בקתות החצר המוסיקלית" - מושב רמות

rakefet33

New member
בקתות החצר המוסיקלית" - מושב רמות ../images/Emo140.gif

שלום לכולם, הבטחתי לדווח על האירוח בבקתות החצר המוסיקלית...אז הנה, אני מקיימת את הבטחתי (-: באנו להתארח 2 משפחות עם קטנטנים (בני 3) ל-5 ימים. היינו עד כה בלא מעט חופשות וצימרים, ואני חייבת לציין שאלו אחד מצימרים היותר מושקעים ומוקפדים שהיינו בו. ראשית, בעלי הצימרים הנחמדים, טרחו להתקשר אלינו לשאול מתי נגיע כדי ששעה קודם הם ידליקו עבורנו את המזגן בצימרים כדי שיהיה לנו קריר ונעים !! (משהו שעד כה אנחנו לפחות לא נתקלנו בו..) הצימר היה מוקפד, נקי ומאובזר עד לפרטים הקטנים ביותר..החל מעוגיות, יין, חלב ופירות טריים שחיכו לנן כשהגענו, חלוקי מגבת מפנקים על המיטות, סבונים ושמנים בג'קוזי (הגדול למדי) בחדר, מגבות ריחניות ורכות נפרדות לבריכה ולרחצה (אפילו בצבעים שונים כדי שנדע להבדיל..), סרטים (לא צרובים) ל DVD טלויזית LCD עם ערוצי בייבי לקטנטנים (!!) כלי מנגל בארונות וכו' הצימרים היו נקיים ומצוחצחים, הבריכה הייתה נקיה (מידי יום בעלי הצימרים ניקו אותה..שזה כשלעצמו חידוש מרענן..) עם דק די גדול שמאפשר לשבת להשתזף ליד..או סתם לנוח אחרי הבריכה. בקיצור, מאוד מאוד נהננו !!! בעלי הצימר היו נוחים ולבבבים מאוד וסייעו לנו בכל מה שביקשנו. המקום בעל 3 צימרים בלבד... מאוד מאוד מומלץ !!! (דרך אגב - חשוב לי לצייין שאני אזרחית רגילה ולא בעלת אינטרס פרסומי כזה או אחר. פשוט לקוחה מרוצה...)

katam

New member
אני ממש שמחה שנהנתם

עד כמה שאני זוכרת היו כאן כבר ביקורות טובות על המקום תודה שבאת לספר לנו

rakefet33

New member
מאוד תלוי...

אני חושבת שבסביבות ה700-800 ש"ח/לילה. אנחנו קיבלנו מחיר אחר מאחר ובאנו לחמישה ימים מלאים, 2 צימרים.. אבל, ממש שווה (-:

איפה תמצאו מלון שמקבל ככה

מצחיק אותי שלפעמים אנשים שמתקשרים להתעניין בצימר אומרים לי שהמחיר מתקרב למחיר בבית מלון,אז אלך למלון,אני מחייך ואומר להם,איפה תמצא ג'קוזי בבית מלון,איפה תמצא מלון שיש בו יותר מ-8 ערוצי טלוויזיה,איזה בית מלון יקבל אותך עם עוגיות,פירות,יין,חלב,וכו',שלא לדבר על חלוקי רחצה .כבודם של בתי המלון במקומם מונח,אבל אין בכלל מקום להשוות.לטעמי כל בתי המלון גם היוקרתיים ביותר,אם להוציא את הלובי והמעליות השקופות,נותנים לנו פרוזדור ארוך,שבאחת הכניסות יש דלת עם כרטיס מגנטי,שכשאתה נכנס,אתה מוצא בצד ימין ארון בגדים וכמה מיתלים וכספת,בצד שמאל מקלחת עם אמבטיה משנות ה-60, אתה נכנס עוד קצת ובצד שמאל מיטה זוגית (לפעמים שתי מיטות יחיד) וממול טלוויזיה 21 אינצ תוצרת טורקיה עם 8 ערוצים של הוט,ועוד 2-3 מצלחת לווין פרטית,

../images/Emo3.gif לא כל המלונות הם כמו המלון שביאס אותך

בת"א.. ויש אנשים שאוהבים בבית מלון את ארוחות הבופה העשירות את תוכנית הבידור או הספא או הרחצה בבריכה הגדולה... שכל אלו לא תמיד נחלתם של כל הצימרים

למעלה