בקשה חריגה להנהלה!!!!!!!!!!!!!!!!

אבי בן 1231

Well-known member
חורזת והרינגטון!! נא לחסום את דורי על הכפשת נבחר ציבור,
אסור, כך כתב, הרינגטון להכפיש אנשי ציבור בפורום ועוד ראש ממשלה!!!
תודה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
חורזת והרינגטון!! נא לחסום את דורי על הכפשת נבחר ציבור,
אסור, כך כתב, הרינגטון להכפיש אנשי ציבור בפורום ועוד ראש ממשלה!!!
תודה!!!
לא מכיר מניעה להכפיש אנשי ציבור. יש מניעה, כך על-פי החלטת חברות וחברי הפורום, לקלל ולהשתמש בכינויי גנאי קיצוניים כלפי נבחרי ציבור. ככל שתצביע על פוסט כזה של הכותב שציינת או בכלל, הדברים יטופלו.

שבת שלום ושקטה ובטוחה לכולם.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא השמצה, אמת לאמיתה.
ללא ספק :). זאת בטח גם הסיבה לאלפי הדוגמאות שאתה יודע לתת בעניין ;-). אה, אופס, לאפס הדוגמאות שהצגת בעניין. רק סיסמאות. שגרתיות. שוין. כאמור, הכל לגיטימי כאן בפורום ולי זה ממש לא מפריע :). רק אצביע על העובדה הנ"ל, למקרה שמישהו פספס :).

הרבה בריאות והמשך השמצה נעימה.

ללא ספק :). זאת בטח גם הסיבה לאלפי הדוגמאות שאתה יודע לתת בעניין ;-). אה, אופס, לאפס הדוגמאות שהצגת בעניין. רק סיסמאות. שגרתיות. שוין. כאמור, הכל לגיטימי כאן בפורום ולי זה ממש לא מפריע :). רק אצביע על העובדה הנ"ל, למקרה שמישהו פספס :).

הרבה בריאות והמשך השמצה נעימה.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

כנראה בהשכלתך פספסת את משמעות המילה עובדה. דוגמאות נתנו בעבר בשפע כך שגם הטענה שניתנו אפס דוגמאות הינה שקר.

ברור שתיכף תגיע ההכחשה שלך (שזה הדבר היחידי הפבלובי בפורום, מה לעשות לא כל טענה שנוגדת את תפיסתך הינה תגובה פבלובית)

אי אפשר להמשיך מה שלא הותחל ולכן האיחול שלך טפשי להפליא.

Harrington

Well-known member
מנהל
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

כנראה בהשכלתך פספסת את משמעות המילה עובדה. דוגמאות נתנו בעבר בשפע כך שגם הטענה שניתנו אפס דוגמאות הינה שקר.

ברור שתיכף תגיע ההכחשה שלך (שזה הדבר היחידי הפבלובי בפורום, מה לעשות לא כל טענה שנוגדת את תפיסתך הינה תגובה פבלובית)

אי אפשר להמשיך מה שלא הותחל ולכן האיחול שלך טפשי להפליא.
והנה עוד פוסט שלם עם 0 דוגמאות.
הכחשה? אתה לא טוען כלום, כך שאין לי צורך מיוחד להכחיש משהו :). ככלל, אני לא נוהג לשקר. לא כאן ולא בכלל. מנהג שסיגלתי לעצמי לפני כמה עשרות שנים ללא כל קשר לקומונה או פורום כזה או אחר. כך שאכן, אני יכול לומר שהסיכוי שתמצא שקר שיצא מפי כאן, נמוך עד אפסי. אבל כאמור, זולת סיסמאות נבובות לעולם עם 0 דוגמאות אין כלום בטענותיך הפבלוביות. כך שמה לעשות, אין גם מה להכחיש.

בכל מקרה יקירי, אתה יותר ממוזמן להמשיך להשמיץ, להמציא, לשקר, הכל כאוות נפשך. כל מה שעושה לך טוב ומשפר לך את ההרגשה, לגיטימי. כל מה שמקל לך על הצרבת ומנמיך את כאבי הבטן שלך, מקובל. אני רק שמח שאני יכול לשרת ושעצם קיומי מסייע לך מבחינה זו. אבל כאמור, בהחלט אצביע מעת לעת על האמת והעובדות. כן יקירי, העובדות. גם אם תעוות ותסלף את דברי כל פעם מחדש, כדי להתאימם לצורך ההתקפה הפבלובית.

אגב, לכל זה אסכים כל עוד זה לא יעכיר את האווירה בפורום. ברגע שזה יקרה, או שאפסיק להגיב לך, או, אם בכל זאת תחליט להמשיך אף על פי כן, אאלץ למחוק. אז בוא נדאג שלא נגיע לזה, בסדר? תודה על שיתוף הפעולה.

והנה עוד פוסט שלם עם 0 דוגמאות.
הכחשה? אתה לא טוען כלום, כך שאין לי צורך מיוחד להכחיש משהו :). ככלל, אני לא נוהג לשקר. לא כאן ולא בכלל. מנהג שסיגלתי לעצמי לפני כמה עשרות שנים ללא כל קשר לקומונה או פורום כזה או אחר. כך שאכן, אני יכול לומר שהסיכוי שתמצא שקר שיצא מפי כאן, נמוך עד אפסי. אבל כאמור, זולת סיסמאות נבובות לעולם עם 0 דוגמאות אין כלום בטענותיך הפבלוביות. כך שמה לעשות, אין גם מה להכחיש.

בכל מקרה יקירי, אתה יותר ממוזמן להמשיך להשמיץ, להמציא, לשקר, הכל כאוות נפשך. כל מה שעושה לך טוב ומשפר לך את ההרגשה, לגיטימי. כל מה שמקל לך על הצרבת ומנמיך את כאבי הבטן שלך, מקובל. אני רק שמח שאני יכול לשרת ושעצם קיומי מסייע לך מבחינה זו. אבל כאמור, בהחלט אצביע מעת לעת על האמת והעובדות. כן יקירי, העובדות. גם אם תעוות ותסלף את דברי כל פעם מחדש, כדי להתאימם לצורך ההתקפה הפבלובית.

אגב, לכל זה אסכים כל עוד זה לא יעכיר את האווירה בפורום. ברגע שזה יקרה, או שאפסיק להגיב לך, או, אם בכל זאת תחליט להמשיך אף על פי כן, אאלץ למחוק. אז בוא נדאג שלא נגיע לזה, בסדר? תודה על שיתוף הפעולה.
מי שעושה את כל רשימת הדברים שמנית זה אתה, אין פלא שהם מותרים בפורום.

האבחונים הרפואיים שלך על מצבי שגויים כמו רוב מה שאתה כותב בפורום.

אשמח מאוד אם תפסיק להגיב לי ועוד יותר עם תפסיק להגיב לכולם. חושב שזה רק ישפר את האוירה בפורום אם זה יקרה.

דרך אגב טענתי שהבאו בעבר דוגמאות כך שגם דבריך "אתה לא טוען כלום" הינם שקר.

Harrington

Well-known member
מנהל
מי שעושה את כל רשימת הדברים שמנית זה אתה, אין פלא שהם מותרים בפורום.

האבחונים הרפואיים שלך על מצבי שגויים כמו רוב מה שאתה כותב בפורום.

אשמח מאוד אם תפסיק להגיב לי ועוד יותר עם תפסיק להגיב לכולם. חושב שזה רק ישפר את האוירה בפורום אם זה יקרה
מיצינו יקירי. מתנצל שלא קראתי את הפוסט. מרשה לעצמי להניח גם בלי לקרוא, שדוגמה כלשהי לשקר מפי לא מופיעה שם. אם טעיתי (ואני לא, מוכן להתערב על כך :)) בוודאי אשמע על כך :). עד אז כאמור, מיצינו. נא לחזור לשיח הולם. תודה מראש.

מיצינו יקירי. מתנצל שלא קראתי את הפוסט. מרשה לעצמי להניח גם בלי לקרוא, שדוגמה כלשהי לשקר מפי לא מופיעה שם. אם טעיתי (ואני לא, מוכן להתערב על כך :)) בוודאי אשמע על כך :). עד אז כאמור, מיצינו. נא לחזור לשיח הולם. תודה מראש.
:ROFLMAO: :ROFLMAO::ROFLMAO:

SupermanZW

Well-known member
אתה קורא לחסום אותו בגלל שהרינגטון כתב שאסור להכפיש אנשי ציבור? אין לך דעה משלך שאתה זקוק לשל הרינגטון במקום?

אבי בן 1231

Well-known member
אתה קורא לחסום אותו בגלל שהרינגטון כתב שאסור להכפיש אנשי ציבור? אין לך דעה משלך שאתה זקוק לשל הרינגטון במקום?
אני קורא להנהלה לבגלל שלי אין את הכוח לחסום!!!
אם היה לי לא היית שואל את השאלה הזו, קצת הגיון לא יזיק, ידידי!!!

למעלה