ברוכים הבאים לפורום חיות משק

ברוכים הבאים לפורום חיות משק

אם יש או יהיה או אוהבים מרחוק/קרוב תרנגולת וברווז עז וכבש פרה וסוס חמור וגמל אלפקה או הלמה ואווז ועוד ועוד החיות משק שאנו רגילים לראות בחוות ובפינות החי אז אם כן אתם מוזמנים לדבר עליהן ולחוות את אהבתכם וידיעתכם על חיות אלו ברוכים הבאים וברוכים תהיו

Sweet Fantasy

New member
ו.... תתחדש../images/Emo70.gif

בשנית
בהצלחה

Cגלית

New member
אצלנו יש

3 תרנגולות ותרנגול אחד. 3 ארנבות. 3 שרקנים. 2 חתולי בית והרבה חתולי רחוב שאני מאכילה. הלוואי והיה לי מקום לכל החיות שציינת ויותר

שלום לכם

מזל טוב על הפורום החדש! אני מתנדב בפינת חי ביבת ספר ויש לנו פינה מאוד מגוונת ויפה! כוללת כול חיות המשק כמעט אני בבית מגדל כ 20 תרנגולות וכלב! מתכוון להגדיל את הגידול בעתיד

Cגלית

New member
היי../images/Emo39.gif

יצא לי להתייעץ איתך בעבר, כיף שפתחו לנו פורום כזה.
סיגלית.

LightbuIb sun

New member
שלום:)

אני עובד ברפת, וגם גר בשכנות ומטפל בעזים....כמובן שיש במשק גם תרנגולות, וארנבונים...אבל אליהן אני פחות קרוב. נעים להכיר כיף שנפתח כזה פורום

icy rain drop

New member
יש גם אתה באת ../images/Emo13.gif

אני סתם עירונית שאין לה חיות חוץ מכלבה שחורה וקטנה. אבל גם לי מותר לא? חח :] אני מחכה שתצלם תמונות מעבר לגדר

היי

שלולם לכולם עוד פעם! אני זוכר שדיברנו! באמת טוב וכיף שפתחנו פורום! אגב אם תרצו יעוץ או כול דבר בקשר לעופות אני הכתובת! למרות שאני בן 16 וחצי אבל מגדל כבר 4 שנים ובאמת רכשתי הרבה ידע ומקצעיות בדבר

אני מגדל

אני מגדל תרנגולות בלדי שכפי שציינתי היא לא באמת גזע אבל היא תרנגולת! וגם כן מגדל טורקן או גלוחי צוואר (זה סוג בלי שיער על הצוואר) ומגדל גם כן תרנגולות חסרות זנב יש לי 2 נקבות בפינת חי למרות זאת יש לנו: משי לבן ושחור -תרנגולות בעלת פרווה כמו לכלב עם קצת נוצות סוברייט חום - תרנגולות מדליקות וקטנות בעלות צבע מדהים! זקנן - תרנגולות בעלות זקן וגם כן קטנות יחסית פניקס - תרנגולות מדהימות! בעלות זנב ארוך מאוד -כמעט פראיים פולניות - בעלות ציצית על הראש או פונפון! מדהימות!!

LightbuIb sun

New member
אני אצלם ברגע שיהיה לי כוח:)

אני צריך תאורה מתאימה, ושיש תאורה מתאימה זה אומר שהשמש במרכז השמיים ושהשמש במרכז השמיים חם ממש..חח.

antreprize

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

אני אופיר, אני גר במושב בעמק יזרעאל. אין לי(ולמשפחה שלי חיות מחמד), אבל מה שכן יש לנו זה עגלים ותרנגולי הודו במשק, נמיות מתחת לבית וחתול שמסתובב מחוץ לבית שהוא גם יתום וגם אח שכול שאימצנו כשהוא היה גור.

למעלה