ברוכים הבאים לפורום דיכאון

Lady Stark

New member
היי ליז

הפורום הזה הוא לא תחליף לייעוץ פסיכיאטרי ואני לא מקצועית, אז לצערי אני לא יכולה לתת תשובה כזאת. חשוב שפסיכיאטר קבוע ילווה אותך.
אני כן יכולה לומר לך שבחירת פסיכיאטר טוב חשובה לא פחות מהכדור הנכון או פסיכולוג טוב.
לגבי החוסר חשק - התחלת טיפול תרופתי חדש זו תמיד חוויה מפוקפקת. היא מלווה בעליות וירידות ובסימפטומים פיזיים קשים. צריך במקרים כאלה סבלנות כדי לראות אם הטיפול החדש משפיע. בדרך כלל מדובר בתקופה של 2-4 שבועות.
הקלונקס הוא כדור הרגעה נקודתי שפועל מיד, אז יכול להיות שהלקיחה שלו בקביעות היא מה שיוצר תחושה של אדישות כללית.
שוב, תתייעצי עם הפסיכיאטר. אפילו תתקשרי אליו למרפאה כדי לדבר כמה דקות. נהוג לעשות את זה.

Lady Stark

New member
ברוכים הבאים לפורום דיכאון

דיכאון זו לא מחלה שאפשר לראות, ולכן פעמים רבות הסביבה מתייחסת אליה כאל "נעלמת". אנחנו כאן כדי לומר שלמרות שהמחלה שלנו לא נתפשת במונחים מיינסטרימים כמחלה, היא מצב בריאותי לכל דבר. סבל נפשי יכול להיות קשה מנשוא, יותר מכל כאב פיזי. הוא פעמים רבות גם מלווה בכאב פיזי ובמחלות נלוות. הוא פעמים רבות גם משלב בתוכו כמה סוגים של הפרעות.
לעתים הסבל אפילו קשה יותר, כששאר האדם אינו מבין על מה המהומה. והוא תמיד קשה יותר כשאנחנו במסגרת סטריאוטיפית שמקשה עלינו להתגבר על הבושה ולומר בקול רם שאנחנו זקוקים לעזרה.
זה פורום שמטרתו לתת תמיכה לחולי דיכאון על סוגיו השונים והעוצמות השונות.
אני מזמינה אתכם לשתף, לפרוק ולשאול שאלות כדי שתוכלו לקבל הבנה ואוזן קשבת מאנשים החווים דברים דומים למה שאתם חווים.
אני מתחייבת לשמור על הפורום נקי ובאווירת תמיכה ועזרה הדדית, אתן מענה לכל אדם המבקש אותו ואעודד ביטוי עצמי מלא.
שיהיה לנו בהצלחה!
ליידי סטארק, מנהלת הפורום

למעלה