ברוכים הבאים לפורום

• פותח הנושא shno
  • פורסם בתאריך

shno

New member
ברוכים הבאים לפורום ../images/Emo140.gif

פורום עורכי דין ומשפטנים הוקם בכדי ליצור שיח דינמי ומעניין לכל אנשי המשפט והעוסקים במקצוע עריכת הדין. הפורום הזה מיועד לנו, עורכי הדין והמשפטנים. כאן אפשר לדבר, לעדכן, להחליף רשמים, להתלונן, להתייעץ ולעזור אחד לשני. איך בוחרים מקום עבודה? מה עדיף - שכיר במשרד, בחברה, בשירות המדינה? האם כדאי לפתוח משרד עצמאי? ואיך עושים זאת? איך משפיעה עליכם המשמרת השניה? מי רואה הכי פחות את הילדים? כל נושא, כל עניין - אתם מוזמנים להניח את הגלימות בצד ולהרגיש בנוח. זהו אינו פורום של עזרה משפטית לגולשים. גולשים שנתקלים בבעיות משפטיות, שצריכים עזרה משפטית, עצה מעו"ד וכד', מוזמנים להיכנס לפורום "חוק ומשפט" או לכל אחד מהפורומים המשפטיים היעודיים שפועלים כאן בתפוז. ורק אבקש - הפורום הוא פורום חברתי. מטבע הדברים יהיו אי הסכמות וויכוחים. אנא - הקפידו על תרבות דיון נאותה ומכובדת. כמו כן אבקש לקרוא את תקנון הגלישה בתפוז ואת כללי הכתיבה בפורום - ולפעול על פיהם. ברוכים הבאים!

רקטה

New member
בהצלחה בפורום החדש ../images/Emo140.gif ../images/Emo8.gif

היה חסר כזה פורום (אם כי אתה יודע שיש לי תחליפים טובים יותר
)

eltn

New member
צריך עזרה

שלום אם אני רוצה להחליף עורך דין יש לי אותו בערך חודשים ומה שעש הז רק להביא מקדמה של 10000 שח בתבעית שיתוק 2 רגליים בתאונת דרכים כמה כסף אני מחוייב לשלם לו על ה

למעלה