ברוכים הבאים

ברוכים הבאים ../images/Emo140.gif

שמי יובל, ואני הומוסקסואל
לניהול אתר "הורים לילדים גאים" הגעתי בהמשך לפעילותי עם עמותת תהל"ה, שם הקמתי עם שני הורים מקסימים את האתר המחודש, אשר ילווה את הפורום [ואולי להיפך]. איני פעיל רשמי של תהל"ה - פעילי תהל"ה ירשמו אף הם בפורום זה. לפורום מוזמנים הורים לילדים, וגם הילדים עצמם. אני מקווה שבהדרגה נוכל לפתוח קהילה חמימה לאותם הורים שחושבים שהם בודדים בעולם להתמודד עם הנטייה של בנם/ביתם, ולאותם בנים ובנות שתוהים כיצד יוכלו להתמודד עם הנטייה ועם הוריהם. לא סתם נאמר שאחד השלבים המכריעים ביציאה מהארון, הוא הגילוי בפני ההורים...
יובל

marik

New member
בבההצצללחחהה!!!!

אני השני שמגיב - אבל הראשון לתמוך בך ובפורום הנפלא הזה! כל הכבוד! המון הצלחה ושיתוף פעולה עם כל אשכול הגאווה. זה פורום חשוב שכבר המון זמן חיכינו וציפינו לו.... תיכננו אותו כבר המון זמן - ואתה הצלחת להפוך את הדיבורים למעשים! אני בטוח שכל אשכול גאווה ירתם לסייע ולעזור בפורום הנפלא הזה
ולהורים שנכנסים אליו - אני רק יכול לאחל המון הצלחה, כוח, ואמונה. הפורום בעזרת גולשיו מנהליו ואורחיו - יתמכו ויעזרו ויסייעו לכולנו. תמיד יש מקום ללמוד ולהשכיל, לקבל תמיכה וסיוע ואפילו להגיע למב בו אנחנו עוזרים ומסייעים לאחרים מנסיונינו שלנו.
בהצלחה

המון ../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif

אני שמח להיות האדם הנכון במקום הנכון
הפורום הזה הוא המשך טבעי לאתר המחודש של תהל"ה, וכשראיתי שגם בתפוז וגם בתהל"ה מחפשים אדם שיוביל, מסתבר שזה אני
יובל

liorush3

New member
מצטרף לברכות

ליובלי ולכל האנשים החביבים שכבר כאן, וגם לאלה שעוד יבואו - הרבה אמונה בצידקת הדרך :)

Mיקי_

New member
שמחה וששון!

אני ממש לא הורה אלא ילדה גאה... מתפללת ליום שאבא יסכים ללכת לתה"לה מי יודע אולי אם אראה לו את הפורום הזה (שהוא קצת יגדל) הוא ימצא גם קצת טעם באינטרנט (אני מנהלת פורום שכן - לסביות גאווה נשית forums.tapuz.co.il/lesbos) וגם קצת יעכל דברים שלא ממש עוכלו מעולם.. מקווה שיום אחד לא רק אני אהיה הגאה שביננו... המון המון המון בהצלחה לפורום הזה, צריך אותו!

תודה ../images/Emo13.gif

אל הרעיון לניהול הפורום הגעתי בעקבות marik [
], שפרסם הודעה בפורומים נבחרים, ובעקבות התנדבותי בתהל"ה להקמת האתר המחודש, ההמשך היה טבעי
את מוזמנת להראות לאבא שלך את האתר, ואני מקווה שיהיה לו קל יותר.
יובל

בהצלחה לפורום החדש../images/Emo34.gif../images/Emo57.gif

אני מקווה שפורום זה יעזור להורים רבים להתמודד עם הקשיים שעמם הם נאלצים להתמודד. כמו כן, הומופוביה, דעות קדומות וחוסר מידע בקשר לקהילה יכולים אף הם להצטמצם בעזרת הפורום. אקווה שכך יהיה, והעיקר שנהנה!

"רק היום" ../images/Emo70.gif ../images/Emo49.gif

איזה כייף להיות בדף הראשון של פורום חדש ! ועוד פורום חשוב כזה. תיכף שולחת לאמא שלי לינק לכאן, אולי היא תגלה את היכולות האינטרנטיות שלה... המון ברכות לפורום, ולהורים שלנו ברכה מיוחדת: אנחנו אוהבים אתכם. תשתתפו כאן בבקשה, ותנו לנו להשתתף אתכם ! יחד נוכל לגלות הרבה דברים... ערבה - מנהלת פורום הורות הומולסבית.

בהצלחה, המון הצלחה! ../images/Emo24.gif

שמי מתן, אני בן 18, מת"א. על ארגון תהל"ה שמעתי לראשונה מבן הזוג שלי, אורן. אני מחוץ לארון כבר קרוב לשנה, כשלהורים סיפרתי בסוף חודש יולי. דרך דפי המידע שתהל"ה נתנו לאורן (הוא בקשר עם אחת האמהות הפעילות בארגון), ההורים שלי הבינו יותר. הם קיבלו את הבשורה בזרועות פתוחות, ואמרו שהם אוהבים אותי, ושיקבלו אותי איך שאני. אבל אני מרגיש שהחומר הנוסף שנתתי להם לקרוא עזר לי מאוד
אז תודה לכם, שם בארגון תהל"ה! ואני מקווה שיום אחד אצליח להביא את אחד מהוריי, ואולי אף את שניהם, למפגש של הארגון...

ת ה ל ה

New member
תודה מתן

הי מתן, הדברים הכנים והמרגשים שלך הם המחזקים אותנו. כל הכבוד להוריך על שקיבלנו אותך והבינו. אני ממליצה לך להראות להם את האתר החדש שלנו. יש בו המון חומר ומידע כמו גם סיפורים וחוויות של הורים אחרים. נשמח לראות את הוריך אצלנו במפגשים, אתה מוזמן להתעדכן בפרטים באתר. כל טוב דליה - תהל"ה

למעלה