בעיה..

bubble

New member
בעיה..

אוקיי אז יש לי כזו בעיה.. אני מרגישה צורך עז בחבר , ועוד שלרוב מסביבי כבר יש.. אני די נאה, וגם די שונה בביגוד או בשיער שלי.. אולי השוני הזה גם מביא רתיעה לבחורים ?....

לבנת

New member
אני יכולה להזדהות

איתך, גם לי אין חבר ולא הייתי מסרבת לאחד... עם זאת, אינך צריכה לוותר על אישיותך, שמתבטאת בין היתר גם בבגדים ובשיער. היי את עצמך, דברי עם בנים נחמדים, ואולי ייצא משהו... אבל זכרי, אין לי ניסיון יותר מאשר לך יש, אז קחי הכל בהסתייגות.

SMG

New member
קחי את הזמן...........

את תימצאי חבר שיאוהב אותך כמו שאת.... בלי שתיצטרכי לשנות את עצמך כי אם תשני את עצמך לפי מה שנוח לבנים את לא תאהבי את עצמך וחוץ מזה שהוא לא יקרא חבר אמיתי שאוהב באמת כי אם את רוצה חבר שאוהב אותך הוא צריך לאהוב אותך כמו שאת עם הדברים הטובים שבך ועם הדברים הרעים שבך... SMG

bubble יקרה!

הצורך שלך הוא טבעי וברור, השאלה היא מה את עושה עם הצורך הזה? את יכולה להיתחבט עם הרצון העז הזה בליבך, או לנסות ולבוא במגע עם בני המין השני ,ודרך אגב השוני בביגוד ובשיער לא צריך להפריע כל עוד זה מה שאת רוצה ואוהבת. תנסי ליזום שיחות וחיכוך עם המין השני, אין לי מספיק פרטים על הסביבה שלך ועלייך כדי לומר לך איך לעשות זאת אך אני חושב שהבנת את הרעיון. שלומי

Flickerman

New member
בהחלט לא!

אם את נאה, אין סיבה שהבגדים או השיער שהם שונים יפריעו. אלא אם כן הם הורסים את היופי אבל זה כבר משהו אחר... יכול להיות שאם את באמת מאוד יפה, אז חלק מהבנים חוששים מעט להתחיל איתך (אני יודע על מה אני מדבר.. הרבה בנים אם הם רואים מישהי יפה מאוד הם לא בהכרח יתחילו איתה) מאידך יתכן שפשוט עוד לא דיברת רציני עם מישהו שיגלה את האופי שלך... הקיצר... יקח לך זמן, אבל תנסי יותר ליזום, ואולי זה יצליח בהצלחה!

bubble

New member
אז...בקשר לבעיה

אני די ביישנית, ואני גם מאוד רצינית.. וכשאני מדברת עם בנים שיחות עמוקות.. ואחרי זה נפגשת איתם אני די מתפדחת ואני זאת לא אני... מה אתם מציעים לעשות כדי להפחית את הביישנות הזו..

Flickerman

New member
את לא תאמיני שהתשובה נכונה

אבל את צריכגה ``להכריח`` את עצמך לעשות דברים גם אם הם גורמים לפדיחות, ולא רק בתחום הבנים אלא בכלל... לאט לאט, את תתרגלי לעשות דברים שונים שלא העזת לעשות כשהיית ביישנית, וגם אחרים יסתכלו על זה כפחות פדיחות אני מדבר מניסיון.

וואי מזכירה לי טיפה את עצמי

אבל אם את רוצה צורה להגבר על הביישנות אז התשובה שלי אליך היא... חוץ משיחות עמוקות תנסי להשתלב בשיחות רגילות כאלה פשוט להגיד מה שאת חושבת ובכיתה גם להביע דעה... עד לא מזמן הייתה לי חברה בשם דניאל היא הייתה ביישנית בטירוף! יום אחד היא קלטה (ועזרתי לה טיפה) שאין לה ממה אחרי הכל היא כוסית יש לה מה להגיד והיא רוצה שישמעו אותה... אבל במסיבות ובהפסקות וכל אלה היא התחילה לדבר והרגשנו ואני במיוחד שהיא סוף סוף משתלבת...

NoyNoy

New member
באבל,

אני אספר לך משהו מהניסיון שלי. הרבה פעמים כשהייתי בחברת אנשים אחרים (בלי קשר אם זה בנים או בנות) אני פתאום יותר מדי מודעת לעצמי, וכל דבר שאני עושה אני כבר בטוחה שזה פאדיחה, וכל שאר האנשים שהייתי איתם בטח חשבו שאני דפוקה וכל מיני דברים כאלה... אבל, ולקח לי כמה זמן להבין את זה, האמת היא שרובנו מרגישים ככה. גם גיליתי, לפחות על החברים שלי, שאף אחד לא בוחן אותי, ואף אחד לא מחכה לראות איפה אני מפשלת. הם מקבלים אותי כמו שאני, והאמת שבזמן האחרון חלק מהחברים שלי אמרו לי שהם נורא מעריכים את זה שאני נשארת אני ולא משתנה בשביל אף אחד. אז את רואה, רוב האנשים אוהבים את זה שאת עצמך. דווקא אלה שמסתכלים ובוחנים אחרים, אותם אנשים שיושבים ומרכלים כל היום על שאר העולם, הם אלה שלא בטוחים בעצמם, הם אלה שמנסים להוריד מהביטחון העצמי שלך כדי להעלות את הביטחון העצמי שלהם, ואני ממליצה לך לא להיות חברה של אנשים כאלה. מעבר לזה, אם יש לך ביטחון עצמי (וזה פשוט משהו שאת צריכה לתרגל עם עצמך, למצוא את השיטות שלך כדי לפתח לעצמך ביטחון עצמי), את מקרינה את היבטחון העצמי שלך על אנשים אחרים, ואז גם הם מקבלים ביטחון עצמי ממך, וגם הם מעריכים אותך יותר כי את האדם שאת, ורוצים לבלות יותר זמן איתך.

נצחית

New member
את כמוני!!!!!!!

אני כל כך מבינה אותך..... לכל האנשים מסביבי יש משהו ורק לי אין.. ואני לא מכוערת או משהו כזה.. אין בי שום דבר מוזר אני ילדה נורמלית לחלוטין .. אז למה אף אחד לא מעוניין בי.... וזהו וגם לי יש את הבעיה של הביישנות יתר.... אי אפשר להיפטר מזה!-!-! טוב אז אני לא יכולה לעזור כי אני באותו מצב כמוך....

BlackMist

New member
טוב, אולי אני בן...

אבל גם אני ככה! אני חושב שזה נובע פשוט מחוסר בטחון, אני כל הזמן מפחד להגיד משהו לא נכון... ובסוף יוצא שאני לא אומר כלום! זה לא שאין לי מה להגיד, עובדה שבאינטנט אני מדבר הרבה! אני שקט מבחוץ, סוער מבפנים... כזה אני, שקט ומופנם, לא חושב שאפשר ממש לשנות את זה. אבל את הביישנות והחוסר בטחון עם בנות ובייחוד בנות שאני לא מכיר, את זה אני רוצה לשנות, אבל אני לא יודע איך...

עידן דן שלי

``מים שקטים חודרים עמוק..`` כמה אמרו את זה עליי אמרו שהמשפט הזה נכתב במיוחד בשבילי אני מבינה אותך כל כך.. אני מרגישה בדיוק כמוך אני די שקטה מבחוץ,פוחדת לומר משהו לא נכון,לא במקום אבל מבפנים הכל שונה..

דניאל***

New member
תשובה והצהרה

אין דבר כזה פחד או התביישות! תראי, אם את מתביישת ממישהו לאמר לו שאת אוהבת אותו שאת רוצה אותו וכדומה... את צריכה קודם כל להתקרב אליו, לדבר איתו, להכיר אותו וכו` ככה יהיה לך יותר כל והוא לא יהיה מישהו זר כבייכול את פוחדת מהתגובה, אז ככה שתכירי אותו תדעי איך הוא מגיב מקווה שעזרתי, דניאל נ.ב: נסי להתקשר איתו כשאת איתו לבד, מהחשש ללחץ חברתי סביבך (-:

ela !!!

New member
bubble.........

דבר ראשון מברוק על הפורום.... ועכשיו לבעיתך... אני מזדהה איתך כי סך הכל זה חבר-והתאהבויות בפרט הם חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות שלנו... בקשר לזה שאת טוענת שאת שונה-אז ככה אף אחד לא דומה לשני וגם אם אנשים הולכים לפי צו האופנה זה לא אומר שאתה צריכה ללכת גם אחריו... אל תדאגי יהיה לך כזה וקיימים גם אנשים כמוך שחושבים או מתלבשים כמוך אז אין לך מה לדאוג את עוד תיתקלי במישהו שיאהב אותך כמו שאת... שלך -אלה-

Another Brick

New member
well

אל תשבי בבית ותגידי ``what the hell is wrong with me?!`` ותחכי שהיפיוף הזה ששמת עליו עין ירים טלפון ויזמין אותך. ניסיתי ת`שיטה הזאת- לא עובד ומאוד מייאש. ביישנית? אני מאמינה שרוב המשתתפות בפורום הזה הן כאלו (אל תקפצו עליי) אבל את צריכה לנסות להיות יותר אקטיבית. חוצמזה- למה רק לבנים מותר להתפדח כשהם מתחילים עם בנות? אז לא ילך לך בפעם הראשונה, בפעם השנייה גם לא, אבל לאט לאט תביני מה עושים ואיך... בדיוק כמו שהגברים לומדים בהצלחה מור

R K L

New member
את יכולה לפרט קצת יותר...?

ז``א באיזו אופן את שונה? אולי את צריכה למצוא לעצמך משהו ששונה כמוך... וביחד תהיו דומים... -קרן-

!~!~sweet angel

New member
מה ז``א אומרת שונה?

במה?.. את יכולה להסביר את עצמך?.. אבל אפילו שאת שונה, אני בטוחה שיש עוד מישהו `שונה` בדיוק כמוך. ואל תתחילי לחפש אותו בכל מקום שאת הולכת. זה יבוא לך לבד. כמה שיותר מצפים לזה אז זה לא מגיע. קארין

אני חושבת שלא אבל אני בכל זאת

צריכה לדעת מזאת אומרת שונה?! פרובוקטיבי...או איך שלא כותבים את זה?! או פריקי...כאילו שחור כל הזמן וכזה?! הקטע הוא שלפעמים בנים הם מחיקים הצידה בנות שלא ניראות להם כמוהם בואי נגיד...אבל זה עובר להם אם הגיל... מה שאני יגיד לך שאם את מרגישה שמה שמפריע זוהי צורת הלבוש או השער שלך אולי תשני אותו?! אבל לפני זה תחשבי בשביל מי ולמה את משנה אותו?! אוהבת ומקווה שעזרתי ליאור

למעלה