ברוכים הבאים

Cגלית

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo48.gif../images/Emo25.gif

כשאתה פה, בטוח יהיה מוצלח

מזל טוב וויברציות לרוב

פורום לאביזרי מין, לא באמת c אין גבולות אהה...? אבל במחשבה שניה, וואלה, רעיון מדליק, יש מצב לחשוב על רשת למכירת בטריות דרך הנט... ובנימה חגיגית יותר, רק אושר, כושר וים של הרטטות, כי בפורום הזה סוף סוף, הגודל כן קובע, או שלא? ללא ספק c השיאים בהצלחה

Cגלית

New member
../images/Emo23.gif

תודה יקירי שלי. מקווה שנהפוך אותו לC הCאים
רעיון מקורי,סוללות

אפשר להכנס למו"מ

עם איזה רשת חנויות לאביזרי מין, ארוס למשל... לדוגמא, מי שנכנס לפורום 4 פעמים ביום, מקבל שובר הנחה, שיגרום לו לאנחה. סטארט אפ אמיתי.

Cגלית

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

מה עם אחוזים בשבילי? <החלק הפרסי שבי נאנח לאנחות>

ידעתי ידעתי שתקפצי

תתחברי לחלק הפולני שלך, יותר עדיף... אבל בגלל שתפסת אותי ביום שלישי, פעמיים כי טוב, אהיה נדיב ואדיב, חצי חצי... ובאם נחשוב על הנפקה בבורסה, אני רוצה את אופציית המעוף...:)

מממממ...מה עלייך מה?

שהיא חמדנית או שרק נדמה לי? אוקיי..המעוף עלייך וזה אומר שאם חלילה המניה יורדת, יש לנו בעיה של מימוש אופציות? ואני בכלל לא משקיע בבורסה, שיט... יש מצב שנתמקד בסימני פיסוק וזהו? כל האופציות האלה גדולות עלי...

Cגלית

New member
תרגיע

הגדול צריך להיות עלי. וענייני פיסוק, נשמע טוב במיוחד עם תחביר לשוני ומספרי. המורה C בפעולה.

לו היית קצת יותר המורה שלי...

לו רק היית קצת פחות חברה שלי, הייתי מראה לך מיהו הגבר הכי חרמן בעולם...:) זה סוג של שיר וכל קשר למציאות,על אחריות המחנכת בלבד. רגע, רגע, אם זאת המורה בכיתה א', עכשיו אני יודע למה רציתי להשאר כיתה...

מזל טוב! ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

זאת המחנכת! יווווווו - רואים למורה ת'CCים פרימיום - ישר בפרימיירה של הפורום! הCדק - צריך שגם ייעשה וגם יראה!

למעלה