בעלי שפוט - אמא והאחיות שלו מכתיבות לו את החיים ואת היחסים בינינו

polena

New member
אני כן יודעת שזה פתרון של בעיה בבעיה אחרת ולא ישתפר כלום אז אני לא מתכננת שום דבר עתידי.
אך בינתיים לא יודעת איך להתקדם מכאן ומהנתק, אני בכלל לא מעוניינת אפילו להגיד לו למה ואיל לא נתת לי כבוד, נמאס לי ולא בא לדבר או לתקשר בכלל. בסוף מול משפחתו והקרובים אליו הוא לא נותן לי שום כבוד ומתנהג כאילו הוא רווק לחלוטין.

in bal1

Well-known member
אני כן יודעת שזה פתרון של בעיה בבעיה אחרת ולא ישתפר כלום אז אני לא מתכננת שום דבר עתידי.
אך בינתיים לא יודעת איך להתקדם מכאן ומהנתק, אני בכלל לא מעוניינת אפילו להגיד לו למה ואיל לא נתת לי כבוד, נמאס לי ולא בא לדבר או לתקשר בכלל. בסוף מול משפחתו והקרובים אליו הוא לא נותן לי שום כבוד ומתנהג כאילו הוא רווק לחלוטין.
אז תתנהגי גם את כמו רווקה.

mיטלמן

Well-known member
תסבירי בבקשה למה את מתכוונת כשאת כותבת כמה פעמים:
"הוא לא נותן לי שום כבוד ומתנהג כאילו הוא רווק לחלוטין",
לא ברור לי למה הכוונה.

polena

New member
היי, בסדר. מנסה להתאפס ולהתנהג כאילו אני רווקה.
ניתקתי כל קשר ולא מדברים בכלל.
נמאס לי מהפגיעות בכבוד שלי והכבוד של משפחתי

in bal1

Well-known member
היי, בסדר. מנסה להתאפס ולהתנהג כאילו אני רווקה.
ניתקתי כל קשר ולא מדברים בכלל.
נמאס לי מהפגיעות בכבוד שלי והכבוד של משפחתי
אוקי.סליחה שמנדנדת לך לגבי חשבון הבנק.אך מציעה לך לעשות זאת.אני יודעת שזה קשה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
טיפלתי בזה.
אך עדיין לא מרגישה טוב וקשה לי שחודשים שניתק קשרים עם ההורים שלי ללא סיבה וההורים שלו ניתקו איתי קשר והוא אף פעם לא אמר מילה אף פעם לא נתן לי כבוד! ומה שמכעיס אותי זה ששישה חודשים אני זרמתי עם זה והתנהגתי כמו ילדה טובה בתקווה שהוא ישתנה ויתחיל לשים גבול לכל מה שקורה אך הכל הלך סתם, והשפלתי את עצמי סתם ותמכתי בזה שהוא וההורים שלו לא מכבדים אותי
ואין לו שום רצון ממך כאישה? כבת זוג? כאשת שיחה? אז מה יש לו מהנישואין הללו?

polena

New member
כבר לא יודעת.
אני בחרתי בנתק מזה שבועיים והוא זורם וטוב לו , מנצל את הזמן הזה לעשות שיחות עם אמא והאחיות להשלים פערים לתכנן איך לחגוג יום הולדת לאבא ואחותו שלו ולהזמין להם מתנות.
אני חוזרת הביתה והוא שם חולצה שקיבל במתנה מאחותו שהייתה כמה ימים בחו"ל ויום אחרי חוזר עם מתנה שחילקה ביום הולדת של האחיין שלו, מדובר באחיות שלו שלא מזמינות אותי ולא אומרות לי שלום.
אז כן הוא מנצל את הזמן הזה להתקרב אליהם יותר ולהקדיש להם כל דקה שצריך ולדבר איתם בזמו שאני בבית לא מדברת, ולהראות לי בבירור שמה שתעשי, אחיות שלי ואמא שלי הן בעדיפות הראשונה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כבר לא יודעת.
אני בחרתי בנתק מזה שבועיים והוא זורם וטוב לו , מנצל את הזמן הזה לעשות שיחות עם אמא והאחיות להשלים פערים לתכנן איך לחגוג יום הולדת לאבא ואחותו שלו ולהזמין להם מתנות.
אני חוזרת הביתה והוא שם חולצה שקיבל במתנה מאחותו שהייתה כמה ימים בחו"ל ויום אחרי חוזר עם מתנה שחילקה ביום הולדת של האחיין שלו, מדובר באחיות שלו שלא מזמינות אותי ולא אומרות לי שלום.
אז כן הוא מנצל את הזמן הזה להתקרב אליהם יותר ולהקדיש להם כל דקה שצריך ולדבר איתם בזמו שאני בבית לא מדברת, ולהראות לי בבירור שמה שתעשי, אחיות שלי ואמא שלי הן בעדיפות הראשונה.
לא מבין... או שהוא נטול חדווה מינית... או שיש לו מישהי מהצד... או שהוא כל כך שפוט ששום דבר כבר לא מזיז לו... (או שאת כן מבלה איתו במיטה, ללא כל קשר להתנהלותו מחוצה לה)... מוזר לאללה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא אני לא שם זה שבועיים. ובטוחה שאין לו מישהי.
לצערי עשו לו שטיפת מוח ומעסיקים אותו כל יום כל היום וכיף לו. מתנהג כמו ילד טוב של אמא.
לצערי הם סובלים מרמות רוע שאין לי איך לתאר.
איך אומרת ורדה רזיאל ז'אקונט? "תזרקי אותו"!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אגב, ללא קשר ואני לא אוהבת להחמיא לעצמי.
אך מדובר בבחורה צעירה שנחשבת ליפה ממה שאני שומעת, עם שני תארים מצטיינת בעבודה שלע מסודרת כלכלית ומגיעה ממשפחה משכילה ומתורבתת ובמצב כלכלי מצוין.
גדלתי בתרבות שמכבדת את הזוגיות ומאמינה בזה שעוזב האיש את אביו ואמו ודבק באשתו ולא ההפך.
הפגיעה שלו בי ובמשפחתי כבר בלתי נסבלת.
ולצערי מויכוחים שהיו אני מתחילה להרגיש שמדובר ברגשי נחיתות שלא קשורים אליי. כי אף פעם לא נתתי הרגשה שאני יותר יפה או יותר טובה
פשוט מצער לשמוע, שאישה יפה ובעלת תארים בהצטיינות, אינה זוכה להערכה הולמת מצד בעלה.
והלוא את נמצאת על קרש קפיצה מצוין, שיכול להזניק אותך הן במעמד המקצועי והן הכלכלי, ואין לי שום ספק, שאת ניחנת ביכולות של אשת שיחה מעניינת. אז בסדר. יש לו זיקה לבני המשפחה שלו? אחלה. נאמנות משפחתית ודאגה לבני המשפחה מהווים נדבך חשוב לכל אחד מאיתנו והקשר המשפחתי הוא חשוב. אבל כפי שכתבת: "עוזב האיש את אביו ואמו ודבק באשתו והיו לבשר אחד". זו דרך הטבע וכך צריך להיות. שהרי נישואין מניבים ילדים, וכשיש ילדים, זו כבר התחייבות מסוג חדש. אז שההורים ייהנו מהשמרטפות ומהנכדים, אבל חלאס. הבן צעד לעבר בניית תא חדש? שיניחו לו וישמחו בשמחתו. כי מה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לצערי לא מניחים לרגע.
ומיותר להגיד שאפילו בירח דבש שלנו היו לו שיחות טלפון והודעות יומיות עם אמא והאחיות על שטויות ושיחת וידאו משותפת על בסיס יומי!! לא נורמלי
מתערבים בהכל והוא זורם ומערב אותם ביוזמתו בהמון דברים פרטיים כולל חשבון הבנק שלו, כבר לא יודעת כמה הם יודעים על הזוגיות שלנו, כי פתאום אחרי החרם שעשו עליי בהסכמתו החליט שלא רוצה לנסוע לחו"ל לא רוצה לפרסם תמונות לא רוצה ילדים לא מעוניין בהורים שלי ולא מעוניין שנחך יחד למשפחתו, רוצה שנהיה בסדר בבית כשאף אחד מההורים שלו לא רואה אותנו, מרגיש כאילו לא נשואים אלא מאהבים סודיים שיוצאים בסתר!! הוא לגמרי מתנהג מול משפחתו כמו רווק וזהו ויתרתי המון לא מעוניינת להסכים להשפלה הזו יותר
ובזמן הזה של הנתק משחזרת לי את הכל בראש ומאוד קשה לי שהסכמתי עד היום ונתתי להם לפגוע בי
שבי איתו לשיחה. ייעוץ זוגי או שחותכים. א או ב. אין מצב ביניים מבחינתך. ניסית. סבלת. זהו. עם כל הכאב, אין מצב שזה יימשך.

עוד ספק אישה ספק טרול שממציאה סיפורים הזיות מחפשת תשומת לב
נשבר הזאלופה מהאתר סאחים הזה...נמאסתם

נשואה 44

New member
תקשיבי יקירה
הייתי נשואה 13 שנים לבעל שמשפחתו החרימה אותי. כך סתם בלי סיבה, אולי מקנאה. ניסיתי להחזיק את הקשר בשיניים, לבסוף הוא עזב אותי אחרי 13 שנים עם שלוש בנות והלך בעקבות הרעל שמשפחתו פיזרה.
היום נשואה בשנית. נשבעתי לעצמי שבפעם הבאה אתחתן עם מעשהו שמשפחתו תקבל אותי כבת. לצערי לא קרה והיום אני שוב באותו מצב. משפחה שמעדיפה את גרושתו כי היא אם ילדיו ולא מוכנה לקבל אותי.
אז מבינה אותך לחלוטין.
זה קשה מאד וקורע רגשית.
מה שחשוב להבין זה איפה בעלך נמצא.
אם הוא לצד משפחתו, תפרקי עכשיו כי זה ממילא יקרה ויכול להיות שאח״כ הכל יהיה קשה יותר

nothing but the truth

Well-known member
תקשיבי יקירה
הייתי נשואה 13 שנים לבעל שמשפחתו החרימה אותי. כך סתם בלי סיבה, אולי מקנאה. ניסיתי להחזיק את הקשר בשיניים, לבסוף הוא עזב אותי אחרי 13 שנים עם שלוש בנות והלך בעקבות הרעל שמשפחתו פיזרה.
היום נשואה בשנית. נשבעתי לעצמי שבפעם הבאה אתחתן עם מעשהו שמשפחתו תקבל אותי כבת. לצערי לא קרה והיום אני שוב באותו מצב. משפחה שמעדיפה את גרושתו כי היא אם ילדיו ולא מוכנה לקבל אותי.
אז מבינה אותך לחלוטין.
זה קשה מאד וקורע רגשית.
מה שחשוב להבין זה איפה בעלך נמצא.
אם הוא לצד משפחתו, תפרקי עכשיו כי זה ממילא יקרה ויכול להיות שאח״כ הכל יהיה קשה יותר

אז מדוע את עדיין נשואה בשנית?
נעזוב את זה שאני לא רואה סיבה להתחתן בפעם השניה ברגע שכבר יש לך ילדים (אלא אם אתם דתיים), אבל מדוע את נשארת נשואה?
בנוסף - יש לך בעיה בציפיות. אין שום הכרח שהמשפחה של בן הזוג שלך תקבל אותך כבת. את לא הבת שלהם ולעולם לא תהי. הם צריכים לכבד אותך (מתוך כבוד לבן שלהם שבחר בך) ולא לאהוב אותך. בנוסף , זה מתפקידו להבהיר להם שהם צריכים לכבד אותך אם אם מכבדים אותו.

in bal1

Well-known member
אז מדוע את עדיין נשואה בשנית?
נעזוב את זה שאני לא רואה סיבה להתחתן בפעם השניה ברגע שכבר יש לך ילדים (אלא אם אתם דתיים), אבל מדוע את נשארת נשואה?
בנוסף - יש לך בעיה בציפיות. אין שום הכרח שהמשפחה של בן הזוג שלך תקבל אותך כבת. את לא הבת שלהם ולעולם לא תהי. הם צריכים לכבד אותך (מתוך כבוד לבן שלהם שבחר בך) ולא לאהוב אותך. בנוסף , זה מתפקידו להבהיר להם שהם צריכים לכבד אותך אם אם מכבדים אותו.
מילים קשות נאמרו פה.למה הכוונה לקבל אותה כבת? לדעתי כל אחד יכול לקחת את זה למקום אחר.

nothing but the truth

Well-known member
מילים קשות נאמרו פה.למה הכוונה לקבל אותה כבת? לדעתי כל אחד יכול לקחת את זה למקום אחר.

מלים קשות? מה קשה בדיוק?
היא לא הבת שלהם באף קונסטלציה, וכמו שציינה לגבי הנישואים השניים אפילו לא אמא של הנכדות שלהם. הקשר ביניהם נוצר רק כי הבן שלהם בחר בה , ולא כי הם בחרו בה. הם ממש לא חייבים לקבל אותה כבת באף מובן. הם צריכים רק לכבד אותה. דגש על לכבד ולא לאהוב.

in bal1

Well-known member
מלים קשות? מה קשה בדיוק?
היא לא הבת שלהם באף קונסטלציה, וכמו שציינה לגבי הנישואים השניים אפילו לא אמא של הנכדות שלהם. הקשר ביניהם נוצר רק כי הבן שלהם בחר בה , ולא כי הם בחרו בה. הם ממש לא חייבים לקבל אותה כבת באף מובן. הם צריכים רק לכבד אותה. דגש על לכבד ולא לאהוב.
השאלה איך היא חווב את זה? ואת זה רק היא יכולה לספר.
אתן 2 דוגמאות שאולי יוכלו לעזור.
1) מישפחתו של בעלי החליטו לתת מתנה לאמא שלהם נסיעה לרומוניה.(היא אינה רומניה) הם החליטו לצאת רק היא וילדיה.לי זה מובן לגמרי.לכלה השנייה זה היה פחות מובן.לבסוף גם היא הבינה והם יצאו לדרך.
2) האם האשה הזו שנשואה בפעם השנייה מוזמנת לאירועים משפחתיים חתונות ימי הולדת האם מוזמנת לחגוג עימם את החגים.
או מנדים אותה גם מאלה?

nothing but the truth

Well-known member
השאלה איך היא חווב את זה? ואת זה רק היא יכולה לספר.
אתן 2 דוגמאות שאולי יוכלו לעזור.
1) מישפחתו של בעלי החליטו לתת מתנה לאמא שלהם נסיעה לרומוניה.(היא אינה רומניה) הם החליטו לצאת רק היא וילדיה.לי זה מובן לגמרי.לכלה השנייה זה היה פחות מובן.לבסוף גם היא הבינה והם יצאו לדרך.
2) האם האשה הזו שנשואה בפעם השנייה מוזמנת לאירועים משפחתיים חתונות ימי הולדת האם מוזמנת לחגוג עימם את החגים.
או מנדים אותה גם מאלה?

לא רלוונטי.
זה עניין שלה מול בן הזוג שלה בלבד. הוא יכול להחליט שהוא לא בא בלעדיה לחגוג את החגים. כנ"ל לגבי אירועים משפחתיים, אם כי כשמדובר בפרק ב' לא ברור לי איזו סיבה יש לה לרצות להיות איתם באירועים משפחתיים. הם לא המשפחה שלה.

in bal1

Well-known member
לא רלוונטי.
זה עניין שלה מול בן הזוג שלה בלבד. הוא יכול להחליט שהוא לא בא בלעדיה לחגוג את החגים. כנ"ל לגבי אירועים משפחתיים, אם כי כשמדובר בפרק ב' לא ברור לי איזו סיבה יש לה לרצות להיות איתם באירועים משפחתיים. הם לא המשפחה שלה.
כנראה אנו רואים את הדברים אחרת.

למעלה