ברגע האחרון הוא פתאום נבהל הזיע ונלחץ ורצה להקים קואליציה עם

0bama1

New member
ברגע האחרון הוא פתאום נבהל הזיע ונלחץ ורצה להקים קואליציה עם

הסחטנים האנטי ציונים .את הכול יזכרו לו בעוד 3 חודשים .

haemek15

New member
כמו כל אותם "מנהיגים" שלמדו קצת שפה שמאלנית, שעלו ונבחרו

ונתנו לרפי השכל מהשמאל את ההרגשה שהם הם הדבר הבא, גם יש עתיד תעלם בתהום הגיחוך.

כי אין לכם כלום. כלום. רק בלורית וחיוך וכלכלה ורפואה וחינוך שאתם הורסים.

tgranot

New member
אז עכשיו יש עתיד הם השמאלנים התורנים

פעם קודמת מפלגת העבודה הייתה אשמה כי הם שלדבריך הרסו את הביטחון למרות שהאדון שלך הודיע כי הייתה לו ממשלה נהדרת . אז מי משניכם משקר.
הפעם יש עתיד כן לקחו תיקים כלכליים וכמובן שהרסו את הכל. כמה תנסה לשקר ולתרץ בשם האדון שלך שפשוט לא מנסה לעשות כלום אם אף אחד. עד כמה תאשים תמיד את השותפים הקואליציונים במקום את מפלגת אפס ביצועים הנתמכת ע"י חברי מרכז , שרים, ובוחרים שכולם אפסים כמוה. לך שן על האף.

0bama1

New member
ראה כאשר אנשים מתוסכלים הם כבר לא יודעים מה לעשות עם עצמם

haemek15

New member
העובדה היא שזה מה שקורה, וביבי צועד לקראת הקדנציה הרביעית.

העבודה נהנת מקשר ישיר לתשקורת המושחתת ןכספי הקרן לישראל חדשה, זה מה שמחזיק אותה בחיים. אין לה שום הצלחה, שום ישום של המצע, כלום.

ומה היה לקדימה? למה קדימה התנדפה? עברה מ- 28 מנדטים להתפרקות כוללת תוך קדנציה אחת. למה?
למה לפיד קבל 19 מנדטים ועכשיו מקושש אחת שאולי לא תעבור את אחוז החסימה?

כי כולם נאדות של מצביעי שמאל מובסים, אפס בישום אפס בביצוע, רק ניפוח של תשקורת אלימה.
אין תחליף לביבי, מנהיג מצוין, שלמרות תשקורת אלימה ושקרנית, והרבה כסף מהקרן לישראל חדשה שמושקע בהריסתו (כדי להפיל מנהיג טוב), למרות זאת ביבי ראש ממשלה.

רוב עם ישראל מספיק חכם לראות את זה. מיעוט לא מסוגל להפעיל מסננים נגד התשקורת ומתנהג בהתאם.

0bama1

New member
תגיד עמק מה אכפת לך להמתין עוד שלושה חודשים ואז נדע ?מה דעתך

haemek15

New member
למה?זה מפריע לך שאני מדבר?

אפילו ציפי רואה להיכן אתם הולכים: לאותו מקום שכל נאד הולך.

אגב, התשקורת כבר עובד על הנאד הבא: כחלון. אפס שהצליח לו דבר אחד והתשקורת כבר הופכת ו למנהיג הגדול הבא, העיקר לגרוע מצביעים מביבי, דווקא מנהיג מצוין. העיקרון הוא שגם כחלון יתפוגג אחרי קדנציה אחת.

רפי השכל לא רואים את זה.

0bama1

New member
חס ושלום עמק נהפוך הוא דבר ככל שתחפוץ .תפנים אני לא מנהל אני

בדיוק כמוך .סבבה לגמרי .ולגופו של עניין אני לא יודע מה ציפי רואה או לא רואה .ולגבי כחלון זה אחד משלכם כמו ציפורה .ואני לא יודע מי יתמוגג ומי לא .אי אפשר לצפות את העתיד מבחינתי היה הטוב ביותר להתמודד גוש מול גוש וזה יהיה בחוק .ואם החרדים רוצים גם גוש שיועילו להתאחד עם שס .לדעתי הולך לקרות פה משהו כזה .

haemek15

New member
יש עתיד היו פעם גוש. עכשיו בקושי תעברו את אלוז החסימה

ובבחירות הבאות, כבר תתאדו לחלוטין. למה?

למה לא? מה ישל לכם? מה עשיתם? איומים ועקשנות ריקה. אין לכם כלום פרט לזה. יש את הבלורית, אבל זה לא "מביא מנדטים", כי אין כלום מתחתיה

0bama1

New member
אני מבין את הקנאה בבלוריתו של יאיר .כל אחד צועק מהיכן

שכואב לו .אבל איך אמר יאיר ?נמשיך מאותה נקודה שהפסקנו .תשמע חבוב אין לכם מה למכור יותר זמנכם עבר .כל אדם עם קצת חושים פוליטים מריח את ריח המהפך באוויר .נתניהו לא יהיה ראש ממשלה יותר.ולשאלתך מה עשינו ?כאשר בראש עומד "אגו מנייק"שפוחד מהצלחתם של אחרים אי אפשר להצליח .שאל את כחלון ,את יאיר ,את בגין מרידור ליבנת ועוד כאלו ששכחתי .
ולגבי יאיר בעוד שלושה חודשים נדבר .

haemek15

New member
כלומר שנתים לפיד לא הצליח בכלום וביבי אשם?

דווקא שר האוצר הקודם מאוד הצליח, וגם שם היה ביבי, אז מה קרה?...
לפיד תפס תחת, פתח את הפה כאילו הוא ראש הממשלה. כמו כל נאד מלא אויר חם, הוא יתאדה, ואתם תמשיכו לחפש נאדים אחרים, ותמשיכו להתאכזב מהם.

0bama1

New member
יאיר הצליח גם הצליח והוכחה היא שמר ביבי לא יהיה ראש ממשלה

haemek15

New member
"והוכחה היא שמר ביבי לא יהיה ראש ממשלה"??

הרבה כושלים ניסו להשתמש בהוכחות עתידיות

אגב, שם לב שאין לך כבר תקוות לגבי לפיד, אתה רק רוצה שביבי יכשל. ברור לך שזה לא ביב שיפגע, זה אתה ואנחנו, אז תזהר לקראת מה אתה מקווה.

0bama1

New member
הרוב המוחלט לא רוצה את הביבי .והרוב המוחלט יודע בוודאות שהבי

שהביבי לא יהיה ראש ממשלה .כל מי שנטוע במדינה הזו וחש את הדופק יודע שהביבי סיים את תפקידו .ולגבי יאיר לפיד ניפגש פה בפורום בעוד שלושה חודשים לאחר תבוסתו של הביבי .ואז נדבר

haemek15

New member
כלומר אתה יודע מה הרוב המוחלט יצביע?

כי נראה לי שאתה מאמין לתשקורת השמאלנית.

שתבין, הם לא תמיד אומרים את האמת. לעיתים הם מגזימים, כדי לשכנע רפי שכל להצביע לשמאל. הפעם "השמאל" זה כחלון, לא לפיד.

תמיד יש נאד חדש שהתשקורת מנפחת, תמיד הוא מסריח ותמיד בסוף הוא מתנדף.

0bama1

New member
מר ביבי לא יהיה ראש ממשלה הרוב יודע זאת גם מר ביבי יודע זאת

haemek15

New member
תודה

אתה צריך לשמוח, עכשיו אתה לא היחיד שכותב כאן.

איפה כולם? הבינו שמתחת לבלורית אין כלום?

0bama1

New member
דווקא היה לי נוח לכתוב פה לבד ללא מריבות ללא וויכוחים ללא חס

ללא חסימות .אף אחד לא הפריע לי לכתוב את דעותי שהם "עקרונות מפלגת "יש עתיד" .

haemek15

New member
זה די מאפיין את יש עתיד

איש לא רב או מתווכח עם לפיד. זה לא דמוקרטיה, זה דיקטאטורה. זה המקום שאתה רוצה להיות בו?

למעלה