ברוכים הבאים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברוכים הבאים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הופ, הופ, טרללה... גדלנו !!! בשעה טובה - הפכנו לפורום !!! מגיע לנו, הרווחנו את זה ביושר !!! בואו נעשה הרבה כייף, הרבה פירגון, הרבה ביחד וכמובן... הרבה, הרבה, עיסת נייר !!! רק טוב לכולנו, ממני, ענת אורפז

artayelet

New member
מזל טובבבבב

לא ידעתי שקומונה זה דבר קטן ? אז למדתי משהו..חחח בכל אופן ממש כייף בקומונה שלך... אני נהנית מכל רגע ובהצלחה בפורום אומנות בעיסת נייר...אחלה

מזל טוב ענת ומזל טוב לכולנו

אבל מה עם כל ההיסטוריה לא עוברת יחד איתנו? (לא רק השרשורים והמאמרים אלא כל הדפים שהתכתבנו)

ענת אורפז../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif

המון מזל טוב לפורום החדש הבאת אותה בשיחוק מהיר ויפה כמה מהר הפכת לפורום
בהצלחה

Nit Noot

New member
מזלללל טובבבב (שירים לפורום)../images/Emo9.gif

לפורום הזה אקדיש באהבה : שיר של כיף , שיר של שמחה. שיר של חמשיר של חמש שורות. שיר כזה אמור להיות. שורה אחרונה איזה כיף ! טוב אני אכתוב שיר מידד כדי לא להתעייף.. שיר על מנגינת הפי בוורטהי טו יו) מזל טוב לגולשים. שכוללים ילדים
בפורום חדש אנו כותבים איזה כיף כיף חיים !! (על מנגינת איפה איפה העוגה)
איפה איפה איפה איפה הקומונה שהלכה איפה איפה איפה איפה היא נעלמה פורום פורום פורום פורום -זאת הקומונה שגדלה בשנה ואאחל לה אאחל לה אאחל ב-ה-צ-ל-ח-ה!!
על מנגינת : נועה פארן - אל תשחק איתי)
ה-פורום של ענת אורפז. היה קומונה פעם די מהעבר. זה נחמד , זה מיוחד ואת השמחה לא יקלקל אף אחד. אני אומרת : יש! פורום של ענת אורפז שהיה קומונה פעם זה די מהעבר זה נחמד , זה מיוחד , אוהבת את הפורום יותר מכל אחד!!!! על מנגינה : שיר הפריחה בא לי לכתוב , בא לי לצלם כל עבודה שעשיתי ויותר לא אפסיק לעשות עבודות מעיסת נייר. ענת אורפז תודה את חבל על הזמן !!!!! חחח... מקווה שנהנתם!!! אולי אני אעשה המנון לפורום ... מה דעתכם ??? כל מי שירצה יכתוב שיר ונעשה תחרות ...

בוקר טוב ונפלא לענת ולכל המשתתפות..

מזל טוב ובשעה טובה. הקומונה הפכה להתמכרות ועכשיו הפורום יתפוס את מקומה - איזו שמחה. שיהיו ימים רבים של יצירה לכולכן. :)

Dana agm

New member
ענת מזל טוב שמחה על הבשורות

ומצטרפת לשאלה של אוסנת לגבי ההיסטוריה של הקומונה יום נהדר דנה

נעלם המזל טוב לשלי שלהם.....

שפע מזל טוב. יום חגיגה מהנה. זה היום לבקש בו את כל משאלותייך - היום החגיגי שלך בו נרשמות כל המשאלות. ומתגשמות.

Keyoss

New member
הנסיכה הוכתרה למלכה ../images/Emo47.gif

מזל טוב, בהצלחה וכן ירבו המשתתפים.
מה עם איזה אייקון? מתנה מתפוז :)

בנבית

New member
ענתוש, שיחקת אותה בענק!!!! .....

מזל טוב ובהצלחה!!!! איפה כל האייקונים המדליקים??????

תודות רבות לכולכן :)

בנוגע להסטוריה של הקומונה - העניין עדיין בבירור!!! אם לא ניתן יהיה להעביר את כ-ל הדפים, אעביר את כל הקישורים והאלבומים אחד אחד... יקח קצת זמן, אבל יסודר!!! בנוגע לאנשים הצהובים הקטנים (אומטיקונים) - מכיוון שאנחנו פורום חדש, המערכת עדיין לא התבייתה עלינו לחלוטין - זה עניין של שרתים וכו'. בהנהלת תפוז הוסבר לי שצריך למלא את הדף הראשון (15 הודעות) ואז, בדף השני העניינים משתפרים. עד אז, יתכנו שיבושים ומחיקות בלתי מוסברות... אז קדימה לעבודה...

כתבתי מזל טוב לשלי שלהם

תחת הכותרת למטה, אך לא נכנס, כנראה בעיות בתפוז.. אז שלי שלהם הרבה בריאות אושר וכל בתרצי...

למעלה