ברוכות הבאות ל
החדש שלנו

ברוכות הבאות ל../images/Emo82.gif החדש שלנו

מקווה שיהיה לנו כיף לא פחות מאשר בקומונה. מזמינה אתכן לצרף תמונות לגלריות שאפתח. גלרית מניקות תאומים וגלרית היונקים שלנו (בתמונות הנקה לא תמיד רואים אותם היטב). דבורה אמורה להצטרף לניהול כמה שיותר מהר. המון כיף והצלחה לכולנו

המון מזל טופ ../images/Emo213.gif ../images/Emo213.gif

דבורה ונועה , המון תודה על מה שאתן עושות ותעשנה למען הנושא הזה. אין ספק שהפורום יאפשר כמה דברים שלא אפשריים בקומונה (כמו חיפוש לדוגמא) שיעשו את החיים הרבה יותר נוחים . (התאומות זזות בפנים כנראה גם הן מתרגשות מהבית החדש). כל הכבוד

chufnikit

New member
../images/Emo45.gif אין ספק שהנושא בהחלט שווה

פורום
. מקווה להמשיך לראות את כולן כאן, ובקרוב אולי גם להכיר . שתשמיך אותה הצלחה כמו עד עכשיו בקומונה !! ותודה גדולה לשתיכן

ממה מיה

New member
לבקשתך - הנה שלושת היונקים שלי

היונק הבכור - איתן, בן 4. ינק במשך שנה שלמה. ביום הולדת שנה שלו גילינו שהפרה רוצה להניק יותר משהעגל רוצה לינוק, הוא פשוט גמל את עצמו. היתה חוייה נפלאה בהנקה שלו, וגם אני מרגישה את ההשלכות (מבחינת מערכת החיסון שלו טפו טפו טפו והקשר בינינו
) ולא רציתי לפספס אותה עם התאומים. רוצה שהם יקבלו לפחות מה שהוא קיבל. אגב ביום הראשון בבית, לאחר שחזרתי עם התאומים מביה"ח, איתן ביקש גם כן לינוק, אני שלפתי לו שד ובעלי הרים גבה... הוא ינק שתי לגימות ובזה מיצה את העסק (איקון של אנחת רווחה) להניק שלושה נראה לי כבר מעל לכוחותיי

ממה מיה

New member
והנה צמד היונקים בפעולה בביה"ח

דורון ונטע נולדו בשבוע 36+0 במשקלים 2635 ו 2280 , לידה רגילה. נטע נולדה ראש ודורון עכוז. החברה ינקו יפה כבר בחדר לידה. כל תחינותיי לביות מלא (rooming in) עלו על שרטון. מצאתי את עצמי במשך שלושה לילות מסתובבת כמו רוח רפאים במסדרונות מחלקת יולדות, בין החדר לתינוקייה, מתמודדת כל פעם עם אחות אחרת בתינוקיה, שמפחידה אותי שבלי תוספים הם לא יעלו במשקל.. ועם מבטם המרחם של האחיות במחלקת יולדות והיולדות האחרות ובעיקר אמהותיהן... נדרשתי להעיר אותם להנקה - ניסיתם להניק פעם תינוק ישן ? ניסיתי לשאוב, והצלחתי להביא 5 מ"ל של קולסטרום, אמא שלי היתה נוכחת ותהתה אם בכלל יש לי חלב... מזל שזו לידה שנייה והסברתי לה שזוהי רק ההתחלה..שזהו קולסטרום... את פניי בתינוקייה קיבלה אחות זועמת שכעסה עליי שכבר שעה וחצי עברה והילדה טרם ינקה, וכמות הקולסטרום שהבאתי ממש לא מספיקה והסוכר שלה יירד ויגרום לה לפגיעה מוחית... כאן פרץ מעין הדמעות. באחד הלילות הם היו רעבים באותו זמן. העמסתי אותם על עריסה אחת ונדדנו לחדר, (אי אפשר להניק בתינוקייה) בדרך ביקשתי מאחת האחיות של מחלקת יולדות עזרה בהנקה של שניים, היא השיבה שיועצת ההנקה תהיה ביום ראשון - זה היה יום חמישי בלילה..., אמרתי לה שאני לא צריכה הסברים אלא עזרה טכנית בלבד. שתחזיק לי אחד מהם בזמן שאני מארגנת את השני. התמונה של נעה מיניקה שניים היתה לי בראש מהסדנה והפורום, וזה היה מדהים - חיברתי אחד, חיברתי שני והם ינקו מייד !! האחות התלהבה והלכה לקרוא לעוד אחיות מהצוות להתבוננן בנס, היא גם צילמה - אז הנה לפניכם התמונה

anguly

New member
התמונות האלה של הנקה זוגית

זה ממש מהפנט! מקסימים היונקים שלך

ממה מיה

New member
תמונה מדהימה !

איך הצלחת להנדס אותם כך שיסתכלו יחדיו על שיר ? אגב, איך ההכנות ליום ההולדת ?

לא הינדסתי אותם

האומנות בצילום ילדים זה לתפוס את הרגע וזה בדיוק מה שקרה. היומולשת של שיר בגן הוא מחר. היום אופים עוגה ומתכוננים לחגיגות. יומולדת לחברים בבית עוד לא תוכנן בכלל. נחשוב על זה בהקדם.

anguly

New member
איזו תמונה מדהימה../images/Emo99.gif!

3 יונקים מדהימים

osi28

New member
שוב ברכות והפעם לפורום!

כל הכבוד לך נעה ולך דבורה. תמשיכו לעשות חיל!

למעלה