בקשה להשתתף במחקר חשוב בנושא הגירה

Yael Ponizovsky

New member
בקשה להשתתף במחקר חשוב בנושא הגירה

היי, שמי יעל (לשעבר יוליה) פוניזובסקי עליתי ארצה עם משפחתי ממוסקבה לפני 20 שנה, כאשר הייתי בת 7. כיום אני דוקטורנטית באוניברסיטה העברית בירושלים והמחקר שלי עוסק בקשר בין יחסי הורים וילדיהם לבין הסתגלותם של דור הילדים בקרב עולים מברה"מ לשעבר בישראל. למען השלמת הדוקטורט אני זקוקה לעזרתכם אוכלוסיית המחקר הינה: מבוגרים צעירים (טווח גילאים 20-40), אשר היגרו מברה"מ לשעבר עם משפחותיהם או לפחות עם אחד מהוריהם/סביהם (אך לא בגפם), והיו בני 6 לפחות ולא למעלה מ-15 בעת העלייה. אם אתם עומדים בקריטריונים, אנא הקדישו כ-20 דקות מזמנכם למילוי השאלון למען מחקר חדשני זה!! אם לא, אנא הפיצו לכל החברים שלכם בפייס (facebook) בכלל ולרוסים שבינם בפרט!! אודה מאוד על עזרה במילוי ועידוד להשתתף במחקר מצורף לינק לשאלון: https://spreadsheets0.google.com/viewform?formkey=dHM3N3JBeDZ1UlNza2QtYTlzZzdBR0E6MQ אתם מוזמנים לקחת חלק במחקר המעניין הזה שהינו בעל השלכות פוטנציאליות בעלות חשיבות מכרעת לדור הצעירים בהגירה שלנו... כמובן שהשאלון הינו אנונימי והפרטים שיתקבלו יישארו חסויים. התשובות אשר יתקבלו ישמשו למטרות מחקר בלבד! לשאלות, הערות, הארות והבהרות אפשר לפנות אלי בפורום, דרך הפייס (Yael Ponizovsky) או ישירות לכתובת המייל: [email protected] יש גם קבוצה בפייס בשם "עליתי ארצה בשנות ה-90'" מוזמנים להצטרף ולהזמין חברים שימו לב: באם הנכם מעוניינים לקבל את תוצאות המחקר, אשמח להעביר לכם ישירות למייל (בסוף השאלון יש אופציה למלא כתובת אי-מייל). המון המון תודה, יעל

למעלה