בעיית הרשאות גישה לקבצים?

gadisam

Active member
אני משתמש מזה שנתיים באפליקציית Unique Salary לראות את תלושי המשכורת שלי, ואז אני מבצע שיתוף של התלוש (קובץ PDF) עם הג'ימייל ושולח לעצמי במייל כדי לאחסנו במחשב. לפני מספר ימים משהו השתנה - אני לא מסוגל לשתף את הקובץ, לא עם ג'ימייל, לא עם ווטסאפ, כלום. הקובץ כאילו עולה לג'ימייל - ותוך חצי שנייה נעלם ממנו, ואני מקבל הודעה "לא ניתן לשתף את הקובץ".
תחילה חשבתי שזו בעיה באפליקציה, אז הסרתי והתקנתי אותה מחדש - התופעה חוזרת.
בדקתי שיתוף קבצים כמו תמונות מהגלריה או מסמך PDF כלשהו באפליקציות אחרות בטלפון הנייד, ואין שום בעיה.
התקנתי את אותה אפליקציה בטלפון של אשתי, שם התופעה איננה מופיעה, כלומר הבעיה איננה באפליקציה אלא בטלפון שלי.
בדקתי את ההרשאות של האפליקציה:
בטלפון של אשתי יש לאפליקציה הרשאת גישה לכל הקבצים.
בטלפון שלי יש לאותה אפליקציה הרשאת גישה לקובצי מדיה בלבד, ואין שום אופציה להרשאת גישה לכל הקבצים! האפליקציה רשאית לגשת או לקבצי מדיה בלבד - או כלום.
האם זהו שורש הבעיה? ומדוע זה קורה? ומה הפתרון לבעיה?
מדובר בסמסונג גלקסי A71.

SHERME

Active member
אני משתמש מזה שנתיים באפליקציית Unique Salary לראות את תלושי המשכורת שלי, ואז אני מבצע שיתוף של התלוש (קובץ PDF) עם הג'ימייל ושולח לעצמי במייל כדי לאחסנו במחשב. לפני מספר ימים משהו השתנה - אני לא מסוגל לשתף את הקובץ, לא עם ג'ימייל, לא עם ווטסאפ, כלום. הקובץ כאילו עולה לג'ימייל - ותוך חצי שנייה נעלם ממנו, ואני מקבל הודעה "לא ניתן לשתף את הקובץ".
בדקתי שיתוף קבצים כמו תמונות מהגלריה או מסמך PDF כלשהו באפליקציות אחרות בטלפון הנייד, ואין שום בעיה.
התקנתי את אותה אפליקציה בטלפון של אשתי, שם התופעה איננה מופיעה, כלומר הבעיה איננה באפליקציה אלא בטלפון שלי.
בטלפון שלי יש לאותה אפליקציה הרשאת גישה לקובצי מדיה בלבד, ואין שום אופציה להרשאת גישה לכל הקבצים! האפליקציה רשאית לגשת או לקבצי מדיה בלבד - או כלום.
מדובר בסמסונג גלקסי A71.
תנסה להתקין גרסת APK

לנסות להשתמש עם קורא PDF אחר

נערך לאחרונה ב:
מדובר בסמסונג גלקסי A71.
ניסית לבצע שיתוף לוואטסאפ או לאפליקציה פתקים של סמסונג..?
משם הלאה כבר לא תהיה בעייה..

gadisam

Active member
לגבי APK - לא נראה לי סביר, לאור העובדה שהאפליקציה כמו שהיא, ישירות מחנות האפליקציות וללא APK, עבדה כראוי עד עתה, ועובדת בטלפון אחר.
לגבי קורא PDF - הוא בכלל לא מגיע לשלב של קריאת הקובץ, הוא לא שואל אותי איך לפתוח את הקובץ, הוא רק מסרב לצרף אותו למייל, אז למה שזה יהיה קשור לסוג הקורא?

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
לגבי APK - לא נראה לי סביר, לאור העובדה שהאפליקציה כמו שהיא, ישירות מחנות האפליקציות וללא APK, עבדה כראוי עד עתה, ועובדת בטלפון אחר.
לגבי קורא PDF - הוא בכלל לא מגיע לשלב של קריאת הקובץ, הוא לא שואל אותי איך לפתוח את הקובץ, הוא רק מסרב לצרף אותו למייל, אז למה שזה יהיה קשור לסוג הקורא?
אז מה עדיף לא לעשות כלום
לנסות לא עולה
תנסה את הAPK
ותתקין עוד כמה קוראי PDF שתגיע למצב שהטלפון עצמו ישאל אותך באיזה מהם להשתמש

gadisam

Active member
אז מה עדיף לא לעשות כלום
לנסות לא עולה
תנסה את הAPK
ותתקין עוד כמה קוראי PDF שתגיע למצב שהטלפון עצמו ישאל אותך באיזה מהם להשתמש
תודה, אבל אני מסביר שוב ושוב בנושא ה-PDF: זה לא מגיע למצב שהטלפון צריך להחליט במה להשתמש. גם כשאתה מעלה קובץ PDF כלשהו מסייר הקבצים למייל שלך, הוא לא שואל אותך במה להשתמש, הוא פשוט מצרף את הקובץ למייל. אצלי הוא מנסה לצרף את הקובץ למייל, ונכשל. חוץ מזה, כבר יש לי מזמן 2 קוראי PDF בטלפון, כך שזה בוודאות לא הפתרון.

לגבי APK - אולי זה יכול לעזור, אבל ברור לי שזה לא שורש הבעיה, כי עובדה היא שאותה אפליקציית Unique בדיוק, ללא שום APK, עבדה כראוי עד לפני שבוע, ועובדת כראוי בטלפון של אשתי. כך שאין סיבה שאצלי אצטרך לעבוד עם APK. אני חושש שאם אתקין APK, אחרי זה לא אוכל לחזור לאפליקציה הרגילה, אם וכאשר יימצא פתרון אמיתי לבעיה.

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
תודה, אבל אני מסביר שוב ושוב בנושא ה-PDF: זה לא מגיע למצב שהטלפון צריך להחליט במה להשתמש. גם כשאתה מעלה קובץ PDF כלשהו מסייר הקבצים למייל שלך, הוא לא שואל אותך במה להשתמש, הוא פשוט מצרף את הקובץ למייל. אצלי הוא מנסה לצרף את הקובץ למייל, ונכשל. חוץ מזה, כבר יש לי מזמן 2 קוראי PDF בטלפון, כך שזה בוודאות לא הפתרון.

לגבי APK - אולי זה יכול לעזור, אבל ברור לי שזה לא שורש הבעיה, כי עובדה היא שאותה אפליקציית Unique בדיוק, ללא שום APK, עבדה כראוי עד לפני שבוע, ועובדת כראוי בטלפון של אשתי. כך שאין סיבה שאצלי אצטרך לעבוד עם APK. אני חושש שאם אתקין APK, אחרי זה לא אוכל לחזור לאפליקציה הרגילה, אם וכאשר יימצא פתרון אמיתי לבעיה.
גם אם תתקין APK
תמיד תוכל למחוק אותה
ולהתקין אותה מחדש מגוגל פליי
זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותך

blzvi

Active member
כנראה בעיות אבטחה
שנה שם הקובץ בטלפון לפני המישלוח ,תוסיף סיומת JPG

gadisam

Active member
לא ניתן לגשת לקובץ, לא ניתן לראות אותו ב"הקבצים שלי", אפשר לראות אותו רק באפליקציה ואין שם אופציה להורדה. אני עושה לו שיתוף ישירות מתוך האפליקציה (אשלח צילום מסך במשך היום). כך זה היה תמיד. במובן זה, אין שינוי לרעה לעומת העבר.

gadisam

Active member
הנה צילום מסך של התלוש כפי שאני רואה אותו באפליקציה (מחקתי כמובן את כל הפרטים האישיים). אין אפשרות להוריד את הקובץ, אי אפשר "לסמן" את הקובץ בלחיצה ארוכה, אפשר רק ללחוץ על סמל השיתוף ולנסות לעשות שיתוף, וכאמור השיתוף נכשל, הקובץ עולה למייל לחצי שנייה - ואז נעלם, ומתקבלת הודעה "לא ניתן לשתף את הקובץ" (כאמור, עד לפני זמן מה זה עבד מצוין, מלפני כמה ימים זה חדל לעבוד).

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230506-222821_Unique.jpg
    Screenshot_20230506-222821_Unique.jpg
    KB 121.2 · צפיות: 3
הנה צילום מסך של התלוש כפי שאני רואה אותו באפליקציה (מחקתי כמובן את כל הפרטים האישיים). אין אפשרות להוריד את הקובץ, אי אפשר "לסמן" את הקובץ בלחיצה ארוכה, אפשר רק ללחוץ על סמל השיתוף ולנסות לעשות שיתוף, וכאמור השיתוף נכשל, הקובץ עולה למייל לחצי שנייה - ואז נעלם, ומתקבלת הודעה "לא ניתן לשתף את הקובץ" (כאמור, עד לפני זמן מה זה עבד מצוין, מלפני כמה ימים זה חדל לעבוד).
לעשות צילום מסך של המסמך ולהדפיס אותו ישירות מגוגל פוטוס..

gadisam

Active member
נו ברור שזו אפשרות, אבל זה לא פתרון הבעיה!
אני תמיד יכול להוריד את הקובץ מהטלפון של אשתי, אבל אני מחפש פתרון לבעיה, לא עקיפה.
רוצה להבין מה השתבש בטלפון שלי!

SHERME

Active member
נערך לאחרונה ב:

gadisam

Active member
ניסית לבצע שיתוף לוואטסאפ או לאפליקציה פתקים של סמסונג..?
משם הלאה כבר לא תהיה בעייה..
ברור שניסיתי, שניהם נכשלים. בשיתוף ל-Samsung Notes הוא כותב "הורדת הקובץ נכשלה", בשיתוף לווטסאפ הוא פשוט לא כותב כלום אבל לא משתף את הקובץ.

ברור שניסיתי, שניהם נכשלים. בשיתוף ל-Samsung Notes הוא כותב "הורדת הקובץ נכשלה", בשיתוף לווטסאפ הוא פשוט לא כותב כלום אבל לא משתף את הקובץ.
אולי מגוגל לגוגל איכשהו כן תצליח..
תתקין מגוגל פליי את האפליקציה GOOGLE KEEP..

gadisam

Active member
אולי מגוגל לגוגל איכשהו כן תצליח..
תתקין מגוגל פליי את האפליקציה GOOGLE KEEP..
לא הבנתי מה פירוש "מגוגל לגוגל איכשהו כן תצליח", איך זה קשור לבעיה שלי, ומה הקשר של google keep לבעיה שלי.
אנא הסבר.

נערך לאחרונה ב:
לא הבנתי מה פירוש "מגוגל לגוגל איכשהו כן תצליח", איך זה קשור לבעיה שלי, ומה הקשר של google keep לבעיה שלי.
אנא הסבר.
מאפליקציה הצלחת עד היום לGMAIL של גוגל..
עכשיו כבר לא..
ז"א שעד עכשיו הוא תקשר טוב עם אפליקציות של גוגל..
אז אולי תנסה לעשות הפניה לאפליקציה אחרת של גוגל במקרה שלנו גוגל KEEP..

אתה חייב לנסות לעדכן את האפליקציה Unique Salary לגרסת APK..
בלי לבדוק את זה, לא תוכל להתקדם צעד אחד קדימה בכדי לגלות את שורש הבעיה..

למעלה