בעיית יובש חמורה בידיים

בעיית יובש חמורה בידיים

שלום,מאז שאני זוכר את עצמי בכל חורף יש לי יובש בידיים.בשנים האחרונות זה החמיר מאוד ולפני חודש בערך קניתי פלקסיטול,מרחתי אותו כמה ימים והוא מאוד עזר אבל התחילו להיות לי תופעות לוואי של שינוי צבע עור לאדום וגם הידיים התחילו לשרוף לי בכל פעם שמרחתי אותו או באתי במגע עם מים חמים,לכן הפסקתי וכשהבעיה חזרה הלכתי לרופאת עור שאמרה שאני בא במגע עם מים יותר מדי ושאני צריך לשים כפפות,היא נתנה לי קלמוריד (גם הזכרתי בפניה את התופעות לואי של הפלקסיטול אבל לפני שהספקתי להרחיב היא נתנה לי את זה) והוא גם פחות טוב וגם מזיק יותר,מרחתי אותו אתמול והרגשתי שהידיים שלי עולות באש עד שהורדתי אותו עם סבון ומרחתי ולווטה (שהיא בסדר גמור אבל משפיעה לאט מדי). הבעיה הזאת מאוד מעצבנת,אני אכן שוטף ידיים יותר מאנשים אחרים אבל אני יודע שבלי קשר יש לעור שלי רגישות מסוימת לקור,יש תרופה שכן תוכל לעזור לי?

meyl1

New member
בעיית יובש בידיים

עד כדי הסדקות העור עד זוב דם שכיחה ביותר בימות החורף ובעונות המעבר. כדאי לנסות למרוח את הידיים בשכבה עבה של קרם מזין,זה יכול להיות מסיכה מזינה לפנים או קרם לחות איכותי רווי לחות. לאחר מכן להכניס את הידיים לכפפות לטקס (חד פעמיות) למשך מספר שעות. את הטיפול הזה כדאי לבצע מספר פעמים בשבוע עפ"י הצורך. הכפפות יוצרות אפקט של חממה ,העור מתרכך ומוזן. בהצלחה!!!

למעלה