בעייה בכרטיס M-AUDIO

בעייה בכרטיס M-AUDIO

שלום, לפני שבוע קניתי כרטיס M-AUDIO FireWire 410. מאז הפעם הראשונה שחיברתי אותו וניסיתי לעבוד איתו הוא עושה בעיות. הכרטיס מתחבר בחיבור FireWire ללפטופ שלי, שהוא מדגם HP Pavilion dv-1179-ej. כניסת הפיירוויר במחשב היא מהסוג שלא נותן מתח (הכניסה עם ה4 פינים) ולכן אני מחבר את הכטיס גם לשנאי שהגיע איתו. כל פעם אחרי זמן מה שאני עובד עם הכרטיס הוא פתאום מפסיק לייצא קול- כלומר אני רואה שהכניסות שלו מקבלות סיגנל אבל הוא לא מוציא קול למוניטרים. במילים אחרות נראה כאילו כל כמה זמן יש איזה שהוא נתק קצר בין הכרטיס למחשב ואני צריך להפעיל מחדש את התוכנה (כל תוכנה שאני משתמש בה) בשביל להמשיך לעבוד עם הכרטיס. חשבתי בתחילה שאולי מדובר בהתקנה לא נכונה של הדרייבר אבל לאחר פירמוט המחשב והתקנה בדיוק לפי ההוראות הבעייה ממשיכה- כמו כן לאחר הורדת דרייברים עדכניים מאתר היצרן. כיוון המחשבה הבא שלי היא שאולי מדובר באיזו שהיא בעייה בתשתית החשמל בבית ושקפיצות מתח גורמות לנתק אבל הבעייה נמשכת גם כשאני עובד עם הכרטיס כשהוא מחובר לאל-פסק. אני לא יודע עוד מה לעשות. האם מישהו נתקל בבעייה דומה או יודע מה הפתרון לבעייה? נ.ב מצורפת תמונת מסך של הודעת השגיאה שאני מקבל מהקיובייס. תודה מראש לכל מי שיכול לעזור.

GuitarAsMouth

New member
המממ

עולה בי תחושה שכמו שכתוב בהודעה, יש בעיה בתקשורת בין המחשב לכרטיס הקול. נסה להחליף כבל firewire אולי זה יפתור את התקלה

למעלה