בקישורים יש בעיה ב"גוונים"

מיכל153

New member
בקישורים יש בעיה ב"גוונים"

היי באתרים שכדאי לבקר בהם, יש עמותת גוונים ויש בעיה בכתובת. יש למטה קישור נכון.

א תי

New member
עוד קישורים

עשיתי לי רשימה של אתרים מעניינים בנושא חינוך מיוחד. אני מצרפת את הכתובות, אולי אפשר להוסיף אותן לקישורים. יש ליגם קישורים בנושאים הבאים, אםיש מעוניינים, אני אצרף לינק: - פורום לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז - פורום בנושא לקות למידה המיועד להורים, מורים ואנשי מקצוע - אתר של השירות הפסיכולוגי - אתרים עם מאמרים מסגרות כלליים בנושא חינוך מיוחד - ליקויי למידה: הגדרות, אפיונים, אבחון ודרכי טיפול (7 אתרים) - דיסלקציה, דיסגרפיה ודיסקלקוליה (16 אתרים) - ליקויי קשב וריכוז, היפראקטיביות (5 אתרים) - הבטים רגשיים וחברתיים של לקות למידה (4 אתרים) - אסטרטגיות למידה והפעלות לתלידים עם לקות למידה (5 אתרים) כל האתרים האלו בעברית.

א תי

New member
יש לי גם בקשה...

אחנחנו בתהליכי בניית מימי מרכזיה פדגוגית בבית הספר, וכל אנשי הצוות אחראים על נושא מסויים. אני מחפשת כל חומר תאורתי ומעשי בנושא "אני וגופי" - אני אשמח אם יש לכם לינקים!

Diana M

New member
קישורים בנושא "אני וגופי"

חני יקרה, להלן "ים" של קישורים בנושא "אני וגופי" כל אשר רצית ולא רצית לדעת בנושא. קחי לך את מה שמתאים לך. חומרים נוספים שאני מכירה ועבדתי איתם בנושא: 1. טיפוח דימוי עצמי, באמצעים פסיכודרמטיים וביבליותרפיים. של מרים גולן, הוצאת צ´ריקובר, 1994. 2. אני וגופי, חוברת בהוצאת "שמע" 3. פיתוח דימוי גוף, של מט"ח. 4. תרגילים להכרת הגוף, של דובנוף. ואני מניחה כי יש עוד חומר לרוב בנושא, ברשימת הקישורים שאני מעבירה לך , יש גם רשימות ביבליוגרפיות. אז אם יש לך סבלנות לחפש, מובטח לך מידע לרוב. שלך דיאנה

Diana M

New member
תודה אתי../images/Emo142.gif

שני הקישורים שהוספת שילוב ומחמ"ד נמצאים כבר ברשימת הקישורים של הפורום. את הקישור לאתר(באנגלית) העוסק בשילוב בעלי צרכים מיוחדים בקהילה הוספתי לקטגוריה חדשה
. לגבי רשימת האתרים שברשותך, חלקם לדעתי כבר נמצאים ברשימת הקישורים של הפורום. אשמח אם תבדקי ואשמח אם תשלחי לי למייל קישורים שלא מופיעים ולדעתך ראויים. או ששילחי לי את כולם ואני אעבור עליהם. תודה רבה
דיאנה

א תי

New member
תודה על הקישורים

בנושא אני וגופי! עכשיו יש לי על מה לעבוד... ובקשר לקישורים, נראה לי שאני אשלח לך את הכל והשאיר לך את העבודה... אני לא יודעת עד כמה הרשימה מעודכנת כי אני הרכבתי אותה מזמן, ולא נכנסתי לשם - אז נראה לי יותר מהיר לשלוח לך הכל, ולתת לך לבדוק. עכשיו אני צריכה למצוא זמן להעתיק את הכל... אני מרגישה שאני הולכת להנות ממש מהפורום!

Diana M

New member
בשמחה אתי

ספרי איך מתקדם הנושא. ולגבי הקישורים הנוספים, בזמנך הפנוי (הולך להיות לך הרבה לא?
)

Diana M

New member
מיכלי, טופל../images/Emo127.gif

היתה בעיה טכנית, טופל וסודר. דיאנה

למעלה