ברית ISRAW1 מגייסת

DVIR674

New member
ברית ISRAW1 מגייסת

ברית ISRAW1 היא הברית הכי שווה במשחק! אנחנו הברית שמצליחה לגבש אליה שחקנים חדשים וותיקים! אנחנו הברית שמשמידה ערבים! אנחנו הברית הלא קונבנציונאלית! אנחנו הברית עם השלוחה הלוחמת! אנחנו הברית שכדאי לכם להצטרף אליה! UIA אתם יכולים לקלל אותנו כמה שאתם רוצים! אנחנו שורדים! אם אתם רוצים להצטרף אלינו ולא ל-UIA החרות שרוצים מלחמת ישראלים שלחו לי הודעה או כתבו בפורום - http://www3.diburim.co.il/?forum103959 (תשתמשו בהעתק הדבק יש בעיה עם הלינקים) (עדיף שניהם!) אנחנו קימים בעוד מלא משחקים! ש-ו-ו-ה-ל-ה-צ-ט-ר-ף-!-!-!

m a d m a n 1

New member
"UIA החרות שרוצים מלחמת ישראלים "

א.כותבים חארות ולא חרות ב.איך הגעת לזה שאנחנו רוצים במלחמת ישאלים? ג.יפית ד.שתעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעקקקקקק

DVIR674

New member
כנס

א.מהכפת לי איך כותבים חרות? ב.איך הגעתי? כנס לפורום! היינו בשלום אבל אתם לא הסכמתם עם זה! ג.חחח ד.UIA היא ** ****

יוסף1122

New member
א. אכפת

ב. המטרה של UIA להוריד את הערבים. ג. חרושXD ד. למה לקלל? ה.הכינוי שלך מוכר לי. אתה לא היית מרגל פעם בAFAC או AIS. לא זוכר מה היה ביזמנו ?

GangLandx

New member
יוסףףף יא שפיץ , תגיד לי מי הנעל הזה ?

חחח עוד תולעת שמחפשת חור של תחת ? תקשיב לי מר גבר גבר לפני שאני הופך אותך לפרוייקט אישי שלי , לפני שאתה מתחיל לקלל פה חצי עולם קודם כול תתקן את שגיאות הכתיב המטומטמות שלך כי אתה נשמע כמו נעל יא נעל ! מאסתי מכול הפשושים האלה שנזכרים לקפוץ כמו איזה בולבול שראה פעם ראשונה ציצי של בחורה והחליט לשנות עמדה . קח את חוות דעתך החמודה ותנגב איתה את החוטם המעפן שלך יא נעל ! שיהיה לך יום נפלא פשושון !!!

thesharkman

New member
חחח מה אתה מצפה בדיוק?

יש להם פורום בשקל... אפילו דומיין אין להם... תן לו לקלל הוא כמו מן הצגה כזאת שמחייה את הפורום

יוסף1122

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יא רובי חחחחחחחחחחחח ואללה איתי בסדר אחי! מה איתך יא גבר?!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה שבור

DVIR674

New member
לא הייתי ב-AIS...

ולא ראית את הקללות ש-UIA רשמו עלינו בפורום שלנו כנראה... ולא לא אכפת... UIA יכולים לקלל אותנו כמה שהם רוצים אני אמרתי את דעתי...

יוסף1122

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ניסה?? ואיי זאתי לא ההיא שהיית מקום ראשון מטוף? ופרשתי אבל אני מדי פעם נכנס

m a d m a n 1

New member
טוב תהנה

יוסף בכללך קניתי CS מקורי ושיחקתי שבוע ופרשתי! סעמק איתך ידוס

יוסף1122

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אני אשם?:/ אתה וירדן התחלתם להאשים אותי שאני מחזיר אנשים למשחקיםXD

למעלה