בעקבות היציקות המפתיעות בלמן 301 ופועלים 13

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member

המורץ , הוחלט בגוף מוסדי גדול להחליף אותם בפטרו 5!!! נראה שהקונים בימים האחרונים יעשו קופה קופה.

rafid1

Active member
מנהל
אפשר חוו"ד/פרטים על עצמון ו בהנפקה ? תודה

המורץ , הוחלט בגוף מוסדי גדול להחליף אותם בפטרו 5!!! נראה שהקונים בימים האחרונים יעשו קופה קופה.
אפשר חוו"ד/פרטים על עצמון ו בהנפקה ? תודה

דחוף: יש למישהו את מספר ההנפקה של עצמון ו?

דחוף: יש למישהו את מספר ההנפקה של עצמון ו?
זה לא מפורסם במאיה.

rafid1

Active member
מנהל
מה נסגר בהנפקה ?

כן, גם אני
שזה מה ששאלתי, רק לא ידעתי שזה רק בבנק הפועלים, חשבתי שיש מספר מיוחד להנפקה. נו שוין, הסתדרתי בסוף...
מה נסגר בהנפקה ?
למה היום לא ראיתי אותה נסחרת... ובכלל מה הכדאיות שלה אם בבורסה נסחר עצמון ד/ה בתשואות דומות למינימום כאן ?

terracan

New member
חגי!..חצי עולם ממליצים על קונצרנים צמודים קצר

כמו בזק 4,לאומי ו',פרטנר...זה מטורף!! תקרא את רועי ברגמן בגלובס,עכשיו פרסם הרצה של קצרים צמודים!!..מטורף מי שהולך עליהם לדעתי. דעתך חגי?

חגי

New member
השקעה מצויינת למי שמאמין בזינוק אינפלציוני

כמו בזק 4,לאומי ו',פרטנר...זה מטורף!! תקרא את רועי ברגמן בגלובס,עכשיו פרסם הרצה של קצרים צמודים!!..מטורף מי שהולך עליהם לדעתי. דעתך חגי?
בחודשי הקיץ. כאמור מדובר בתחליב מקמ טוב בהנחה שהמדדים הבאים יהיו בשיעור מצטבר של לפחות 1.5% המשקיעים עשויים לגרוף רווח של כ 0.5-0.7% תוך פחות משנה! יש לציין שאני משרמט בכל הנל בטרוף! הנחת העבודה שלי קצת שונה ואני שמח על ההמלצות החמות שמאפשרות לי מכירה קלה ומימון זול להשקעות מעניינות כמו הנפקת אקספרט בשבוע הבא.

towoor1

New member
מה ההבדל בין אקספרט לעצמון ו'?

בחודשי הקיץ. כאמור מדובר בתחליב מקמ טוב בהנחה שהמדדים הבאים יהיו בשיעור מצטבר של לפחות 1.5% המשקיעים עשויים לגרוף רווח של כ 0.5-0.7% תוך פחות משנה! יש לציין שאני משרמט בכל הנל בטרוף! הנחת העבודה שלי קצת שונה ואני שמח על ההמלצות החמות שמאפשרות לי מכירה קלה ומימון זול להשקעות מעניינות כמו הנפקת אקספרט בשבוע הבא.
פרט להבדל של 0.1% בריבית הנקובה ובבנק המגבה.

y360a

New member
בסדרה ו' אפשרות פדיון מוקדם אחרי חצי שנה

פרט להבדל של 0.1% בריבית הנקובה ובבנק המגבה.
כך שבטווח קצר פוטנציאל העליות קטן יותר כיון שחסום סביב ערך מתואם 104.6

towoor1

New member
כן, אבל לא הגיוני שיפדו אחרי חצי שנה מההנפקה,

כך שבטווח קצר פוטנציאל העליות קטן יותר כיון שחסום סביב ערך מתואם 104.6
יש עוד הבדלים?

חגי

New member
דווקא נראה מאד לא הגיוני שלא יפדו אותו עוד

יש עוד הבדלים?
חצי שנה. בסופו של דבר המנפיק יעדיף לחתוך הפסד קטן מאשר להמשיך לשלם ריבית כל כך גבוהה. עוד חצי שנה הוא יוכל להנפיק עצמון חדש בריבית נמוכה יותר .(למעשה הוא יכול כבר היום להנפיק עצמון חדש בריבית נמוכה יותר)

NS101

New member
חח שרנו את השיר על זה על שחרית ח'

חצי שנה. בסופו של דבר המנפיק יעדיף לחתוך הפסד קטן מאשר להמשיך לשלם ריבית כל כך גבוהה. עוד חצי שנה הוא יוכל להנפיק עצמון חדש בריבית נמוכה יותר .(למעשה הוא יכול כבר היום להנפיק עצמון חדש בריבית נמוכה יותר)
למשך כמה זמן הייתה התחייבות שלא יהיה ריקול? שלושה חודשים? חצי שנה? כמה זמן המשיכה הממזרה? שנה וחצי? שנתיים?

חגי

New member
עצם האפשרות לריקול בתם חצי שנה מגבילה מאד

למשך כמה זמן הייתה התחייבות שלא יהיה ריקול? שלושה חודשים? חצי שנה? כמה זמן המשיכה הממזרה? שנה וחצי? שנתיים?
את רווח ההון - למרות שהציבור כמובן לא מבין את העניין ואם ישלחו לכיוון העצמון החדש מספיק טנדרים , אפשר יהיה לשווק אותו כמובן במחיר מופקע. במובנה של אקספרט מובטחת שנה והמשמעות היא שהדרך ל 104 סלולה תוך חודש - מקסימום חודשיים. באותו זמן אני מניח שעצמון 6 יתקע ברמת 102.

NS101

New member
אני מסכים

את רווח ההון - למרות שהציבור כמובן לא מבין את העניין ואם ישלחו לכיוון העצמון החדש מספיק טנדרים , אפשר יהיה לשווק אותו כמובן במחיר מופקע. במובנה של אקספרט מובטחת שנה והמשמעות היא שהדרך ל 104 סלולה תוך חודש - מקסימום חודשיים. באותו זמן אני מניח שעצמון 6 יתקע ברמת 102.
אני מסכים
שהעצמון ו' יכול להגיע לרמת ה-102 תוך שבועיים לערך. לעומת זאת, המובנה של אקספרט יכול למצוא את עצמו ב-104. אבל זה בהקשר של רווח הון, לאו דווקא בהקשר של רווח אבסולוטי למקרה שאתה מחזיק עד לריקול. קח לדוגמא את העצמון ד' שנסחר ב-105.5 - זה 4.5 אג' עד לסוף שנה של חייו וזה בערך 9 חודשים. לעומת זאת, עצמון ו' נסגר עכשיו ב-100.2 בהנפקה - כלומר, 4.6 אג' תוך חצי שנה וזה במקרה שיש ריקול. סתם, מצחיק קצת.

rafid1

Active member
מנהל
בוא נניח לרגע, שאין ריקול

אני מסכים
שהעצמון ו' יכול להגיע לרמת ה-102 תוך שבועיים לערך. לעומת זאת, המובנה של אקספרט יכול למצוא את עצמו ב-104. אבל זה בהקשר של רווח הון, לאו דווקא בהקשר של רווח אבסולוטי למקרה שאתה מחזיק עד לריקול. קח לדוגמא את העצמון ד' שנסחר ב-105.5 - זה 4.5 אג' עד לסוף שנה של חייו וזה בערך 9 חודשים. לעומת זאת, עצמון ו' נסגר עכשיו ב-100.2 בהנפקה - כלומר, 4.6 אג' תוך חצי שנה וזה במקרה שיש ריקול. סתם, מצחיק קצת.
במצב הזה בעצם ד,ה,ו די דומות ?או יש הבדלים משמעותיים ?

y360a

New member
יש הבדלים

במצב הזה בעצם ד,ה,ו די דומות ?או יש הבדלים משמעותיים ?
יש הבדלים
ד ה מגובות עי UBS ו מגובה עי CBA ולכן בדרוג גבוה יותר ד ריבית נקובה 10 ותנאי תלבור 7 ה ריבית נקובה 9.75 ותנאי תלבור 6.5 ו ריבית נקובה 9.25 ותנאי תלבור 6.5 וכן תנאי ליבור 6

מצב
הנושא נעול.
למעלה