=== בעיה רצינית ===

• פותח הנושא pvd
  • פורסם בתאריך

pvd

New member
=== בעיה רצינית ===

נאבד לי מכשיר האורנג´ פני כשבועיים עם כרטיס הסים. אין לי ביטוח למכשיר לכן לא אקבל מכשיר אחר. אורנג´ אומרים לי כי יביאו ליאת כרטיס הסים עם אותו מספר חינם אם אציג בפניהם מכשיר שתומך ברשת שלהם ואף פעם לא היה רשום עיו שום קו. אני מעוניין לקנות מכשיר יד שנייה, אך מה לעשות כל המכשירי יד שנייה הנמכרים בארץ, אפילו שמוצאים מהם את כרטיסי הסים רשום עליהם קו. הברירה היחידה שנשארת היא לעשות "הצלבת מספרים" שעולה 110 שקלים אבל איפה אני אמצא פראייר שיוותר על המספר שלו בחינם. מה נשאר לי לעשות ? טוס לסין כדי לקנות מכשיר בזול ? בבקשה תעזרו ותייעצו מה לעשות.

לאו דווקא

אם תקנה מכשיר שנקנה ממשהו בחו"ל הוא לא רשם את המספר הסידורי של המכשיר, ולכן הקו לא שייך למכשיר. הכי טוב שתשאל אם מישהו מוכר מכשיר מחול... ואז תברר באורנג´ אם המכשיר רשום על קו מסוים.

pvd

New member
אפשרי אבל..

אני מחפש מכשיר ספציפי T28 אריקסון ואין כאלה שהביאו מחו"ל

LordNor

New member
נסה לקנות דרך האתר הבא

http://www.handy-discount.de/handy.htm אל תיבהל שזה בגרמנית.. זה אתר שמוכר כל מיני סוגי סלולריים מתקדמים במחירים מוזלים עם תמיכה באנגלית בלבד ובלי סים קארד ניתן להזמין את המכשיר דרך האתר ושולחים לך עד הבית בישראל... אתה פשוט מתקשר אליהם והם מסבירים לך איך לשלם. אם יש לך שאלות אשמח לענות לך..

pvd

New member
שאלה...

נכנסתי לאתר אם אני מבין נכון נגיד Ericsson T39m עולה 299 יורו שזה יוצא בסביבות ה 1200 שקל זה המחיר הנכון ? ועוד שאלה אם אני מזמין אחד מהמכשירים, כמה מכס אני אשלם עליו

קודם תקווה שיכניסו את המכשיר לארץ

זה קצת לקחת סיכון כל הקטע של קניית מכשירים בחו"ל. אם אתה ממש במצב ללא מוצא, ואין אף אחד שאתה מכיר שטס לחו"ל, אז תזמין באינטרנט. אבא שלי ברר קצת במשרדי מכס, ומכשיים שאין עליהם אישור בארץ, עושים בעיות איתם. ועוד מכשיר כמו הטי39 שיש לו בלו טות´ אני בכלל לא מאמין שיכניסו.

למעלה