בעייה אישית בללכת למקומות סגורים...

כפיר 38

New member
בעייה אישית בללכת למקומות סגורים...

אני מת ללכת לאירועים סגורים של העמותה ועוד ... אבל אני מתבייש מבחינה נפשית לבוא ולהיכנס ואז מה.... אין לי בושה להוריד בגדים כי אני טבעי ומי שמכיר אותי יודע שגם אני לא מציצן או אחד שמתרגש חחח - עירום זה טבעי לחלוטין - וכל המרבה הרי זה משובח (-: רק הבעיה שלי היא לכיוון הנפשי יותר שאני בא לבד ואז נכנס ויש בעיות קצת בהתקשרות או היכרות עם אנשים כשאני לבד ומוקף בהרבה אנשים שאני לא מכיר!!! היה אירוע יפה בחוף געש בימים האחרונים כמעט של הקיץ שבאתי (למי שזוכר/ת) ועוד קצת איחרתי - הייתי עמוס בבירות לחברים שלא הכרתי חחח - אבל הכרתי אנשים - אבל קצת לא היה לי נעים בתכלס כי היו כאלה שסגורים עם עצמם ומרוחקים - וזה היה כמעט יותר מחצי האנשים אז לא הרגשתי נעים - ומאז אני מתבייש ללכת לאירועים כאלה לבד - אני פרוד - ואין לי חברים או חברות שבכלל בעניין הזה! יש עצה או פיתרון ואשמח מאוד לשמוע? שלכם כפיר הביישן

סליחה שאני מחטטת + עצה

בכל זמן הזה שאתה כותב פה בפורום ומכריז שאתה הולך לחופים, לא פגשת אף אחד שאתה מרגיש אתו בנוח? לא נכנסת לשיחת נפש עם ידיד אחד? אני מבינה את העניין של הבישנות - גם אני די בישנית, ולא מוצאת את עצמי בארועים גדולים ולכן אציע לך עצה. להגיע לפעילויות שהן לא ממש מסיבה - למפגש של יום בחוף, לפסטיבל פשוט שבו יש הרבה מאד סדנאות ופעילות מקרבת - תתחיל לעשות לךחבר או שניים שאתם אתה מרגיש נוח ויכול לקבוע אתם מראש שמגיעים לאותו ארוע/מפגש.. לאט לאט יהיו לך מעט חברים ממש, והרבה פרצופים מוכרים שתרגיש נוח לשבת לשתות אתם , לדבר , לרקוד

כפיר 38

New member
אז דווקא בואי ואספר לך משהו...

בכל הפעמים שהייתי בחוף געש , והלכתי לחוף נודיסיטים - היו שם קצת אנשים - אבל לצערי לא ממש היו בקטע של לדבר ולשוחח כשתמיד הגעתי - ניסיתי לשבור קרח והתחלתי לדבר עם מישהו או כמה - אבל לתדהמתי - היה התעלמות ממני ושתיקה! וזה היה מוזר מאוד! ואני אדם מאוד חברותי , שיודע לדבר ולא לפגוע באנשים ולכבד את הסביבה - אבל את מבינה מה זה להרגיש כאילו אתה מדבר למישהו - והוא מתנהג כמו "משוגע" שמתעלם ממך בכלל - כאילו אתה אויר לידו! כך הרגשתי ומאז הפסקתי לנסות אפילו לדבר לאנשים בחוף הזה... זה ממש קטע מוזר ופגיעה באדם! עכשיו כבר חורף - ואני לא הולך לחופים - גם אין לי איך להגיע - כי אני נכה צה"ל - לפחות עד שאוכר מעל 50% ויהיה לי רכב רפואי משלי , ואז אוכל לנסוע לחופים גם בים המלח או אחרים - וגם למה שאת הצעת!!! תודה רבה על הרעיונות (-:

הנגישות לנכים במקומות בטבע באמת לא משהו אבל

לפחות בפשוט האחרון היה נכה בכסא גלגלים, כך שכנראה אפשר להסתדר, החויה שלך נשמעת באמת לא נעימה, יכול להיות שנתקלת בדיוק בקבוצת אנשים לא סימפטית, גם יכול להיות שהסיטואציה של להיות על חוף פתוח, וגבר בודד מתקרב ומנסה לפתוח בשיחה, היתה אחרי 1000 מטרידנים ומציצנים והעלתה לאנשים שפגשת את כל ההגנות. בחיים לא תמצא אותי ערומה על חוף ציבורי לבד, אבל מאד יכול להיות שאם היית ניגש אלי בסיטואציה של "רחוב" ומנסה לדבר אתי, היית נתקל בתגובה לא כל כך נעימה - נשים מפתחות הגנות וחומות די רציניות נגד מטרידנים וסוטים למיניהם. מצד שני במקום "בטוח" כמו סדנה או פסטיבל אני מתיידדת עם כל אחד. לכן אני ממליצה לך להצטרף למקומות האלו - יש כל מיני סדנאות לסינגלים שועסקות בתקשורת, יש מדיטציות של רפיק או באשראם. שם תוכל לפגוש אנשים. חוץ מזה, כדאי לך לדבר עם אנשים מהעמותה ולנסות ליצור קשר עם מישהו שירכך לך את המפגש. אני לא הגעתי לנווה במדבר והתיישבתי ליד אנשים זרים. קבעתי עם זוג חברים טובים להפגש אתם שם. ואז כשהגעתי הם קיבלו את פני, הראו לי איפה "אנחנו" יושבים, הציגו אותי לאנשים. כך זה מרגיש אחרת לגמרי גם לחדש וגם לותיקים.

כפיר 38

New member
שוב טעות בידייך (-: ...

הגעתי כמה פעמים לחוף געש - לחוף נודיסיטים המוצהר שם!!! ודווקא פניתי לגברים שהיו שם , ולא נשים - נשים כמעט שאין שם או שבכלל לא נתקלתי באישה , חוץ מהמפגש שהיה שם שהגעתי והיה נחמד מאוד , אבל עדיין הייתה אוירה קצת של בדידות או לחץ כללי היו אנשים שגם התבודדו או זוגות שבמפגש כמעט ולא דיברו עם החברה ותמיד יש בחוף הזה מציצנים שזה מצחיק אותי דוקא לראות באיזה טריקים או שטויות הם עושים ומתנהגים כידי להציץ בנו חחח! אבל ההצעות שלך התקבלו בברכה והן טובות מאוד כמו הסדנאות לסינגלים או מדיטציות (אני אוהב) - אבל יש לי בעייה עם מה שכתבת האחרון - להגיע עם חברים או זוג חברים - כי אין לי חברים בכלל - ואני יושב עכשיו בבית לבד עם המחשב וזהו... בגלל זה אני מחפש פה או שם מישהי שתלך איתי ביחד לחופי נודיסטים - אבל ללא הצלחה!!! כי כנראה נשים הן יותר מידי חשדניות כמו שכתבת לגבי גברים שרוצים ללכת איתן לחופי נודיסטים - למרות שאני איש טוב והכוונה שלי תמימה וטהורה! נו מה לעשות (-: זה החיים הדפוקים שלי מה כבר רציתי...

לא יודעת מה זה חוף נודיסטים מוצהר

הוא אולי מוצהר מבחינה זו שכולם יודעים שהם שם, אבל אין שם חוף מסודר שמישהו אחראי עליו, קובע מי יכנס ובאלו תנאים, אין שם שום פרטיות: לגבי האנשים שבאים לחוף הרגיל, זה פשוט חלק קצת יותר מרוחק שצריך ללכת קצת אליו - והם מסתובבים שם כל הזמן. אין הגדרה של מקום מפגש: מי שבא לשם, אולי בא להיות עם החברים הפרטיים שלו או עם עצמו, ולא כדי לפגוש אחרים - נטוריסטים או לא. כך שזו ממש לא סביבה אידיאלית להכיר אנשים עם עניין משותף. אבל מעבר לכל מה שאמרתי, אם אין לך חברים בכלל, אפילו לא חברים מרוחקים כאלה של רק לקבוע יציאה, יכול להיות שהכיוון שאתה צריך לעבוד עליו הוא כישורי התקשורת שלך. הככיוון שהצעתי של סדנאות מאורגנות הוא כיוון אחד, אבל אפילו ללכת ליועץ מקצועי, או למועדון מאורגן יותר עם פעילויות מובנות, טיולים עם הפעלות או לחוגים וכאלה. מקומות שאליהם אנשים באים כדי להכיר אנשים אחרים עם עניין משותף ובסביבה יותר מוגנת ותומכת. זה לא קשור לעירום - תאמין לי שאם יהיו לך חברים טובים שכיף להיות אתם ולעשות אתם דברים , אז העובדה שהם כן או לא לובשים בגד ים לים או מחלצות למסיבת ריקודים מפסיקה להיות משמעותית.

כפיר 38

New member
יש הרבה דברים שאינך יודעת....

את מציעה פה ושם רעיונות טובים , אבל היות ואת לא מכירה את הסיפור שלי מקרוב או נמצאת בנעליים שליי אזי חסר לך הרבה מידע כידי להבין דברים לגביי... אבל תודה על ההצעות - אני פעם כשאוכל - איישם אותם בנתיים אני חי בבית של אימי - מסומם מכל התרופות שמאכילים אותי - ומרגיש מאוד רע פיזית ונפשית. אין לי אוטו להגשים את אותם חלומות שאני רוצה ואין לי ניידות - באוטובוסים הפסקתי לנסוע כי זה סיוט בשבילי וכישורי התקשורת שלי מעולים - אני צריך ללמד אחרים איך לדבר ולהבין אחד את השני חחח - נקווה לטוב ותודה על העזרה

למעלה