר פגישות עם הסרוגייט קיבלתי מחמאות מכאן ועד הודעה חדשה כמובן שזה עושה לי טוב הביטחון העצמי שלי עלה, התקדמתי מבחינת ההתנהגות והרוגע ורמת החרדות ירדה פלאים ,התפקוד השתפר ובת הזוג מספרת כי היא נהנית להיות במחיצתי ונהנית מהתפקוד ומהמגע שלי. כמובן שהדבר די משמח אותי בהשוואה לפעמים הקודמות ,אך הבעיה היא שאני לא מרגיש הנאה מינית מכל המפגשים אלא הנאה ריגשית משמחת כמו כל הנאה רגילה שלא קשורה למין. עברו עוד מספר פגישות ושום דבר לא השתנה שאלתי את המומחה שעובד איתי צמוד בטיפול והוא ענה לי שאני צריך להניח לנושא המיני ולא להתעסק מיזה משום שזה ירחיק אותי עוד יותר מההנאה שאני כה רוצה לחוות, קיבלתי את עצת המטפל ,המתנתי עברה פגישה ועוד פגישה והתחושות לא השתנו כלומר: מעבר להנאה רגילה לא חשתי תחושה מינית התרגשות שכל אדם חווה הדבר די מתחיל להלחיץ אותי אני די פוחד שמכל הטיפול לא יצא כלום, משום שאת הדבר העיקרי (הנאה מינית) לא הצלחתי לחוות ,מצד שני המטפל אומר לי לא לחשוב על זה משום שזה תוקע את הטיפול . מה לדעתכם הפתרון למצב החסר מוצא הזה? בתודה אריק.

addy

New member
לא מומחית בדבר.. ../images/Emo13.gif

אנאני יודעת כי לחץ לא עוזר. בטח שלא באינטימיות. לא הבנתי ממש את הבעיה, הסקס לא טוב בעיניך? ז"א אתה לא מגיע לסיפוק איתה? זאת הבעיה?

הנאה מינית!!../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

LAHAV שלום לא מבין למה הכוונה שלך באומרך...הנאה מינית, ריגוש מיני..למה אתה מתכוון???!! האם אתה יכול למקד?! עידן מיליצ´ר

lahav200

New member
אז ככה

קיים הבדל בין הנאה ממגע שהיא הנאה מינית שגורמת להתרגשות וכתוצאה מכך לזיקפה וחוויה של מחשבות והתלהבות בקיצור ריגוש מיני. לבין הנאה רגילה ממגע שניתן להנות גם ממגע של מסגי´סט או מעסה נחשבת הנאה אבל לא מעבר לזה. מקווה שהבנת את כוונתי. אריק

lahav200../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif

בוא נלך לאט...האם הבנתי נכון שכאשר אתה בא במגע קשה לך לחוות ריגוש מיני וכתוצאה מכך להגיע למחשבות ותחושות ארוטיות זיקפה וכו´??!! רק תגיד לי אם הבנתי נכון..ונמשיך הלאה! עידן מיליצ´ר

אז ככה../images/Emo26.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

LAHAV יקירי!! מתוך מה שהבנתי עד עכשיו אני לא בטוח שבעייתך היא מינית,אבל מספר שאלות לפני שאהייה יותר משוכנע: !)מה הניסיון המיני שלך?! מאיזה גיל?! כמה פרטנריות/ם?! 1)האם באוננות יש לך ריגוש והנאה מינית...זיקפה שפיכה וכו´??!! 2)האם יש לך פנטזיות מיניות??!!.....במה הן מתמקדות??!! 3)הומוסקסואליות??!!....ניסיון?! , מחשבות ?! 4)ייצריות ותשוקה בחיים בכלל??!! ארועים חברתיים, מסיבות, שתיה, איבוד שליטה??!! מצפה לתשובותך שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

lahav200

New member
אוקיי

בן 28 אין לי שום ניסיון מיני,(לא גברים ולא נשים)רוב הזמן היו לי פנטזיות על גברים ומעט מאוד על נשים .עם מוטיבציה מלאה לחיות חיים כהטרוסקסואל.באוננוית יש לי ריגוש והנאה מינית מלאהותשוקה. איןלי בעיות במהלך האוננות של זקפה או שפיכה.בד"כ יוצא (לא הרבה) לבילויים לא למסיבות, בד"כ נמצא בשליטה מלאה.

LAHAV200

יקירי!! מה שכתבת פותח עולם ומלואו. יש המון אפשרויות תאוריות וגישות טיפוליות לדברים שהעלת. קשה לי ואני מאוד זהיר בתשובתיאליך ,לכן אענה באופן כללי. אז ככה, יהיו מטפלים שיגידו שיש בך הומוסקסואל לטנטי (חבוי) ושיש מקום לעבוד איתך על קבלה עצמית, ומיצוי נטיותך והעדפותיך המיניות. (מבלי להסתתר מאחורי המסך..אני בינהם). לא סותר את הנאמר, יהיו כאלו שיגידו אתה GAY אבל בוא נעזור לך ללמוד לקיים יחסי מין עם נשים. מכאן ועד ריגוש והנאה מינית....יגידו שאי אפשר הכל בחיים...(גם לקבוצה זו אני שייך) אחרים יגידו לך ...אל חשש.."נסדר" לך ת´ראש ותקיים יחסי מין נהדרים עם נשים...(זה כבר לא אני). אין לי ספק שטיפול סרוגייט יעזור לך במיומנויות מיניות ויכולת למגע מיני עם נשים, יחד עם זאת יהיו מטפלים שידחפו..יעודדו אותך לנסות חוויה מינית הומוסקסואלית...או ואז....יגידו שתרגיש..בבבבררררררר בוא נמשיך... מקווה שלא הייתי קשה מידי!! סה"כ אני לא מכיר אותך ואת רגישותך!! בכל מקרה שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

למעלה