ברי בבארבי-מי שלא היה הפסיד בגדול!

ברי בבארבי-מי שלא היה הפסיד בגדול!

אני כרגע ממחשב של ידידה ולא נוח לי לכתוב בו. אז רק אגיד שההופעה הזאת שנייה רק למשמרת האחרונה עם פורטיס לפני שנה באותו מקום. אבל מבחינת ברי סולו,ההופעה הכי טובה שהייתי בה. והנה הפלייליסט שיוצא לכם את העיניים מחוריהם: 1)כמה יוסי 2)אינני אוהב אותה 3)בואי הבייתה 4)הדמעות של לילי 5)חם על הירח 6)77 7)נכנע לך 8)אבק בנעליים 9)ים המלח 10)רוח חדשה 11)כל הפיל 12)אל נעלמים 13)בסוף של יום 14)רגעים 15)לב שלם 16)ככה זה 17)עיר של קיץ 18)עד כלות 19)גליה 20)עוד חוזר הניגון הדרן1: 21)מונסון 22)צליל מכוון 23)shiny(ונוס אין פורס) 24)בכפיים 25)עיר מקלט הדרן2: 26)שמשון 27)ילדתי שלי 28)ארץ זרה הדרן3: 29)השומר של הגן(בית+פיזמון על אקוסטית) 30)ghosts 31)הפוך 32)אין קץ לילדות השיר היחיד שנכתב בפלייליסט אבל לא בוצע הוא החיים שממול(שמשום מה נכתב בכל ההופעות האחרונות ואם זכרוני אינו מטעה אותי לא בוצע בהן) אגב משהו מעניין על הפלייליסט חוץ מהעובדה שברי לא פתח את ההופעה עם ים המלח ורוח חדשה(הייתכן שלראשונה בסיבוב הנוכחי בהופעה מלאה?) וחוץ מהעובדה שהוא ארוך במיוחד עם 3 הדרנים עמוסים שהיוו יותר משליש מההופעה. שמתי לב שחלק גדול מהפלייליסט מחולק לפי דיסקים. להוציא את 2 השירים הראשונים שלא ממש קשורים. 3 מה4 שבאו אחריהם הם מחם על הירח אחר כך 2 שירים מהאחר(כאשר ה2 הנוספים פתחו וסגרו את ההדרן הראשון) אחר כך 4 שירים רצופים מ11א' והם כמובן היחידים שבוצעו ממנו. אחר כך עוד 2 שירים לא קשורים. ואז 3 שירים רצופים מנגיעות(כאשר ה2 האחרים סוגרים את הפלייליסט לפני ההדרנים ואת ההדרן השני) בהדרן הראשון הוא פתח עם שיר שלו(מונסון) ואז ביצע 4 קאברים! ההדרן השני היה לא קשור לכלום. ובהדרן השלישי מלבד חצי השומר של הגן בוצעו 2 שירי פורטיסחרוף ו1 פוריין אפייר. אני הולך הרבה להופעות ואוסף פלייליסטים ופעם ראשונה ששמתי לב שבאמת יש דגש על חלוקה לפי דיסקים ותקופות. בדרך כלל הפלייליסט הוא סלט אחד גדול,היום הוא היה מאוד מחולק לפי צבעים
ובשורה התחתונה. הופעה פשוט מדהימה. וחבל על ההופעה באוניברסיטה עוד שלושה שבועות,ההופעה הזאת הכי התאימה לסגור את הסיבוב. קשה לי להאמין שההופעה באוניברסיטה תתעלה עליה...

Shir FGS

New member
וואו, וואו, וואו,

אני רוצה!!! אוף איך פספסתי, איך??? יש לי שאלה שמציקה לי- יש שיר בהופעות שהוא מצות לו את המנגינה הזו של ז'טם. יודע על מה אני מדברת? איזה שיר זה??

פרקשון

New member
הכרטיסים נגמרו ביום רביעי ב9 בערב!

מזה מי היה מאמין בארבי של חארות

GilG4

New member
התקשרתי אליהם ב6 הייתי בטוח שיש עוד כרטיסים

אמרה לי "נגמרו הכרטיסים ביי" הייתי המום

pachu

New member
וואי מתי ההופעה הבאה???? מה יש באוניברסיטה

ועל איזה אוניברסיטה בדיוק מדובר? תודה

angelee1

New member
אוניברסיטת ת"א ב-1.11

מוכרים כרטיסים ביריד פתיחת שנת הלימודים - לפחות זה מה ששלחו במייל האוניברסיטאי.

pachu

New member
בטוח שבתאריך הזה?

כי נכנסתי לאתר של האוניברסיטה והדבר היחידי שמצויין שיש בתאריך הזה זה טקס אזכרה ממלכתי לחיים ויצמן אם אני לא טועה. מישהו יכול לשלוח איזה קישור או משהו? תודה!

DANEAR

New member
3 שאלות

באופן כללי מועלם לא שמעתי את ברי מבצע את הזיות, מישהו שמע או יודע אם לא למה זה לא מבוצע? סה"כ כמה זמן היתה ההופעה? והשאלה הכי חשובה - איך היה הביצוע Venus In Furs ?! (פרטים מלאים זמן, קצב הכול) תודה

Drorrrrrr

New member
הוא דווקא מבצע את "הזיות"

גם בסיבוב של פורטיסחרוף הוא ביצע אותו לפעמים.

angelee1

New member
אין לי מושג...

לנו שלחו את זה במייל של האוניברסיטה לעדכן מה יהיה בשבוע הפנינג של תחילת שנה וההופעה היא חלק מזה. אם זה רק לסטודנטים או לא אין לי שמץ של מושג...

למעלה