בעיה מוזרה-נראה לי

• פותח הנושא bvas
  • פורסם בתאריך

bvas

New member
בעיה מוזרה-נראה לי

היי!!! אחלה רעיון לפורום:) אני חדשה, מקווה להשתלב... בעוד כ3 חודשים אני מתחילה ללמוד בי-ם, כיוון שאני גרה רחוק אאלץ לשכור דירה עם שותפים(אני ילמד בבצלאל ולבצלאל אין מעונות) עזבו את זה שאני לחוצה בטרוף מהענין הכלכלי, ההורים יעזרו אבל לחיות לבד+שכר לימוד+כסף לציוד לאומנות+כסף לבזבוזים, נסיעות וכו' נראה לי פשוט אממממ.... בלתי אפשרי. אבל בזה כמה כבר אפשר לתת לי עצות..השאלה שלי היא בקשר ליומנים. נשמע אולי דפוק אבל, אני ממש קנאית לפרטיות שלי ויש לי מס'(גדול האמת) יומנים מגיל ההתבגרות- עד היום כולל. אני לא ישאיר אותם בבית מן הסתם.. אבל לקחת אותם לי-ם נראה לי מטורף, במיוחד שמה? אני סומכת על זרים/ות יותר מעל אמא-לא סומכת על שניהם((((:) לקנות כספת?
טוב מקווה שיהיה לכם איזה רעיון יותר מוצלח דבס

akapulko2020

New member
אולי באמת

כדאי לקנות כספת-יש קטנות כאלה,באיזה 150 ש"ח בערך,ולשים בארון או באיזה מקום שלא ישימו לב כדי לא לעורר שאלות מיותרות. אני כן מבינה את הקנאיות שלך לפרטיות שלך,זה בכלל לא מוזר-אבל מצד שני ,גם אם תחליטי להביא אותם איתך לי-ם אולי כדאי לשקול בכל זאת את רכישת הכספת,כי בסה"כ את לא יודעת איזה מין אנשים יהיו שותפייך לעתיד...

bvas

New member
תודה

כנראה שזה מה שאני יעשה... אני שמחה שאת מבינה אותי, אבל בכל זאת כשישימו לב שיש לי כספת בחדר זה בטח יעורר שאלות וחשדות. טוב נו להיות מסטורי זה תמיד מושך((((:)

akapulko2020

New member
אבל למה שישימו לב../images/Emo35.gif

זאת לא בדיוק כספת כמו בסרטים ,מה שאת צריכה ..זה בסה"כ משהו בגודל של קופסת נעליים גדולה ,בערך.שימי את זה בארוןאו משהו כזה -ולא יישאלו שום שאלות (ואם כן אז תדעי שחיטטו לך בארון
)

MAYA20

New member
אולי

תקני קופסא שאפשר לנעול ותשימי שם את היומנים שלך ותשאירי את הקופסא בבית. תקני עוד קופסא קטנה ליומן שאת עדין כותבת ותקחי אותה איתך. בהצלחה. את בטוחה שבצלאלניקים לא יכולים לקבל מעונות?

bvas

New member
תודה:)

הרעיון של הקופסאות מצויין-כי הרי יהיה לי עוד יומן "עכשווי" ובקשר למעונות, לצערי הרב כן רק במהלך השנה אני יוכל לנסות לקבל על חשבון מקום פנוי, ואני לא יכולה לסמוך על זה. טוב, יש לי עוד שאלה אני מקווה שתשימו לב כי זה כבר נכנס לשירשור... אני לסבית...ו...אני הולכת לחיות עם אנשים שאני לא מכירה- איך אני יכולה לבדוק אם יש להם בעיה עם זה? -זה פשוט לא נראה לי הגיוני ללחוץ להם תיד ולומר שלום אני דבס ואני מעדיפה בנות
ברור לי שזו שאלה מוזרה, אבל אולי תהיה לכן/ם איזו דרך מקורית.. תודה דבס

akapulko2020

New member
כיוון ש

הפורום הזה לא ממש חי לאחרונה,לצערי
,כדי שתקבלי תשובות מגוונות ומהר,אני ממליצה לך לשאול את השאלה-עם קצת רקע,כלומר מה את הולכת ללמוד וכאלה ,בפורום סטודנטים.(אחרי הכך,למי יש נסיון עם שותפים אם לא להם...
ואולי -מזוית אחרת -גם בפורום "לסביות" בתפוז? מאחלת לך שותפים/ות נפלאים ו
בלימודים

ailag

New member
למה זה הדבר הראשון שתגידי על עצמך?

הרי הם לא יגידו "היי, אני חיים ואני סטרייט"

kiticat

New member
האממ

אם ישאלו אותך- תעני. אל תחביאי, אבל גם אל תמהרי לחשוף. בסך הכל אנשים די ליברלים, במיוחד באוירה של סטודנטים... אל תנדבי מידע. אם ישאלו- תעני. בדרך כלל יצא לך לדבר עם השותפים, ואם את מרגישה שהם לא בדיוק פתוחים בנושא אז תעלי את העניין ותשאלי אם זה מפריע להם.

kiticat

New member
אני חושבת

שאם זה באמת מטריד אותך- אז כן, קחי את היומנים איתך (מבינה לליבך, כי גם אני כותבת יומנים מגיל צעיר). חוץ מזה, בהצלחה בלימודים! וכנראה שאם המצב הכלכלי בעייתי- צריך למצוא עבודה חצי משרה, או משהו כזה....

למעלה