בקשה קטנה-גדולה... אנא קראו בתשומת לב!

בקשה קטנה-גדולה... אנא קראו בתשומת לב!

כפי שרבים מכם יודעים מזה זמן רב מקבל הפורום תרומת תיקים של חברת לה-קמפניולה. החברה הינה חברה מובילה בתחום מוצרי התינוקות והתיקים שלה הינם שם דבר ומתאימים הן כתיקי עגלה והן כתיקים לנשיאה על הגב. התיקים, חברים יקרים, ניתנים לנו כתרומה וכל מי שיברר יגלה שעלותו של תיק כזה בחנות נע בין 300 ל-400 ש"ח! אני מבקשת בכל לשון של בקשה - קבלתם ממני תיק - תחייכו, תשמחו ותהנו ממנו! אנא, אל תתקשרו לחברה ותנסו להחליפו! אל תתקשרו ותאמרו שקבלתם אותו דרך דגנית ואתם רוצים א' ב' או ג' כשנותנים לנו סוס במתנה, אל לנו לספור לו את השיניים! מי שעשתה זאת (והיו שלוש כאלו- שרצו להחליף ו/או שבקשו זיכוי) מוזמנת להחזיר את התיק (בייחוד זו שבררה את המחיר ובקשה להחזיר את התיק ולקבל זיכוי) דברים שכאלו גורמים עוגמת נפש רבה לרבים שטורחים בשביל כולנו ודי מדכאים את הרצון להמשיך לתרום לנו! מקווה שלא פגעתי באף אחד, אבל באמת שאבקש שתחשבו על מה שאתם עושים לפני הצעד הראשון לעשייתו- פעמים רבות זה ימנע מבוכה רבה מכולנו. תודה על תשומת הלב,

קשת 82

New member
את כל כך צודקת ....

אני מזועזעת שיש אנשים שלא יודעים להעריך את הנתינה זה מדהים אותי שיש אנשים שחושבים שתרומה מהלב יכולה לבוא עם פתק החלפה ביזיון !!!! אל תשימי ליבך למספר מצומצם של כאלה שלא מבינים את חשיבות התרומה ומזלזלים בערכה הרב ישר כח לך על העזרה והאכפתיות כלפיי אחרים כן ירבו כמוך נשמות טובות

פשוט נמוך ומגעיל ועוד הערה...

לדעתי זה ממש מכוער, זה רק מראה את הפנים האמיתיות של אותו אדם. חבל שזה מגיע לאנשים כאלה כשיש כאלו שבאמת באמת זקוקים לתיקים היקרים האלו. אז לפני שמבקשים ומשגרים "שלח" תחשבו שאולי יש מישהו שזקוק לזה יותר מכם. ממני שפעם גם ייחלתי לתיק כזה...

1 5 0

New member
הצעת פתרון לחברת לה-קמפניולה

הטבעה בצד הפנימי של התיק, כמו שחברת סוגת עשתה בתמונה

אגב...

ידוע לי שבעבר סניפי רשת גדולה ונרחבת בארץ של מזון תרמה עופות בגריל שנישארו מסוף היום או דברי מאפית, אבל "היהודי החכם" פשוט החליט להתעלות מעל כולם ולהחזיר את המוצרים ולבקש זיכויי, מאז החליטה אותה רשת להשמיד את העודפים בסוף היום. פשוט חבל.

נכון רשום בפנים לא רואים את זה

והכי קל מי שרוצה אפשר להסיר את זה בקלות סך הכל חתיכה קטנה(ודרך אגב תודה שבחרת לי צבע יפה נטרלי גם לבן וגם לב)

מיכל 1976

New member
אני קיבלתי גם תיק

ומאוד נהנתי מהאיכות הנוחות והצבעעעע תודה רבה לכם ולפי דעתי מי שביקשה זיכוי או החלפה אין לה כבוד עצמי חוצפנית וכפויית טובה מילא לבקש מדגנית אבל להתקשר לחברה ולבקש זיכוייי? אני לא אתפלא אם הם לא ירצו יותר לעזור.....

../images/Emo7.gifמזועזעת פשוט כך דגיגונת יודעת ומעריכה כל

כך את העשייה שלך והרצון להטיב כל כך מעציב לקרוא על כך שנעשה שימוש לא נאה בתרומות שאת כל כך עמלה להשיג וכמובן אלפי תודות לחברת קמפניולה על תרומותיה בעבר ואני מקווה שגם בעתיד חבל שבינינו ישנם כאלה שלא מפרשים נכון את התרומות וכדאי שלפני שמבקשים לחשוב אם צריכים תודה לך דגיגונת בשם כל מי שנהנה מהתיקים ומחזקת אותך להמשיך עשייה מבורכת זו

מירנטו

New member
דגיגונת אני חושבת עליך כל יום

בזכות התיק הנפלא הזה, שמונח לו מוכן לבית החולים.

למעלה