בעיה רצינית!

זמרת1

New member
בעיה רצינית!

הייי שמי מעיין ש. אני בחורה בת 18 וחצי לומדת פיתוח קול כשנה !! אני מאד אוהבת לשיר זה משו מיוחד מאד!! אני גם נורא נוגעת לאנשים בלב נורא מרגשת!!!! הבעיה היחידה שלי היא.... שאני מתרגשת מלשמוע את עצמי שרה יש לי קול מאד מרגש!! וזה מרגש אותי לשמוע אותי!!! כל פעם שאני על במה (הייתי משו כמו 10 11 פעמים ) אני מתרגשת. יש פעמים שאני אפילו רועדת ברגליים כמו דג!! השבוע היה לי אודישן שהיה לי נורא חשוב !!! זה שבחן אותי אמר לי ששרתי יפה מאד! שהתקשרתי לקבל תוצאות המזריכה שלו אמרה לי "מעיין הם רוצים שתבואי לעוד אוודישן כי הם ראו שיש בך משו!! אבל את נורא התרגשת!! והוסיפה ואמרה "מעיין הם לא רוצים לוותר עלייך אל תוותרי תבואי!! (אני יודעת שאם אני התרגש זה אבוד לי ) האודישן ניקבעי ליום ראשון בעוד שבועיים!! לא זה הקרוב אחריו!! זה הזדמנות אחרונה שלי!!! בבקשה !! אני מתחננת תנו לי עצות איך לגרום לעצמי לא להתרגש

כיוון

אם הייתי במקומך, אולי הייתי מארגנת כמה פעמים ש-2-3 חברים ישמעו אותי כשאני שרה, עד שאני ארגיש נוח עם זה. בכל פעם שרה עם 2-3 אנשים אחרים ותוך כדי מתרגלת להרגיש נוח במצב הזה. הכוונה לשירה בבית, לא לשירה של הופעה. פשוט לתרגל את זה כמה שיותר. כמו כן, עבודה עם הדמיון יכולה לעזור. לדמיין את עצמך שלווה ורגועה במהלך שירה.

בהקשר לכל בחינה שהיא,

ככל שבאים יותר מוכנים ומאומנים כך החרדה מפני הביצוע פוחתת, בהצלחה,

למעלה