בעייה רצינית ><

בעייה רצינית ><

יש לי משפחה, ויש שם בחורה שהיא כבר בגיל מבוגר-צעיר ואמרתי לה לעזוב את הבית. עכשיו בחרתי לה איזה מקום לגור בו ועשיתי change active household וזה העביר כאילו את כל הכספים מהבית של ההורים שלה לבית החדש שלה... אז אני די בטוח שזה רושש את ההורים שלה. אז השאלה הגדולה היא: איך אני בפעם הבאה מעביר נורמלי את הסים לבית אחר בלי שייקח את כל הכסף? ): ועוד שאלה: מד הגיל של האמא מראה שהיא הייתה אמורה למות לי מזקנה לפני שבוע בערך אז... למה היא שורדת לעזאזל?! תודה מראש לעוזרים

Nens333

New member
../images/Emo26.gif

1. אל תדאגי למשפחה העזובה, לקחת להם את הכסף אבל הם לא צריכים כסף כדי להתקיים כיוון שהם לא בבית הפעיל יותר. בעיקרון, רק הסימס שאת משחקת איתם צריכים כסף, שאר הסימס בשכונה פשוט חיים בלי זה. זה לא שהם יהיו עניים עכשיו, פזוט אין להם את המושג הזה "כסף", הם קונים מה שהם צריכים וממשיכים לחיות, רק בלי כסף. 2. מד הגיל הגיע לסוף אבל זה לא אומר שהגיע הזמן למות. בעיקרון, מרגע שהמד הגיע לסוף הסימס יכולים למות בכל רגע. יש מצב שזה קשור לאורח חיים (אכל בריא? היה שמן מידיי/רזה מידיי? עשה ספורט?) ולעוד דברים, אבל בעיקרון זה דיי רנדומלי. יש סימס שיחיו יום אחד בלבד אחרי שהמד שלהם הגיע לסוף, ויש כאלה שיחיו 30 ימים אחרי שהמד שלהם הגיע לסוף. הגעת המד לסוף רק מסמלת את העניין שמרגע זה הם יכולים למות מזקנה בכל רגע. דרך אגב, אם יש למשפחה שאת משחקת בה קרובים או חברים זקנים, אז כשהמד שלהם יגיע לסוף הבית יקבל טלפון שהזקן כבר זקן מאוד וכדאי לבוא לבקר אותו כי ימיו ספורים. שמח שהיה לי תשובות להכל, בדרך כלל זה לא קורה

תודה רק יש לי הערה ושאלה:

ההערה: אני בן, אבל לא נורא
השאלה: הבעיה היא שאני פשוט רוצה להוציא את הבחורה מהבית אבל עדיין גם לשחק בבית הקודם שלה, כי האחים שלה שם והם גם צעירים אז הם כן צריכים את הכסף. יש דרך שחלק מהכסף יילך עם זאת שעוזבת והחלק השני יישאר עם אלה שנשארו?

Nens333

New member
אופס, סליחה ../images/Emo67.gif

אם הבנתי אותך נכון אתה רוצה לשחק בשני הבתים... אז בתקווה שאתה יודע לעשות את זה ולשנות בהגדרות את הבית הפעיל בשכונה, אני לא יודע מה להגיד כל כך כי לא נתקלתי במקרה כזה. תנסה אולי להעביר את הסימית בית (שאתה קובע לה או בצורה רנדומלית), ולהשאיר את הבית הנוכחי כבית פעיל בשכונה עם הכסף. אחרי זה תנסה להפוך את הבית של הסימית לבית הפעיל, ואלי היא תקבל כשף התחלתי או משהו... נסה לשמור לפני זה ולנסות את מה שאמרתי, מקסימום לא יעבוד אז תצא בלי לשמור ותחזור לנקודת ההתחלה (אני מקווה שזה באמת לא ישמר ואז הרסתי לך
).

חחח זהו שבטעות כבר הוצאת אותה ו...

.. באתי ללחוץ על quit ולחצתי בטעות על save and quit >< וכשלחצתי על הבית של ההורים בתור הבית הפעיל אז זה הראה שלבת לא יהיה גרוש.. לא נורא כבר, תודה בכ"מ

Xx ofek xX

New member
תיכנס לבית שאתה רוצה שיהיה בו כסף

(אפשר לעשות את זה בכמה בתים) ואז תעשה את הקוד motherlode זה יוסיף להם 50,000 לכסף

למעלה