ברוכים הבאים

המון מזל טוב על פתיחת הפורום ובהצלחה!!

בטוחה שתוך זמן קצר מאוד הפורום יתמלא באנשים

LeAnnDylan

Well-known member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

אגב אם אדל נולדה ב-5 למאי 88 זה הופך אותה לבת 23 :) הייתה לה יומולדת 23 במאי מה שאומר שאם האלבום 21 של שוחרר ביונור 2010 היא באמת הייתה בת 21. לא רואה איפה הבעיה
או שלא הבנתי ממה התבלבלת
בכל אופן מאחלת לך המון בהצלחה בניהול ומקווה שהפורום ישגשג ויפרח כי מגיע לה. היא זמרת מעולה!

LeAnnDylan

Well-known member
אוקיי פעם אחרונה שאני מגיבה לעצמי

שמתי לב עכשיו שהאלבום שוחרר ב-2011 ולא 2010 כמו שחשבתי. בכל אופן כתוב שהיא התחילה להקליט אותו בגיל 21 אז אולי בגלל זה?
בכל אופן כשהוא שוחרר היא כבר הייתה בת 22 ועכשיו היא בת 23.

X Offender

New member
מזל שיש אותך רעות D-:

שתעריצי את כל העולם החל מהספייס גירלס, מלאני סי, בריטני ספירס, מדונה, גאגא, ועכשיו אדל מה יהיה השלב הבא פורום מעריצים לאתי לוי ?

spiceupmylife1

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif

אל תסחף ומותר לי להעריץ למרות שאני לא מעריצה את אדל אני רק מאוד מעריכה אותה... ומי זו אתי לוי?
(סתם אני יודעת זו איזה זמרת שאתה אוהב לא?
) יאוו נזכרתי בזמרת הזאת מחדרה חחחחחח
זו לא היא נכון? חחחחחח)

Someone 2011

New member
שיהיה לך בהצלחה בפורום החדש ...!!

את האמת אני לא יבקר פה כי אני ואדל לא הולכים כל כך .. חח ( זה עוד בעדינות) ... לא אוהב ת'מוזיקה שלה. אבל שיהיה לך
.

gaya90

New member
המון מזל טוב!!

קודם כל על זה שאת מנהלת פורום (!!!) וגם שפתחת פורום על אדל :) תהיי בטוחה שאני אקפוץ לפה מידי פעם ;)

RedOne8

New member
מזל טוב!! ../images/Emo65.gif

כבר יש לי רעיון לדיון אבל הוא לא בדיוק לטובתה חח
אוקיי, אני אומר בכנות: אני לא אוהב אותה. אני חושב שהיא בדיוק כמו ג'סטין ביבר רק אישה, ומהוגרת יותר, ויש לה ריאות של קרנף (שזה טוב, לכל המתקשים להבין חח) (כלומר, הקטע עם הריאות, ההשוואה לביבר לא ממש...) למה ביבר? כי שניהם נורא אובר רייטד, ועם כל הכבוד לקול הענק - א. קיימים גדולים ממנו, לפחות לדעתי, איימי אוכלת אותה בלי מלח וכריסטינה בליגה אחרת לגמרי... ממש לא ווקאליסטית העשור כמו שרבים מדי עושים ממנה. ב. יודעים מה? ווקאליסטית מעולה ופסדר, ניתן לעולם לפשל ולשכוח מהשתיים שציינתי, זה עדיין לא אומר שהיא ראויה לכל מה שהיא מקבלת. היא לא עשתה שום דבר שונה או מיוחד כדי לרכוש את כל האהדה הזאת. טוב יש לי עוד המון מה לומר אבל מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך
תמיד אני לא סובל כשעושים את זה בפורום בריטני אז אני לא אתחיל פה. אלא אם כן זה בסדר מבחינתך
בהצלחה!

למעלה