בקשה לרייקי עבור

eitanreder

New member
בקשה לרייקי עבור

דורון גנות בן רחל שמאושפז בתל השומר עם דלקת ראות תודה

אסתי69

New member
תודה איתן

שהכנסת.......... ת'הודעה עבורי ואני מקפיצה זה דוד של חברה שלי וזה לפי בקשה מיוחדת תודה לשולחים :)

לכולכם...

פשוט רציתי להגיד תודה, על ההבנה, הרצון, השליחה, על האהבה, על הקבלה... הוא במצב קשה מאוד בבית חולים והמצב רק מדרדר, ואני פוחדת לאבד אותו ולמרות שמנסה לחשוב חיובי, אני בוכה, וזה קשה. רוצה להודות לכם על החוזק בו אתם מחזקים אותי באמונתכם ואני יודעת בתוכי שהוא יבריא, כי עם אהבה כזו הוא פשוט חייב... ושוב תודה לכולכם, מכל הלב. הפייה שלו...

פייה יקרה-בשביל זה אנחנו כאן

למרות שאני עם רייקי 2 ועדין לא יכולה לשלוח רייקי מרחוק. אבל אני רוצה להגיד לך שתמיד בפורום שלנו כולם מיתקבלים באהבה הבנה רעות ושמחה.כל אחד כאן הוא נפש הוא אנוש הוא נשמה בסך הכל כולנו נשמות. אז יום ככה ויום עצבניים ויום חרדים.. ויום מבקשים ללא הרף רייקי ושיהיה לנו רק טוב,כי אנחנו רק בני אדם! תשארי איתנו פייה . של מי את הפייה?? אני מאחלת לך ולו ולכל היקרים לך רק אושר נחת רוח אהבה ושלווה נצחית. לילה טוב וכל טוב נשמה טובה.

תודה איילין...

תודה איילין, מילותייך חיממו את ליבי. ואני הפייה של אהוב ליבי.. :)

בכיף פייה מכל הלב. רק שלא איילין

אלא השם שלי הוא אלין(ALINE) זה בסדר הרבה מתבלבלים. ושרק תמשיכו לאהוב תמיד ללא גבולות. אמן!

../images/Emo101.gif../images/Emo26.gif../images/Emo85.gif../images/Emo23.gif

סיוע
נשלח
באהבה |לה| אני חדש פה ומסטר רייקי, הסיפור שלי משורשר אי שם באיזה שרשור למטה. שמחתי לעזור

למעלה