ברוכים הבאים לפורום ישראל ביתנו

Lior T1

New member
ברוכים הבאים לפורום ישראל ביתנו

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום של המפלגה המשפיעה ביותר לשנת 2009! כולכם מוזמנים להיכנס לפורום ולהגיב ללא קשר אם אתם תומכי המפלגה או לא. מטרתו העיקרית של הפורום היא לעודד דיון בנושאים הקרובים לדעות המפלגה ולהכיר אתכם - הבוחרים. כל הדעות ייתקבלו בברכה, אשמח לענות על שאלות בכל נושא,

Ma†an

New member
ברוך השם, סוף כל סוף

לא הבנתי איך לא קיים פורום למפלגה הנהדרת הזאת. הגיע הזמן בתור אחד שכנראה יצביע ליכוד אני מאחל בהצלחה מכל הלב לאביגדור ליברמן בבחירות הבאות. איש ישר.

Lior T1

New member
למה ליכוד?

מתן, אני חושב שאם תתרשם קצת מהמצע של ישראל ביתנו אולי תשנה את הצבעתך. הליכוד בכל מקרה יבחר, ישראל ביתנו זקוקה לתומכים כדי להשמיע את קולה ולהשפיע! בממשלה הבאה.

זה שטויות שהליכוד בכל מקרה יבחר.

למה אני לא מצביע לליברמן, בגלל שליברמן ישב בממשלת קדימה במשך שנתים וכהן כשר לעניינים אסטרטגים. כשנמשכו הברחות הנשק- ליברמן בממשלה לא עשה כלום לחסום את הברחות הנשק מציר פילדלפי,למרות אזהרות הליכוד ונתניהו. קצת לאחר מלחמת לבנון הוא תמך בהפסקת האש שהובאה לממשלה. לכן אני מצביע ליכוד.אבל שיהיה לכם בהצלחה (ולא ע"ח הליכוד רק ע"ח קדימה והעבודה)

Ma†an

New member
אני בקיא במצע של ישראל ביתנו

אבל תחשוב, ש'אם הליכוד בכל מקרה יבחר' ואנשים ימשיכו להגיד את זה בסוף מפלגת האסון 'קדימה' תיקח את השלטון. שאני משתמט, יורד מהארץ, מתאבד, לפני שזה יקרה. אני לא מסוגל לסבול עוד 4 שנים תחת הברברנים הפחדנים, חסרי כל תעוזה ונסיון, מושחתים, דוחים, צבועים, ובל נשכח את האף של ציפי שעליה אני לא מסוגל להסתכל יותר מ2 שניות מבלי להקיא... אבל זה רק אני אני סבור שביבי נתניהו התבגר, כמו שבני בגין אמר. למד מהטעויות שלו אין בנאדם רהוט ואינטליגנט ממנו, הוא זה שגרם לאלפי סיכולים של פיגועי טרור, הוא היחיד שניסה לקדם את ההסברה של ישראל בעולם במאומה. בתור שר אוצר הוא פישל אבל גם שיחק. ואת זה אני לא אשכח לו...

Rafuf1

New member
ביבי נתניהו - מדבר טוב עובד טוב רק במצבים נוח

האם אתה משוכנע שביבי יוכל לעמוד באתגרים הקשים ביותר המתקרבים לפתחה של המדינה. אני מדבר על מלחמה כוללת שמתקרבת לאט לאט מלחמה עם חיזבאללה חמאס סורייה ואיראן. לראשונה מזה זמן רב ישראל נמצאת בצומת של המשך הקיום שלה - רק מנהיג בעל יכולת להחליט החלטות היסטוריות להסתכל לעם יישר בעיניים ולומר את האמת יוכל אולוי להציל את המדינה. מנסיוני למדתי שביב אינו בנוי למצבים קריטיים למצבים אילו חייב מישהוא עם יכולת להחליט החלטות קיצוניות כי אין ברירה. ביבי נכון להיום רחוק מהפרופיל הזה ברגע האמת להערכתי הוא יתחבא אחרי ברק שהוא הגרוע מכל. לכן אני בוחר ליברמן כי הוא מבין בדיוק איפה אנחנו נמצאים ומה עתיד לבוא - ומה יש לעשות ללא מורא או פחד כדי להמשיל להתקיים.

בדנתמ

New member
ביבי והליכוד...

מביבי אני טיפה מודאג. הוא מדבר מאוד טוב וזה חשוב מבחינה מדינית (במיוחד כשנשיא ארה"ב החדש עושה עליי רושם גם הוא של אחד שמוכשר בעיקר בדיבורים) ומבחינה כלכלית המדיניות של ביבי היתה לא רעה לדעתי (היא היתה מכוונת לטווח ארוך יותר וטרם ניתן היה לראות את תוצאותיה כשהחליפו אותו ושינו אותה...) מה שכן, בליכוד של היום יש אנשים כמו בני בגין ומשה יעלון, שהם גם אנשים ישרים (וכשאני מדבר על יושר, אני לא מתכוון רק לכאלה שלא עוברים על החוק, אלא גם לכאלה שעומדים במילה שלהם ובעקרונות שלהם גם כשאלה לא נותנים להם עוד יוקרה פוליטית ואפילו עולים להם במשרתם... בניגוד ללבני הקטסטרופלית למשל...) וגם מחזיקים בדעות מדיניות רבות איתן אני נוטה להסכים. מה גם שבשל יושרם האישי, אני סבור שהדעות הנ"ל הן באמת דעותיהם, בניגוד למקרים אחרים בהם אני סבור שדעות הפוליטיקאים הן הדעות שהם חושבים שיתנו להם תמיכה פוליטית וברגע שהתמיכה מתקבלת... אתם יודעים טוב מאוד מה קורה. אני מקווה שהאנשים הנ"ל ושכמותם, יקבלו כוח לא מבוטל בממשלה שתיבחר ויוכלו לתת לביבי גב חזק, אך תובעני, שיכריח אותו להישאר בתלם. אני חושב ששותפות קואליציוניות חזקות לליכוד מהימין, כדוגמת ישראל ביתנו, יוכלו לחזק את הגב הזה באם ישכילו להקפיד היטב על הערכים עליהם הן מושתתות, ויוכלו לסייע בשמירת ממשלה, שסוף כל סוף אחרי העשורים הקטסטרופליים שעוברים עלינו, תשכיל להנהיג מדיניות חוץ חזקה. *מדיניות חוץ חזקה, היא, לצורך העניין, רחוקה מאוד מה"ניכנס בהם" רקק לשם השואו של מפלגות שמאל מוזרות כמו קדימה. מדיניות חוץ חזקה היא כזאת שמנטרלת מראש את הצורך שלנו להגיב בכזה אופן, כיוון שהיא תשנה את המשוואה האזורית במזה"ת. מדיניות שכזאת, תנהיג תג מחיר על כל קסאם ותדאג להפעיל את צה"ל בשיטתיות לפי תג מחיר זה, עד שהחמאס יבין שכל טיל שהוא יורה מזיק לו יותר משהוא מזיק לנו. מדיניות שכזאת, תקשיח את תנאי הכליאה של האסירים הבטחוניים (שכיום מקבלים ביקורים, אינטרנט, טלוויזיה, ובגדול חיים יותר טוב מבעזה) כדי להפעיל לחץ שיביא לשחרור המיוחל של גלעד שליט. מדיניות כזאת, תדאג להוקיע מהשורש את התופעה של מפלגות אויב בכנסת. אין לי בעיה עם הרעיון של מפלגה ערבית, כל עוד היא באה באמת לייצג את ערביי ישראל כבני מיעוט אתני החיים בישראל, מחזיקים באזרחות ישראלית, ושואפים לשוויון זכויות וגם חובות מהמדינה. אבל המפלגות הערביות אצלנו מייצגות את הפלסטינים למעשה, ולפעמים גם את החיזבאללה ושות'. הן שוללות את צביונה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ופועלים למען זכויות של עם שנמצא איתנו במצב של מלחמה, קרי אויב, ולא למען זכויות המיעוט האתני אותו הן מתיימרות לייצג. בכל אופן... הדבר היחיד שמפריע לי בישראל ביתנו הוא מושב הכנסת האחרון. תמכתי בהם בבחירות האחרונות, מתוך תקווה שהנה, סוף כל סוף יש לנו כאן מפלגת ימין מתון אמיתית וכנה, שעומדת בעקרונותיה ומוכנה להילחם עליהם בכנסת. לדאבוני, ראיתי מצב שבו מפלגה זו תמכה בממשלת קדימה ההרסנית... בכל מקרה, בחירות 2009 עושות עליי את הרושם של בחירות גורליות, שכן הן באות אחרי ממשלה ששברה באופן שיטתי את חוקי המשחק הדמוקרטי הישראלי ואת המפה הפוליטית. אנחנו ניצבים כעת, מפנים ומחוץ, בפני איומים חמורים על המשך קיומה של מדינת ישראל, ובגדול אני מחלק את האפשרויות שלנו לעתיד לשלוש: 1 - אסון כבד. למשל, אם קדימה תעלה לשלטון (קדימה = מפלגה שאיגדה את כל מושחתי מרכז הליכוד הכבדים דאז עם כמה מושחתי עבודה והעזה להריץ קמפיינים של ניקיון כפיים, מפלגה שהובילה למלחמה כושלת ולמבצע צבאי מוצלח אחד, שגם אותו היא הצליחה לקלקל בסיום המדיני הכושל שלה, מפלגה בה מכהן שר שהורשע בעבירת מין נגד חיילת, מפלגת שמאל מובהק שממתגת את עצמה כמרכז, האתרוג של התקשורת ברמה שגובלת בפולחן אישיות קולטקיבי לחבריה, בועה מסוכנת שהגיעה הזמן שתתפוצץ... מטאפורית כמובן, אין לי שום כוונה להסית פה לאלימות נגד מושחתינו.) 2 - המשך הדשדוש הפוליטי ודחיית הפתרון לבחירות הבאות. זה יהיה מסוכן, כי ככל שנדחה את הפתרון הזה, הסיכוי שהוא יקרה ירד. ממשלה צרה ומוגבלת ולחץ כבד מצד ממשל אובאמה שלא יעמוד בקנה אחד עם עמדות הממשלה שלנו, למשל, יוכלו להביא לדשדוש שכזה. אני חושש מאוד מפני דשדוש. אם יהיה אסון חד וברור, קיים סיכוי שהציבור עוד איכשהו יתעורר בזמן ויעשה משהו. אם יהיה דשדוש, הציבור ימשיך להיעשות רדום יותר ויותר ככל שיעבור הזמן, ולא יקים מחאה רצינית ועקבית נגד השלטון הכושל. 3 - יציאה מהבוץ. זה התרחיש הפחות סביר, אבל אני עדיין מקווה שהוא יקרה. הוא יכול לבוא, למשל, בעקבות הקמתה של ממשלת ימין חזקה ורחבה, אולי אפילו בשיתוף מפלגת העבודה מהשמאל (בתנאי שזו תהיה מוגבלת מה בכוחה ולא רכיב נחוץ להשגת רוב בפרלמנט) שבה יישמע קולם של אנשים כדוגמאת בני בגין ומשה יעלון ובה תיושם מדיניות ליברמן "אין נאמנות - אין אזרחות". באם ממשלה כזאת תקבל את חופש הפעולה הראוי מצד הממשל האמריקאי, ולא תיקבר ע"י התקשורת הדורסנית והלא אחראית שלנו, אולי, אבל רק אולי, יש סיכוי שנתחיל לצאת פה מהבוץ.

omer giladi1

New member
אם אתה מאמין בדרך של ליברמן

אם אתה מאמין בדרך של ליברמן ושל מפלגת ישראל ביתנו, אתה צריך לתמוך בה ולהצביע לה. לא שמאלה ולא ימינה. תצביע במי שאתה מאמין. בלי שיקולים של למי זה טוב, איך, למה וכמה.

Ma†an

New member
מאמין ,אבל לא לגמרי

אני חושב שהדרך -אם כבר- לריחוק התושבים הלא נאמנים מארץ ישראל היא טרנספר , ולא חלוקת ירושלים ושאר יישובים ערביים למדינה 'פלסטינית' שתהפוך את החיים פה לגיהנום עלי אדמות... אני גם לא מאמין לחקירה שנפתחה נגד ליברמן, בדקה ה90 לפני הבחירות. על מי אתם עובדים?

israel3000

New member
הליכוד לא יבחר בכל מקרה אם לא נצביע לו

מזל טוב על פתיחת הפורום ! לצערי ליברמן הוכיח ישיבה בעבר גם בממשלה שהוא לא האמין בה ולפחות כך אני מקווה. ישיבה בממשלה של אולמרט לא היה דבר טוב וזה עלול לחזור על עצמו גם הפעם אם כל אחד יחליט שהליכוד כבר נבחר. עם בנימין נתניהו בראש הליכוד כל הימין יהיה חזק וליברמן יודע טוב מאוד את זה הוא עבד איתו, שרון זה לא נתניהו ! נתניהו הוא איש ימין אמיתי שרון הוא איש מפלגת העבודה במקורותיו. חילוף שכונות בירושלים יכול להיות תקדים לחילוקה קחו בחשבון או יותר נכון התחלתו של תהליך.

למעלה