ברוכים השבים

ליאור144

New member
ברוכים השבים ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif

גלית עידן יעל ליאת כמו שהבטחתי לכם שהתוכנית ירדה אנחנו נחזור כששלין יעלה :} היום הפורום הרשמי של ליאור שליין חוזר ובגדול אתם מוזמנים לדבר על התוכנית שתהיה היום ולהביע חוות דעת על שבוע שעבר כמובן . אתם מוזמנים להעלות גם כתבות על התוכנית, דברים שקשורים לעמית פרידמן תמר אייזנמן ואבי גרייניק גם יתקבלו בברכה . אני בקרוב יעלה תמונות ויתחיל לסדר את הפורום מכל הבחינות. אני לא יודע מה אתכם אבל אני מאוד מתרגש מהחזרה לפעילות שלנו התגעגתי אליכם .

laveeg

New member
../images/Emo49.gifו../images/Emo50.gifלפורום ה../images/Emo240.gif

ליאור על היוזמה

ליאור144

New member
היי גולן :}

אני שמח לראות שהצטרפת מחדש לפורום שלנו אתה מוזמן לשרשר איתנו ולחוות את דעתך על התוכנית. אני מקווה שגם יורם יצטרף אלינו בקרוב

ליאור144

New member
היי עידן :} אני שמח שקבלת את הזמנתי

לחזור איתנו לפורום חסרה לי פה רק גלית והכול יחזור לפעול כרגיל ליאת תצטרף אלינו בהמשך כשהיא תתפנה

OOOO0

New member
../images/Emo49.gif לפורום החדש!

איזה כיף לראות שוב את כולם! מקווה שהפורום הזה יהיה שוקק חיים ושנהנה כאן מכל רגע!

ליאור144

New member
ברוכה השבה גלית :} עכשיו שאת פה

אנחנו בהרכב כמעט מלא .ליאת תצטרף אלינו בהמשך כרגע היא לא פנויה ועסוקה בלימודים היא מוסרת ד''ש לכולכם. אני בטוח שהפורום יהיה שוקק אנחנו נחזיר תמשחקים שהיו פעם ונשתדל לעשות יותר דברים שיהיה מעניין אתם מוזמנים להכנס לאלבומי הפורום יש שם תמונות שתאהבו ואני ממליץ במיוחד על האלבום שנקרא מופע הלילה עם ליאור שליין יש שם תמונות שמצאתי שעוד לא ראיתם .

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif רבה!כיף לחזור!../images/Emo24.gif

כל הכבוד לך שכבר התחלת לעבוד ולעדכן את האלבומים! אהבתי את כל התמונות!

ליאור144

New member
לא יודע מה איתך אבל אני התגעגתי

לשרשורים למשחקים לדיונים להכול היה חסר לי הדבר הזה וגם כיף לחזור לנהל תפורום שלנו זה מה שרציתי מההתחלה. היה חשוב לי לעדכן תאלבומים ולהתחיל לעבוד את יודעת שאני אוהב להיות פעיל ומעורב כמה שיותר.באלבום של הלילה עם ליאור שליין בעמוד 2 3 יש תמונות מהאולפן שצילמו ראית ?את הלהקה ואת דקל וכל זה.

YORAMLA

New member
ערב טוב ליאור - בהצלחה עם ניהול הפורום

אני אשמח להיות חבר פעיל בפורום . בהצלחה לכולם . אני יודע כמה חיכיתה שהפורום ייפתח .

ליאור144

New member
היי יורם ברוך הבא לפורום החדש שלנו :}

תודה על הברכות על קבלת הניהול אתה יודע כמה רציתי אותו וחיכיתי לרגע הזה.אתה מוזמן להיות חבר פעיל להגיב על סיכום התוכנית ולהביע את דעתך באופן חופשי. אני שמח שאתה וגולן איתי פה. הכול נשאר במשפחה אה ?:}

OOOO0

New member
כנ"ל, היה נורא חסר לי.

בגלל זה אני כלכך שמחה לחזור. כן, עברתי על כל התמונות, הן מהממות. אתה מנהל מצוין, המשך כך!

YORAMLA

New member
ליאור - אני יודע כמה זמן עבר .......

המשפחה מעל הכל בהצלחה עם ניהול הפורום שיגדל ויצמח .

למעלה