בעיה..

יש לי כמה דברים להגיד...

תיראי אם את מרגישה צורך עז בחבר איך את מבטאת את זה? את לפחות מנסה להכיר בנים להתחיל איתם? או כל דבר אחר שיוביל לבסוף לקשר? או שאת פשוט רוצה חבר ולא מנסה לפעול למען הגשמת רצון זה... ומי אמר ששונה זה פחות טוב ומי הגדיר מה זה שונה? אולי הבעיה נובעת מזה שאת מרגישה שונה וככה את פחות פתוחה לסביבה שלך... ואם כבר אז את לא שונה את מיוחדת.... ולדעתי ההפך בנים יעדיפו קשר איתך ולא עם מישהי רגילה מיפני שאת הרי מיוחדת לא? ;-) הם יראו בזה סוג של אתר... ואל תידאגי בסוף יהיה לך את החבר הנכסף שכל כך חיכית לו.. מקווה שעזרתי לך... סנדרה

crazy girl!!!!

New member
נשמה תקראי very important

חמודה לא תמיד לפעמים שוני הוא גם טוב. ואני לא חושבת שבנים נרתעים משוני. אני לא יכולה להגיד בוודאות כי אני בת אבל לא נראה לי שבגלל זה יהיה לך קשה למצוא חבר או משהו כזה.. אבל שונה באיזה מובן... ומה הבעיה עם בא לך חבר אז תמצאי לך אחד שתאהבי ושאת נמשכת אליו... ותתחילי איתו יענתו דברי איתו תכירי אותו ..

שוני זה לא רע

שוני זה דבר מעניין אם כולנו היינו אותו דבר היה לנו משעמם מאוד שוני זה דבר שיכול גם למשוך בן אדם אני לא חושבת שבנים נרתעים משוני.. אני גם ילדה נורא ביישנית,ואני יודעת שזה קשה לדבר עם מישהו ככה תנסי להתגבר על הביישנות לאט לאט.. אני יודעת שזה קשה,אבל עם עושים את זה בהדרגה אז זה יותר קל אבל לא הבנתי במה את שונה בדיוק? את יכולה להסביר?

Go_next

New member
בקשר לבעיה...

דבר ראשון שלום לך ולכולם (אני חדש כאן), בקשר לבעיה שלך אז אני חושב ששוני לפעמים יכול להיות דבר יפה כי כשיהיה לך חבר הוא בטח יחשוב שאת מיוחדת ולא כמו שאר הבנות.

bubble

New member
תודה go next....!!

אבל זה מביא לכך ששופטים אותי על פי חיצוניות

פו-הדוב

New member
bubble דעתי על בעיה שהצגת

bubble אני חושב שאנשים שונים בצורה או בביגוד מרתיעים אנשים שלא מכירים אותם בתחילה, אך אחרי שהם קצת מכירים אותם הכול משתנה. אבל יש גם הרבה אנשים שהדבר גורם להם את התגובה ההפוכה והם הרבה יותר נמשכים לשונה בצורה חיצונית מכיוון שהם רוצים להכיר צורות חדשות של אנשים הנראים אחרת בצורתם החיצונית ולבושם. אני מניח שלא פגשת עוד מספיק בחורים מהסוג השני ולכן אין לך חבר או שלא פגשת מספיק אנשים שמעניין אותם הפנימיות יותר מהחיצוניות (ואין הרבה כאלה שקודם מסתכלים על אופי ורק אחר כך על חיצוניות) . .

bubble

New member
פו הדוב

יכול להיות שאתה צודק :))) לכן נראה לי שהכרות טלפונית לפני כן תעזור יותר להבין את האני שלי ולא ישפטו אותי על פי החיצוניות ותודה.... :cool:

BlackMist

New member
כן...

יש בנות שהן נראות ממש טוב, אבל הן גם שחצניות ומתנשאות. אני בחיים לא יוכל להיות עם אחת כזאת! מה שאני מחפש זה קודם כל אופי, האופי עושה את כל היופי... ואם היא גם יפה בנוסף לכל, אז מה טוב. :)

דניאל***

New member
היי bubble!!! :p

הבנתי שהבעיה שלך זה שאין לך חבר ואת נאה, פצצה, כוסית, שרמנטית וכו` וכו` וכו`... את יכולה להיות דוגמנית על... אבל הבעיה היא שרוב הפעמים הבנים לא רואים אותך... את שקופה! כדאי שתביני שכדיי שבנים יראו אותך (לפחות קצת) את צריכה לבלוט... ועוד דבר, אני בטוח שבכיתה שלך יש מכוערות עקומות ופה ועד.........!! אבל יש להן חבר, וזה משגע אותך. שימי לב שהן תמיד בסביבה, נועזות, בכל מקום, כולם רואים אותן והן בעניינים!!! עשי כמוהן וכמו שתיארת את עצמך תמצאי לא רק חבר אחד. מקווה מאוד שעזרתי ושדברים מסויים לא ינגעו לך בנקודות רגישות וכו`... דניאל***

bubble

New member
איך אני אהיה כמוהם..

כזאת אני אוהבת את המיוחד....

דניאל***

New member
אוקיי, תהיי מיוחדת!

תהיי מיוחדת בדרך שלך, רק אל תגדימי... כל מה שרציתי לאמר זה שאל תהיי מגוונת מדיי/מורכבת מדיי, אל תהיי שחור ולבן! תהיי מגוונת בטעם! תחשבי על מה שאמרתי מקווה שעזרתי לך, דניאל P-:

bubble

New member
never

לא משהו נורא לדעתי... סטייל פריקי שינקין....

never

New member
תראי

יש לי הרבה חברים פריקים אבל לא הייתי יוצא עם פריקית (זה פשוט לא הטעם שלי,מה לעשות?) אבל יש כאלה שכן ובקשר לשיחות העמוקות: בנים הם שיטחים בכל מה שקשור לבנות שיחות עמוקות הם רק מתאימים לידידה טובה אבל לא לחברה!!! לכן כשאת רוצה להתחיל עם בן אז תלכי על השיחות הקלילות יותר מקווה שעזרתי

גלית 14

New member
באבל..

אני חושבת שאת ואני במצב דומה. אני לא ממש אאוטסיידרית ואני דיי מקובלת אבל לפעמים אני אוהבת להתבודד עם עצמי או שאני במצברוח ממש ממש צומתי. ואני לא כמו כולם. אני עומדת על שלי... ואני לא יודעת. אני שנה. אז לדעתי אם מישהו אוהב אותך לי יהיה לו איכפת מכל אלה וזה מה שחשוב. אל תדאגי זה יגיע מתישהו. בת כמה את? גלית

דניאל***

New member
הצהרה

לדעתי התבודדות היא שגוייה מאוד! אנשים שמתבודדים שופטים אותם לא נכון ותאמיני לי ילדים חושבים יותר מדי שהם רוצים (אם את מבינה). תנסי להיות בקשר עם כל אחד אפילו קצת כך שלא יעליבו אותך בחשש שתפסיקו להיות חברים לכל אחד יש מה שהוא אוהב בחברים שלו בברכה, דניאל***

למעלה