ברית אש וברית מילה

ברית אש וברית מילה

ברית אש ו- ברית המילה . שלום לכולם . בראשית = ברית אש , בה ה-שא מעולה לעולה . מנחתו של הבל , בה מודעותנו המשתנה יוצרת עולם מעוצב . אש לעומת שא . דהיינו פעילות בה העתיד היחסי נפגש אם פעילות העבר היחסי . ויוצרים את נקודת ההווה היחסית . נקודת הווה זו שבכל אחד מאתנו נקראת צדיק . ובעבור נקודה זו יש תהליכים יחסיים של מפגשי עבר ועתיד . שחוויתם היא חיינו , מרגע הלידה עד המוות . כאשר נקודת ההווה משיקה למציאות עצמה . וכאילו מקרינה את עצמה לתוך סרט (חיינו) . למגע נקודת ההווה לתוך סרט חיינו , קוראים נשמה . נקודת ההווה יורדת לתוך ממשק המקיף אותה כמרחב מעוצב , ותוך כדי הצטברות ניסיונה במרחב המעוצב , נקודת ההווה לומדת לסובב את המרחב הקיומי היחסי שלה ,כמודעות משתנה , הפועלת כצדיק – נקודת הווה , בתוך הממשק המקיף לה כעולם מעוצב . סיכום ביניים . נקודת הווה בתוך ממשק של מרחב-זמן יחסי , הנקרא גם מרכבה . הרעיון ביהדות הוא להביא את מודעות נקודת ההווה לתוך העולם ולקיימה . כאשר הצעד הראשון לשם כך הוא לאחד את המרחב המעוצב המצטבר של מודעות יחסית (חש) (אבולוציות הסרט ,קארמה ודראמה) אם הממשק המקיף לה כעולם מעוצב (מל) , ויחדיו ישנו כלי משולב , אליו מודעות נקודת ההווה נוגעת (כירידתה של הנשמה ) והיא יכולה לשלב ולהכיל באחדות את נקודת ההווה בתוך הסרט . כלומר יש התחלה של חיבור העבר היחסי אם העתיד היחסי , כנקודת הווה קיומית בתוך הסרט , המעקמת את הסרט על פי רצונה . וזה שלב הידוע כברית מילה . בהבדלה כמובן מראייה של כל הסרט כסרט = נצח או כמרחב של אור או הארה =התאחדות אם הסרט , או זיהוי גלגולים או תקשור אם ישויות מתוך הסרט , או ראיית צבעים הילות וכו` הרעיון הוא להביא את יוצר הסרט לתוך הסרט , כאשר נקודת ההווה נוגעת באופן מוחלט בסרט , כל הסרט מעוצב על פי רצונה , ואז כל מציאות הסרט נקבעת על פי רצון נקודת ההווה או שם ההוויה . וכל שאר הדרכים הם חושך , מבחינה זו שהם שייכים לסרט , והם אינם פעילות קיומית של נקודת ההווה היורדת המכונה אור . דוד היחיד

ולמה אתה מכנה עצמך דוד היחיד?

שלום לך! אנחנו כולנו נהנים זמן רב מהידע שאתה חולק איתנו - ואני בטוחה שאת כולם מעניין לדעת מדוע אתה קורא לעצמך דוד היחיד.? אני בטוחה שאתה היחיד אלא שבאופן אישי אני מכירה עוד כמה דוד. ולכן הייתי שמחה לשמוע ממך את הסברך לשם - כמדומני שבתחילה כינית עצמך בשם אחר. בברכה צילה שיר-אל

שם אם כוונה

שלום לך צילה שיר אל . מתוך כל האספקטים של השם דוד , אני מציג את השקפת היחידה . ובינתיים אני היחיד שעושה זאת . דוד

למעלה