בעיות זהות...

nכמ

New member
יוסי אתה מאמי ../images/Emo25.gif

אני מסתכל מהצד ורואה את כל העזרה שאתה מעניק פה לאנשים ואני חייב להגיד לך שאתה מאמי.... למרות שלפעמים אתה קצת טועה ומטעה , אבל העיקר הכוונה
ויש לך ICQ?

nכמ

New member
אני אוהב שאתה קורא לי מתוק..

זה גורם לי להתרגשות רבה... וכן מותר לך מתוק שיהיה לך דעות משלך ואף אחד לא אמר שלא... אבל רק תזכור שאנחנו לא אלוהים ולא בורא עולם, ולכן כל אחד יכול לטעות. וגם אתה יכול לטעות בגלל שאתה לא אלוהים.. ומאמי, אולי תפתח ניק בשביל לכתוב בפורום?? מה אתה אומר?
בשבילי

marik

New member
בטח שמותר לך...

אבל בהסברים הגיוניים ונכונים. ולא בספקולציות שכבר הוכחו מדעית כלא נכונות. אז בתוקף חובתי להגן על הגולשים שלי, אני לא יכול לשתוק כשאתה מטעה את הפורום. תוכיח לי אחרת, עם קישורים והוכחות מדעיות, סוציולוגיות ופסיכולוגיות, ואז אולי כל הגישה של כל העולם תשתנה. אולי אפילו תזכה בנובל או פרס אחר.

marik

New member
כל העולם המדעי

כבר יודע שהומוסקסואליות אינה מחלה שצריך למגר מאיתנו ולרפא אותה! כנס לקישורי הפורום ולמאמרי הפורום - תמצא שם את כל ההוכחות שאתה זקוק להם. לסתום פיות?? לא נראה לי... עדיין שום הודעה שלך לא נמחקה

marik

New member
אני לא מתווכח

אני מדיין איתך (מלשון "דיון")

nכמ

New member
יוסי חמודי שלי...;

אל תעזוב אותי , ותעזוב את הפורום.... תחשוב על כל הרצון הטוב שיש לך לתרום לאנשים...
חולה עלייך
ממני חכמ

bios

New member
הכוונה שלו - "לרפא" הומואים ולסביות

והוא רואה במשיכה לאותו מין "יצר הרע" שבא מהשטן וצריך להלחם בו. מה כל כך טוב בזה?

nכמ

New member
אני חייב להגיד משהוא...

יוסי מאמי שלי אני לא רוצה שתעזוב את הפורום...
עד שמצאתי אהבה אמיתית בפורום, ואתה עוזב?!? ותראה, אני בדעה של מאריק. אבל בעיקרון גם מאריק לא צודק ב-100%, כי לא כל העולם המדעי, פסיכולוגי, סוציולוגי עברו למחשבה שזה מולד וגנטי. יש כאלה (כמו רפי יעקובי) שטוענים שניתן לשנות נטיות ע"י טיפול פסיכולוגי. וכן טוענים מה שיוסי המאמי
שלי טוען
.... עכשיו, לפי מה קובעים שזה מולד? וקודם כל אני שוב אומר שאני מסכים עם מאריק. אני רק רוצה להביא את הדעה השנייה... זה כמו שלוקחים קבוצה של אנשים ולאותה הקבוצה מנסים למשל טיפולים שונים כדי לשנות נטייה מינית, אחרי שלא הועיל, הגיעו למסקנה שזה לא ניתן לשינויי. זה לא שכל המומחים מצאו שקיים X במוח שהוא גורם להומוסקסואליות... ממש לא... זה רחוק מזה... לא מצאו הוכחה חותכת.... אבל הגיעו למסקנה מבחינה של העובדות... ועל אותו משקל... יש עוד פסיכולוגים/סוציולוגים (שהם כיום חוג מצומצם) דוגמת רפי יעקובי, שטוענים כמו שיוסי טוען שזה ניתן לשינויי....

moranu

New member
היי רציתי רק לדעת

מה הסרט של היוסי הזה ומה הוא מחפש בפורום הזה אני אישית לא מבין אה ודרך אגב יוסי דעתי האישית עלייך היא שאתה ממממממפפפפפפפפפפגגגגרררררררררר

אריאדנה

New member
בעיות זהות...../images/Emo29.gif

ראשית כל, שלום, זו הפעם הראשונה שאני כותבת בפורום. שנית, התנצלות. זו הולכת להיות הודעה ארוכה להחריד. יש לי בעיה, שאני לא בטוחה איך אני מתמודדת אתה, וחשבתי שאולי מישהו כאן יוכל לעזור לי. מגיל מאוד צעיר נמשכתי לגברים, אבל מצאתי את הנשים מקסימות לא פחות. קשה לומר שנמשכתי לנשים מבחינה מינית, אבל הערצתי אותן, והיו לי רגשות כלפיהן. אני זוכרת את עצמי מאוהבת בבנות בגיל צעיר להחריד, לפני החטיבה אפילו. בגיל הנעורים התחלתי לצאת עם בנים, היו לי חברים רציניים יותר ופחות, וברקע היו גם בנות. אני בחורה מונוגמית, כשהייתי עם גבר לא חשבתי על אף אחד אחר/אחת אחרת, אבל כשלא הייתי במערכת יחסים זה היה משהו שידעתי שאני מעוניינת לחוות, ועוד פעם, לא מדובר על משיכה ברמה המינית, אלא על משהו רגשי יותר. ואז התגייסתי. הייתי מאוהבת בסמלת שלי כמו שלא הייתי מאוהבת בחיים. במהלך הצבא הייתי מאוהבת בבחורות עוד מספר פעמים, ואז התחילו התהיות הרציניות על זהותי המינית. לכל אורך הצבא המשכתי לצאת עם בנים, ואף היה לי חבר רציני אחד, אבל כשלא הייתי במערכת יחסים, שוב חשבתי על בנות. שלוש שנים שוטטתי ברשת,וצ'וטטתי ובחנתי אופציות, אבל רק לפני חצי שנה יצאתי לראשונה עם בחורה. זה היה דייט ראשון ואחרון עם אותה אחת. אחר כך יצאתי לעוד פגישות ראשונות וכולן נגמרו שם. במקביל, יצאתי גם עם בנים. למשך זמן מה חשבתי לנטוש את הרעיון, אבל אז יצאתי לפגישה עם עוד בחורה, והתקדמנו לפגישה השנייה. ואז לשלישית. אני לא רוצה לפרט מעבר לזה, אבל כרגע יש בינינו קשר, גם מיני. ובשורה התחתונה, אני לא נמשכת אליה, או אל בנות אחרות, מבחינה מינית, אבל מהרבה בחינות אחרות כן. ולא, אני לא מחפשת חברה טובה, יש לי את שתי החברות הכי טובות שלי שאני מאוד אוהבת. אני לא מצליחה להבין למה יש לי את המשיכה הזאת, ומה היא אומרת. מישהו/מישהי יכול/ה לעזור לי?

nכמ

New member
יוסי הוא מתוק..!!

וכן אתה יודע למה הוא מתכוון... אבל אני מעדיף את בן הזוג שלי במיטה (ואני לא מתכוון ליוסי) עם הרבה שאיפות ואתגרים..!! ויוסי הוא מאוד שאפתן ומאותגר... והכי חשוב מאמי.. ולמי שיש בעייה עם יוסי, אז יש לו גם בעייה איתי..!!

nכמ

New member
מותר ליוסי שיהיה לו שאיפות ואתגרים.

והאמת זה לא משנה איזה... הכל עניין של כוח רצון... כמו שהוא רוצה "לרפא" הומואים. אני רוצה "לרפא" את יוסי שלי
ויוסי כבר יודע למה אני מתכוון

marik

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo48.gif

מה שלומך? מה המצב מתוקה? ההודעה שלך לא כזאת ארוכה להחריד כמו שתיארת... חחחח כבר ראיתי ארוכות יותר
יש לי כמה שאלות, שייתכן ויעזרו לנו קצת להתקדם 1. נהנית בסקס עם אותה בחורה? 2. את נהנית בסקס עם גברים? 3. את נמשכת ומתאהבת בחברים שלך? 4. מה את מרגישה בדיוק לאותן בנות, בניגוד לבנים? 5. מה מפריע לך בחברה הנוכחית שלך? מה מונע ממך להתאהב בה קשות? ההתנהגות שלה? המראה? האופי? הדיבור? 6. יצאת לבלות פעם במקומות בילוי לנשים בלבד? 7. האם את גרה באיזור ת"א או ירושלים? (אל תספרי בדיוק איפה.. אלא רק את האיזור בכלליות) בואי תעני על כל אלה ונראה איך ממשיכים מזה...

אריאדנה

New member
תודה על ההתעניינות בבעיה

אבל כנראה שהיא כבר נפתרה. אני אוהבת בנות. אני מעריצה בנות. החברות הכי טובות שלי הם בנות. אבל במיטה אני מעדיפה בנים. חבל שהייתי צריכה להבין את זה על חשבון אחת הבחורות הכי מקסימות שהכרתי, אבל (למרבה הצער) אני סטרייטית. ולגבי יוסי, אני חושבת שזה דיון עקר. לא נראה לי שתצליחו לגרום לו לסגת מדעותיו (החשוכות והדוחות). יום טוב!

marik

New member
אנחנו גם לא מנסים ../images/Emo9.gif

מה קרה??? תספרי לנו מה קרה? את עצובה קצת? איך הגעת להחלטה ולמסקנה?? כי בעקרון - סטרייט הוא מי שנמשך גם מינית וגם רגשית לבני המין השני - ואת רק מינית. אין לי בעיה עם זה שאת סטרייטית (שלא יובן לא נכון, להיפך!) אבל תשתפי אותנו איך הגעת לזה... זה בהחלט יכול לעזור לכמה אנשים כאן...

late bloomer

New member
תשובותיך מדהימות - יש לי גם שאלה

היי, אני גם מזדמנת כאן... לא מכירה את הפורום - אבל קראתי את השרשור האחרון של הבחורה שמנסה להבין האם היא סטרייטית או לא. לי יש , דווקא בחודשים האחרונים - ואני כבר בסביבות גיל הארבעים - תהיות רבות בנושא, בעקבות התאהבות רגשית ומינית באישה (שאין אפשרות לממש אותה), וזאת בפעם הראשונה (כלומר, הפעם הראשונה שיש שילוב בין משיכה רגשית עמוקה עם משיכה פיזית כלפי אישה). גם לי היו תמיד מערכות יחסים רק עם גברים (אני גרושה עם ילד), למרות שתמיד הרגשתי שאני נמשכת נפשית לנשים (שוב - לא היה ענין פיזי כלל עד לאחרונה). עם גברים הרגשתי משיכה מינית ואולי רצון כן ליצור גם מערכת רגשית עמוקה, אבל זה לא היה כך - היתה משיכה (המין לא היה מי יודע מה כמעט אף פעם)פיזית , אבל לא נוצר קשר עמוק מבחינה נפשית. אז מה זה אומר עליי? מאד אשמח לכל רעיון ומחשבה בנושא . תודה!

למעלה