בקשות מיוחדות מכוווולם!

גרי רשף

New member
בקשות מיוחדות מכוווולם!../images/Emo22.gif

חברים יקרים, הפורום של עירוני ג´, ואין לי בעיה שחוץ מאשר לענייני ביצפר הוא ישמש גם לעניינים אישיים, צחוקים וכו´. בכיף. שתי בקשות: 1. בלי קללות, עלבונות וכו´. אני מבין שזה נורא נורא מצחיק לכתוב כל מיני דברים כאלו, אבל לא כאן.. קטילה קטנה פה, דחקה שם, אבל לא להגזים. המטרה היא לחייך ולא להעליב. 2. השתדלו את כל ההודעות מאותו יום לשרשר ביחד לאשכול אחד. בעיקר כשמדובר באותן הודעות פחות או יותר. זו אינה שיטה להציף את הפורום בהודעות נפרדות מכיוון שיש הודעות חשובות שהולכות לאיבוד בגלל זה. בכלל, לשרשר את ההודעות שלכם ביחד לוקח לי הרבה זמן, ולמחוק- אני יכול למחוק בדקה אחת את כל ההודעות של השבוע האחרון, אז אנא.. תודה רבה על ההתחשבות, שימוש מהנה בפורום, ובתיאבון עם הבורקס..

גרי רשף

New member
כולכם מקבלים ../images/Emo127.gif ביום ההורים../images/Emo22.gif

זה בעוד שבוע, לא?

עוד שיר נחמד ....

יותר מחבר - סאבלימינל מי שלא הבין את זה יודע מי שלא ראה את זה שומע בלב שלך נוגע כי מי שמנסה בסוף פוגע אני כאן בשבילך רושם מילים בשבילך מטריף לאנשים את החושים בשבילך ממשיך בשבילך ומתאמץ בשבילך אני אגרום לעולם להתפוצץ בשבילך בשבילך נלחם על כל מילה בשבילך עובר את החורף בלי שמיכה בשבילך ברחוב בשבילך לומד לכתוב בשבילך אפילו למדתי לאהוב בזכותך עבדתי איתך ונסעתי איתך ת´שקל הראשון שלי הרווחתי איתך לא מפסיק בשבילך תמיד מספיק בשבילך כשאתה טובע מי בא ונותן ת´משיכה הא?? אז אני בשבילך וגם אתה בשבילי בזמנים הכי קשים היית כאן לצידי תמיד איתי לידי כשטוב או שרע מיום מספר אחד עברנו יחד כל צרה אני עזרתי לך להיקלט אפילו לימדתי אותך ת´אלף בית ואתה פשוט היית לי מקום לברוח כשהייתי עצבני או שסתם לא היה לי כוח אני לא זוכר ת´יום שבו הכרנו אבל מה שבטוח שזה היה מזמן דקות אחרי שבאתי לעולם לפעמים אני מרגיש שלנו בוורידים זורם אותו הדם שקר או שחם, בכיף ובלחץ כשטוב בחיים או כשחיים בשביל הכעס אתה נמצא שם ברקע מחבר את המציאות כמו תקע לשקע כולם אמרו לי שאתה עוד תיעלם אבל אני ידעתי שאנחנו נתקדם אם אתה לא בדיל, אני לא חותם תראה שנהמם את ישראל, עוד נהמם פזמון מי שלא הבין את זה יודע (מי שלא הבין - יודע) מי שלא ראה את זה שומע (מי שלא ראה - שומע) בלב שלך נוגע (בלב - נוגע) כי מי שמנסה בסוף פוגע (אווו - בסוף הוא פוגע) כשהמצב על הפנים אתה מתעצבן ומתנהג בפראות המסר עובר בקלות, אך לפעמים זו טעות ולכן אתה סובל מדעות קדומות של אנשים שלא מקשיבים למילים אלא רק לקללות ויש אוייבים שמנצלים אותך כמעט עד הסוף מתעללים בך בשביל איזו וילה עם נוף עכשיו תורי לעזור אז הקמתי את תאקט וביחד נכניס עם חדש למשחק מייצגים בכבוד עכשיו גודלים עליך כמו קיפי בן קיפוד (מי?) בן קיפוד SEE מתארגנים ישראלים עצבניים ואנחנו יוצאים להפציץ ת´מסכים אחי עשינו את הכל שאתה תהיה מונצח חדרת לעם שלי ללב וזה מוכח אז גם אם שקר אני חם ולא נמחק כי הסאב החבר הכי טוב של המשחק פזמון

nafster

New member
בנצי חושב שהוא שר כמו סאב...

יש לי חבר דפק חולצה בקסטרו חושב שהוא סאב בנצי אתה לא סאב לא סאב לא סאב לא סאב (לחן של לא קיפוד של קוקו)

The_VIP

New member
אם כבר יש פה מורה לכלכלה אז...

כמה אתה חושב שיעלו לי כמה מאיות...?

למעלה