בקשה ע-נ-ק-י-ת ודחופה מאוד

דוסטו

New member
יש לך שבוע לשנות

את הרגלי הקריאה שלך. אוהבים את אבא ואמא - לבית ספר הולכים ושעורים מכינים כח ככה זה (או שמבריזים ומחפפים אבל למה שאנחנן נהיה שותפים לפשע הזה)

suki da yo

New member
טוב אני למען האמת נגד כולם פה...

אני חושבת שבאמת לא חייבים לחייב אותך לקרוא את הספר הזה. אני לא אתן לך תקציר ( כי לא קראתי וכי בכל זאת אף אחד לא רוצה שפה יתנו לך תקציר) אבל אני חושבת שבי"ס זה בהחלט לא הדר לגרום לך לקרוא. אז פשוט לכי לגוגל ותעשי חיפוש לתקצירי ספרים. לא בעיה למצוא. ולכל יפי הנפש שבטח יכעסו עלי- אתם באמת חושבים שאם לא תתנו לה תקציר היא תקרא? אתם באמת חושבים שזה מה שישנה משהו? ממש לא. אם היא היתה רוצה, היא היתה קוראת. אם לא, החיוב לקרוא מבי"ס רק יגרום לה להתבצר בעמדה שלה...

Angelred

New member
חבל

אם כל הכבוד לזה שאת צריכה עבודה אבל אני חושבת שאם יש לך אצבעות ויש לך קצת שכל את יכולה לחפש לבד את העבודות.... תחפשי את האות א... ומשם תמשיכי... או שאני צריכה לעשות את העבודה הזאת בשבילך?????!!!! 4 אתרים והתיאשת... מסכנה שלי! כואב לך האצבעות? אבל אני מכירה מישהו שעשה עבודה ענקית על הספר... אולי אם יהיה לי זמן אני ישלח לך עותק שלה... אולי

באמת בית ספר לא צריך לתת כזה דבר

בבקשה, אני מרגיש חובה לעזור... חיפשת ב-4 אתרים ולא מצאת????????? שמעת על גוגל??? בבקשה, צירפתי לך קישור לגוגל ואת התקציר המקוצר ביותר שמצאתי: הספר "יש ילדים זיגזג" כולו, מתחילתו ועד סופו מתאר מסע בן מספר ימים של שתי דמויות זרות זו לזו: נער מעט לפני חגיגת בר המצווה שלו, ואדם מבוגר העומד לפני סיום הקריירה המצליחה אך המפוקפקת מאוד שלו. הם אינם מכירים זה את זה, אך כבר במפגשם הראשון, ברכבת, נשבה הנער בקסמיו של פליקס המבוגר, במבטו המהפנט, בחיוכו הכחול, ובחליפתו הצחורה והמהודרת. פליקס לוקח את הנער ואת הקוראים והם מפליגים יחד לדרך של הרפתקאות, פשע, סכנות, אמת, שקר, התחזויות, ובריחה מהחוק. הנער, בנו של שוטר, מתקשה להסכים עם מעשיו של הפושע שלצידו אך למרות זאת הוא ממשיך בטיול. במהלך הדרך מתגלים לנער דברים שלא ידע על עצמו, על שותפו למסע, על משפחתו, על עברו ואולי אף על עתידו. הנער מגלה סודות רבים ומשמעותיים על חיו שייתכן שלעולם היו חבויים מפניו אלמלא פגש באותה דמות. הקורא לומד גם הוא להכיר את הזוג, ואף נגרר להזדהות עם אחד מהצמד. סופו של הסיפור מרגש ומפתיע. הנער עובר שינוי בעקבות המפגש עם אותו אדם, כמו גם אביו השוטר הנוקשה, הקריר וההחלטי, שלומד על עצמו, על בנו, ועל עבר חייהם, ומיישם זאת בנוגע לעתידו. עיקר קביעה זו מתבטא בהצעת הנישואין שסוגרת את הסיפור. הספר כתוב מנקודת מבטו של הנער, מתובל בהומור ובציניות, ובנוי בעזרת רגישות רבה יחד עם יצירת מתח ומיסתורין. הספר מומלץ בחם!

באמת בית ספר לא צריך לתת כזה דבר

בבקשה, אני מרגיש חובה לעזור... חיפשת ב-4 אתרים ולא מצאת????????? שמעת על גוגל??? בבקשה, צירפתי לך קישור לגוגל ואת התקציר המקוצר ביותר שמצאתי: הספר "יש ילדים זיגזג" כולו, מתחילתו ועד סופו מתאר מסע בן מספר ימים של שתי דמויות זרות זו לזו: נער מעט לפני חגיגת בר המצווה שלו, ואדם מבוגר העומד לפני סיום הקריירה המצליחה אך המפוקפקת מאוד שלו. הם אינם מכירים זה את זה, אך כבר במפגשם הראשון, ברכבת, נשבה הנער בקסמיו של פליקס המבוגר, במבטו המהפנט, בחיוכו הכחול, ובחליפתו הצחורה והמהודרת. פליקס לוקח את הנער ואת הקוראים והם מפליגים יחד לדרך של הרפתקאות, פשע, סכנות, אמת, שקר, התחזויות, ובריחה מהחוק. הנער, בנו של שוטר, מתקשה להסכים עם מעשיו של הפושע שלצידו אך למרות זאת הוא ממשיך בטיול. במהלך הדרך מתגלים לנער דברים שלא ידע על עצמו, על שותפו למסע, על משפחתו, על עברו ואולי אף על עתידו. הנער מגלה סודות רבים ומשמעותיים על חיו שייתכן שלעולם היו חבויים מפניו אלמלא פגש באותה דמות. הקורא לומד גם הוא להכיר את הזוג, ואף נגרר להזדהות עם אחד מהצמד. סופו של הסיפור מרגש ומפתיע. הנער עובר שינוי בעקבות המפגש עם אותו אדם, כמו גם אביו השוטר הנוקשה, הקריר וההחלטי, שלומד על עצמו, על בנו, ועל עבר חייהם, ומיישם זאת בנוגע לעתידו. עיקר קביעה זו מתבטא בהצעת הנישואין שסוגרת את הסיפור. הספר כתוב מנקודת מבטו של הנער, מתובל בהומור ובציניות, ובנוי בעזרת רגישות רבה יחד עם יצירת מתח ומיסתורין. הספר מומלץ בחם!

אופס, לא התכוונתי

נפלט לי, אני נורא מצטער, אני אף פעם לא מעתיק מאתרים, אני תמיד קורא את הספר שנותנים ואני גם אוהב לקרוא. לדעתי זאת בושה חוצפה וחרפה שאת לא קוראת את הספר והייתי ברצון מוחק את הודעתי האחרונה, אני לא יודע מה עבר עלי. עבר יום כיפור, אני מבקש סליחה בפני ממסד החינוך בישראל, זה היה שפל מצידי להיות שותף לפשע. הלוואי שתיכשלי. את יודעת מה, אנשים כמוך מורידים את רמת התרבות במדינה. אם את לא רוצה לעשות שיעורים על תעשי, ואל תבקשי פה עזרה. לכי לאמא שלך שתעשה לך את הסיכום, פה זה פורום של אנשים שקוראים ספרים לא מתוך חובה אלא מרצון רב, רב מאד. אני אישית לא קראתי את הספר, אבל אני בכל זאת ממליץ עליו בחום, ואת צריכה להתבייש שעוד לא קראת אותו מרצון עד עכשיו. הכתיבה שלך, זאת ממש תת רמה ובושה לכל העם היהודי! הלוואי ותקבלי אפס מאופס בספרות ותעופי מהכיתה, תושהי מהבצפר ותיכנסי למאסר עולם. לדעתי בכלל צריך להעביד חוק בכנסת לתת איזה שנתיים שלוש של ישיבה בכלא על העתקה, אפילו חמש שנים, ואת יודעת מה, גם למי שנתן לך להעתיק צריך לתת עונש, אפילו עונש חמור ביותר. את יודעת מה, לדעתי עונש מוות יספיק בהחלט למעתיקן, ולמי שעזר לו, צריך לענות אותו עד יום מותו. בושה וחרפה!!! אם רק הייתי יודע איפה את לומדת, הייתי מייד מודיע למורה מה עשית, שתי סטירות מגיע לך, אפילו שלוש, יותר טוב ארבע שתיים לכל לחי, ושתבכי, מגיע לך. לגבי רשימת הספרים המומלצים שנתנו פה קודם אני מוסיף: שר הטבעות!

ציפי ג

New member
קיצור דעתי על תקצירים

כאן בפורום אין תקצירים לשום ספר. מי שיודע לקרוא, מכובד ומזומן לקרוא, ולהגיב. מי שיודע לקרוא ובוחר לא לקרוא, שילך ויחפש בפורום העתק שיעורי בית, אם ישנו כזה, ואם אין, אפשר לבקש מתפוז להקים.

Wasted Tears

New member
היי קוראים לי יותם אני חדש פה. ו...

אני מסכים איתך 100% וחוץ מזה לפי דעתי זה דווקא ספר שכדאי מאוד לקרוא... אני קראתי ומאוד נהנתי!... אחותי תמיד ממליצה לי על ספרים שהיא קוראת ואם אני שואל על מה זה היא יששר אומרת לי - על איש... יום אחד פשוט הפסקתי לשאול.... אז הינה... אני אפילו יפרט בשבילך!: זה על ילד

למעלה