ברית

y a r i v b

New member
ברית

יש כאן ברית ישראלית רצינית? בעבר שיחקתי הייתי בMGH ,ארמגדון,הייתי חלק מאלו שהפילו את המדינה AFAC ואת הברית שלה...נוסטלגיה רוצה לחזור לשחק...שלחו לי מסר עם מסנג'ר שאני יוכל ליצור קשר עם ראש ברית

fireforge

New member
היית בMGH אבל לא הפלת את הברית AFAC

AFAC הפילה את MGH נא לדייק

y a r i v b

New member
הפלנו ועוד הפלנו...

יוחאי עדיין נמצא כאן?האבא הרוחני נראה לי קראו לו משהו כזה

fireforge

New member
לא נראה לי שהוא פה יריב עזוב

היסטוריה מה שהיה היה למרות שאני צודק חחחחחחח דרך אגב המדינה 924 שהותקפה ראשונה ע"י קורל היתה שלך ?

y a r i v b

New member
אני לא זוכר כ"כ

זה היה ממש מזמן.אני ניראלי הייתי מדינה עם 5 ספרות שמתחילה ב13 מה עם הגביעון?קיים?אני זוכר שהתחלתי בברית TOM משהו כזה,הצטרפתי לMGH בתור מרגל ואז נשארתי שם.

NSW

New member
לא לירן 924 ALPA-LAND היתה של מישהו בשם בן

יריב היה בMGH אני זוכר אותו אבל היה קצת נוב אז חחח. היה עושה הרבה רעש בפורום אבל

y a r i v b

New member
חחח יכול להיות שהייתי קצת נוב

הייתי ילד קטן אז כן הרבה רעש..אני זוכר הייתי רב עם איזה נדב אחד,והיה את בובו הליצן אהבתי את השטויות שהוא עשה בפורום... ד"א אתה היית ראש ברית THC? אני זוכר שהיה לכם ראש ברית,הלוותי לו כמה מליארדים ולבסוף הוא לא החזיר לי שקל...

GangLandx

New member
וואווו .. ממש חדשות מרגשות

טמבל תגובותיך מאוד מיותרות פה ואף מקלקלות את ההרמוניה השוררת פה ... טימטום כל כך בוטה כמו שלך מקומו במחוזות אפלים כמאה שערים או בני ברק לחילופין . לך תסגוד לאלוהים המעפן שלך שיציל אותך מטימטום תהומי ..

y a r i v b

New member
למה למה להרוס את הדיון בשביל מה?

בא לך להמשיך לריב איתי?יש מסרים ויש את השרשור למטה.

GangLandx

New member
לריב איתך ? אתה באמת חושב שיש פה ריב?

אני משתדל לא לריב עם יישויות נחותות ממני מספר מונים , לכן אתקן ואומר שריב אין פה אלא הצגת עובדות טיפשיות בכדי לבסס את הטימטום התהומי השורץ בנוער הטיפש שלנו .. מעבר לזה , אם השירשור הנ"ל נהרס לך אתה יותר ממוזמן לנהל את השיחות שלך במחוזות אחרים

y a r i v b

New member
חתיכת משועמם.

שחרר,תפסיק לזיין לי בשכל. מזל שיש עוד פורומים אחרים שבהם לא נוכל לראות את התגובות המטומטמות וחסרות תוכן שלך המזכירות תגובות של ליצנים שגלשו בפורום לפני מספר שנים.

GangLandx

New member
חחחח לבסוף שיחררת את הפקק אני רואה

תגיד אתה לא מסוגל לא להגיב ? כל טמבל נופל בזה ? אוי הטימטום .. חחח

GangLandx

New member
מעולה , אחרי ששוב צדקתי שתשחרר את הפקק

אין לי מה לחפש אצלך
נחכה לדביל חדש ... שיהיה לך אחלה של יום

siberwolf

New member
חחחחחחח יא משועמם רוביXD

יריב אל תתיחס אליו הוא מציק לכל החדשים פיצוי נפשי על זה שאדם מסויים לא מגיב כאן יותר...

WindWar

New member
רובי , מה הבעיה שלך ?

אני ידבר איתך בחריפות הפעם , מה הבעיה שלך ? יש לך איזה מחלה ? למה אתה כ"כ שלילי ? ומה הקשר של התגובה הזאת פה ? אתה לא מאמין באלוקים ? זכותך , אבל איפה הכבוד המינמלי לפחות לבני אדם ? זה שבנאדם מאמין - זכותו. אתה אגואיסט וכ"כ מנופח שחושב את עצמו כאילו הוא... מי אתה? אתה אפס ! מדבר על כל העולם - ומעיר לכל העולם, אדון מושלם ? אתה כ"כ מושלם שאתה מדבר ככה? מזה הדיבור הזה? בן כמה אתה ? 12 ? אתה בן 30+, איך אתה מתנהג ככה?, מהסביבה ? מהמשפחה?מדברים ככה בבית אתה שואב את זה משם ? מאיפה? אני רוצה לדעת לעזעזל מאיפה זה בא! מאיפה? אתה קורא את התגובות שלך ? בחייאת אחי תסתכל על התגובות שלך - אתה עושה מעצמך צחוק . אתה בנאדם בוגר תפוס את עצמך בידים, אני רואה פה כ"כ הרבה שונאים, לפעמים אני אומר - אולי הוא צוחק , אולי זה בצחוק, אבל.. כמה אפשר רובי ? כל תגובה שלך מאופיינת באיזה עוקץ ושליליות וחוסר כבוד לבני אדם ,שאומרים לך את האמת בפרצוף אתה אומר צחקתי או מלקק.. ראה ערך אמיר. שלא נפתח את הפה גם מה המילה שלך שווה... קח את הדברים לתשומת ליבך - ולפני שאתה יוצא פה על חרדים ועל המשחק ועל כל העולם - סתכל על עצמך. וטיפ לחיים - תראה את הצד הטוב שבכל אחד - כמו שהיית רוצה שיראו אצלך. יום טוב

GangLandx

New member
אין לי כבוד לעובדי אלילים אלי ../images/Emo13.gif

תשובה קצרה וקולעת

למעלה