ברוכים הבאים לביתנו החדש

../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif תודה מותק

ומגיע לך עוד תודה ענקית על הקופון - תודה רבה
יום נעים

מזל טוב על פתיחת הפורום החדש !!!

כל הכבוד לך שלקחת את היוזמה הזו בשתי ידיים. מאוד הולם אותך הכחול !!! אנחנו נצטרף לפה בעוד שנתיים
הגוזל עוד תינוק. אבל טוב שיש לאן להמשיך ולצעוד !! יישר כוח

אילתית 2

New member
מזל טוב

וואוו איזה קשה....אני צריכה להתפצל....מה יהיה גם כאן וגם שם (הורים לתינוקות...) למרות שמזמן מתאימה לפורום הורים לפעוטות אבל..... אבל בטוחה שאם הרי כולן כאן אז לא משנה איפה הכתובת....אלא איפה המשפחה

מזל טוב ../images/Emo65.gif

המון הצלחה עם הפורום החדש.. פעוט זה מגיל שנתיים נכון? מותר לי להיות פההה?? בהצלחה, איזה מגניב לראות אותך בכחולללל

da kine

New member
מזל טוב

מזל טוב על הפורום החדש. באמתמ התחיל להיות צפוף בהורים לתינוקות. בדרך כלל סמויה בפורומים, אבל מאד אוהבת לקרא ולהשתמש בעצות. אני בת 36, נשואה ואמא לבן שנה ו - 5 חודשים, במקצועי עובדת סוציאלית. מאחלת בהצלחה למנהלת הפורום והצלחה למשתתפי הפורום

da kine

New member
מזל טוב

מזל טוב על הפורום החדש. באמתמ התחיל להיות צפוף בהורים לתינוקות. בדרך כלל סמויה בפורומים, אבל מאד אוהבת לקרא ולהשתמש בעצות. אני בת 36, נשואה ואמא לבן שנה ו - 5 חודשים, במקצועי עובדת סוציאלית. מאחלת בהצלחה למנהלת הפורום והצלחה למשתתפי הפורום

מזל טוב ובהצלחה

מקווה שתקבלו אותי לכאן בברכה בבוא היום כמו שקיבלתם אותי לפורום הורים לתינוקות...

Meital GW

New member
אפשר לקבל מפתח? ../images/Emo8.gif

המון המון הצלחה בביתנו החדש עם האמא החדשה/ישנה שלנו... אמא עמיתית מאחלת שיהיו שרשורים ארוכים ומהנים בתחומים שנוגעים לפעוטותינו (
) המקסימים.

want a baby

New member
נכנסתי לאחל בהצלחה

למלי ולפורום המקסים הזה. מאחלת לכולנו שיהפוך בית חם כמו ש"הורים לתינוקות" היה בשבילי...

gallish

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif רק עכשיו ראיתי....

מלי, שיחקת אותה
בהצלחה בפורום החדש ובניהול שלו, איזה כיף שהגענו לגיל שאפשר להתחיל

טובה37

New member
וואו איזה כייף

כמה חיכיתי לפורום שכזה אצלי כבר שניהם "גדולים" איזה יופי ואחלה מנהלת יש לנו פה

למעלה